Vēlreiz par Rusiņa lietu 3

Komentāri (3)

Sskaisle 08.05.2023. 14.04

Nevaru iebilst autores viedoklim. Bet piebilst varu daudz ko.
Vakar skatījos LTV1 de facto – tur notika ļoti nejēdzīga, negodīga, čekistu laiku stilā, propaganda par Stambulas konvenciju. Pamatoju savu apgalvojumu – žurnālists gan atļāva izteikt viedokli, ka konvencija ietver tiesisko normu par dzimumu kā sociālu konstruktu, bet – nepaskaidro, ko tas īsti nozīmē.

Cik mums Latvijā ir ltv1 skatītāju , kuri pratīs pareizi atbildēt , ko nozīmē dzimums kā sociāls konstrukts? Un kāda ir atšķirība, ja valstī likumi nosaka , ka dzimums ir bioloģisks jēdziens, vai sabiedrības pieņēmums.

Ļoti negodīgi izrunajas sorosiste ineta ziemele – nu viņa tā domājot, ka konvencija ir laba. Vai tad tas ir normāli, ja mums katram, ieskaitot juristus par kādu tiesisku normu ir atšķirīgs viedoklis? Tad kas tas par dokumentu, kur katrs var interpretēt kā grib?

Un vēl – žurnālists baida, ka lūk, tie, kas nepiekrīt dzimuma bioloģiskajai izcelsmei ir kremlini – kremļa- masu slpekavas putina atblastītāji. Nu būtu man līdzekļi – es to žurnālistu iesūdzētu tiesā ar visām zemiskajām līdzrunātājām. Ja es nepiekrītu , ka dzimums ir sociāls konstrukts, tad brīvā, demokrātiskā valstī man nav jācieš, ka mana viedokļa dēļ mani pielīdzini sātaniskam slepkavam.

Un pat ja tas būtu vienīgais arguments – man ar to pietiktu, lai uzskatītu stambulas konvenciju par jaunas, globālās mafijas , vai sauciet kā gribat- sazvērestību.

Ka daudzas valstis to pieņēmušas – šo sociālā konstrukta iedoloģiju, man nav arguments. Jo ir valstis , kurasarī putinu uzskata par labu un karu Ukrainā par taisnīgu. Un krievija vada ANO drošības padomi.

Bet nu ok – pasaule – runa tomēr ir par mums

ltv1 būtu jāsniedz informācija, nevis jānodarbojas ar propagandu

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 08.05.2023. 14.21

  un vēl – gribu atkāroties- es cīnījos ar mūsu valsts policiju un tiesu sistēmu kā ar deviņgalvju pūķi – tas cinisms, kā vēstulēs man izpaudās prokurores un virsprokurores- es biju šokā – es lūdzos, kaut liktens viņas par viņu ļaunumu pārmācītu un tās bija 99 % sievietes, viens pats prokuroriņš pa visu baru bija vīrietis – arī tas šokēja

  policijā tas pats – galvenais belcebuls bija vītrietis – atbalstītāj komanda – sievietes- mani tas gāza gar zemi – es goda vārds jutos kā filmu varone, kura krīt un ceļas , krīt un ceļas

  es jutos līdzvainīga un līdzatbildīga, ka nenosargāju savas māsīcas dzīvību, pati to uzņēmos, un uzskatīju,ka mans pienākums ir panākt slepkavas sodīšanu – un slepkavu nosodīja – ielika cietumā – tātad likumi bija, nebija tikai sirdsapziņas

  un tas ir tas traģiskais – ka ne par krekliem – likumu esamību vai neesamību ir runa , bet par sirdsapziņām – un ja to nav, tad arī piecas stambulas konvencijas un pat kastrācija neko nedos varmācības izskaušanai

  jā un vēl – varas varmacība pret padotajiem – visos līmeņos – arī tā nav konvenciju un pat ne likumu lieta ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 08.05.2023. 10.37

Rusiņa gadījums tā Čevera, Ādamsona, Turlā, Jaundžeikara, Godmaņa, Mūrnieces, Štokenberga, Kozlovska selekcionētā padumjā milicija. Ja par 1/3 samazinātu IeM darbinieku – kaitnieku skaitu, atlikušām 2/3 nekas netraucētu cīnīties pret noziedzību. Tas pats ar krievu militāristu apsēsto NBS.

0
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam