Latvijas orbanizētāji 4

Komentāri (4)

Sskaisle 05.05.2023. 08.31

Var jau teikt – nu peitiek, viss, basta, stop, bet – ir un nepāriet tā sajūta, ka NA un levits un viņus atbalstošie mediji ar mums ļauni un zemiski manipulē.

Visi metās virsū Pilēnam kā krievu -kremļa draugam, kad viņš – Pīlēns izteicās, ka krievi ir daļa no Latvijas sabiedribas. Kliedza un vicināja karogus kā traki.
Tagad Zatlers saka to pašu. Savējos jau esam padzinusi no Latvijas, no kaut kā tiem korumpantiem valsts varā bija jāzog un tie apzagtie aizbēguši un ļoti daudzi neatgriezīsies.
Tagad padzīsim visus krievus, lai vācijas trakie kreisie ar varu izvietotu Latvijā laimes – pabalstu meklētājus no islāma vasltīm?

https://www.la.lv/rajevskis-man-loti-nepatik-ka-valsts-prezidents-kaut-ko-tadu-saka

ttps://www.delfi.lv/video/raidijumi/kapec/zatlers-mudina-nepazaudet-jauno-latvijas-krievu-paaudzi-un-svinet-4-maiju-visiem-kopa.d?id=55488176

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 01.05.2023. 08.37

Liekulības Augstā dziesma – proti, Ozoliņš manipulatīvi noklusē, ka tieši NA prezidenta amatam izvirzījusi paša , par kremliniem nosauktā , NA.

Ja NA par prezidentu būtu izvēlējusi Pīlēnu – tad Ozoliņš sēdētu visos Rīgas torņos un skandinātu zvanus – redz, Pīlēns, kremlins – bet tagad par sorosistu – kremlinu partijas izvrizīto Levitu – klusums.

Droši vien rokas par dārzu meklējot kompromatus par Pīlēnu.

Ak, pasaule – cik drausmīgi ir būt mazas , sevi aizsargāt un pasargāt nespējīgas nācijas cilvēciņam, kur pie vārda ir lūk , šādi liekulības sludinātāji.

Raudseps aizstāv izglītības iznīcināšanu Latvijā, tautas debilizēšanu, bērnu kastrēšanu ar to sasodīto stambulas konvenciju, bet Ozoliņš redz- manipulē un mānās. Ko grib kliedz, ko grib – noklusē.
Tādi esam – liekuļi. Un kā interesēs tas viss?

+1
-2
Atbildēt

0

Finegans 27.04.2023. 20.36

Paldies Ozoliņa kungam par rakstu. Vismaz kādam nav vienalga.
Redz,vienu dien tev aizlīmē durvis, citu dien- muti, bet tad kādu dien tu pamosties jau gulagā…
Ogre jau sen bēdīgi slavena ar savām salašņām.

+8
-1
Atbildēt

0

vvilums 27.04.2023. 16.54

“Avena-putina draugs” kārtējo reizi pilda” mēra pienākumus” Ukrainā.

+5
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam