Veselības aizsardzība arī ir valsts aizsardzība 1

Komentāri (1)

QAnon 30.04.2023. 23.03

Ir galējs cinisms spriest par veselības aizsardzību pēc tam, kad morālie invalīdi: Kariņš un Pavļuts un to organizētās noziedzības grupējumi, pašu sarīkotā Panikas pandēmijā izvazāja 5 miljardus un kuru, daudzi teiktu stulbums, bet es uzskatu, ka apzināta diversija, noveda pie simtiem cilvēku nāvēm. Ja zinātnieks M.D. Mengele zāļu radīšanai eksperimentēja ar uz nāvi nolemtiem, tad šie taisīja eksperimentus ar pilnīgi veseliem un nevainīgiem cilvēkiem, lai apmierinātu savu alkatību un pārvarētu mazvērtības kompleksu. Šai lietā pārsteidz mediķi, kuri, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, aizgāja nelietīgo varturu, kuri nav pat diletanti, kam es neuzticētu vairāk kā atejpoda izberšanu, pavadā. Šai sakarā jāatceras Ņikita Hruščovs, kurš mācīja gleznotājus gleznot. Nu neroni gatavie!
https://pietiek.com/raksti/atklata_vestule_latvijas_valsts_prezidentam_vissvarigaka_ir_visas_sabiedribas_testesana_un_laiciga_arstesana/
Medicīnai ir jābūt gandrīz pilnīgi nošķirtai no valsts, lai uz to neparazidētu juhņēvičas un vēl vesela armija siles lopiem pietuvoto. Neliela daļa nestrādājošo parazītu, alkašu un narkošu no tā cietīs, toties vidējais veselības stāvolis valstī būtiski uzlabosies. ASV pēc pretīgā melnādaiņa, imigranta no Kenijas Obamas, ieviestās Obamacare, trūcīgāko amerikāņu veselības aprūpe nekļuva par peniju lētāka, toties krietniem valsts nodokļu maksātājiem, medicīnas pakalpojumu izdevumi dubultojās.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam