Asads ir atgriezies
2Saistītie raksti

Aktuāli /
20. marts
Sareika: Ceļš dod lielāku gandarījumu nekā nokļūšana virsotnē

Viedoklis /
20. marts
Vai Latvijā ir miljonu vērtas idejas?

Viedoklis /
20. marts
Dārgā Vācijas tuvredzība un aizsardzības industrija kā Eiropas ekonomikas cerība
1

Intervija /
19. marts
Brīnišķīgie lūzeri
Komentāri (2)
WunderGe 25.05.2023. 16.09
Džamalu Hašogdži, Washington Post saūdarābu žurnālists, tika nosists, sazāģēts gabalos, mirstīgās atliekas izšķīdinātas skābes vannā — Saūda Arābijas vēstniecībā Stambulā.
Slepkavību organizēja Saūda Arābijas de facto valdnieks MBS, n e v i s Asads, kā tas noprotams šajā karikatūrā.
Asads, salīdzinot ar Arābu līgas samita saimniekiem saūdarābiem un dažiem viesiem, piem., Kairas miesnieku jeb Ēģiptes “prezidentu” (pie varas nāca apvērsuma ceļā, vienā dienā 2013.g. 14.08 noslepkavoja vairāk nekā 1000 demonstrantu, kas, šķiet pasaules rekords), pilnīgi normāls un civilizēts. Un ne tikai — salīdzinot.
1
QAnon > WunderGe 25.05.2023. 19.54
Putina sakūdīts un ar Putina kuces, pretīgā nēģera, imigranta no Kenijas Obamas, labvēlību Asads, tikai ķīmisko ieroču uzbrukumā nogalināja daudz vairāk savu pilsoņu, bet uz šodienu jau viņa upuru skaits sasniedzis septiņzīmju skaitli. Asada kontā ieskaitāmi arī visi Alepo miesnieka Surovikina nogalinātie. Ja melnādainis nebūtu piedraudējis Erdoganam ar visbargākām sankcijām, Turcija vēl 2011. būtu apturējusi baigo slaktiņu.
0