Grib mainīt prioritātes 13

Komentāri (13)

helliza60 26.04.2023. 09.41

Semantiski sintaktiskā pieeja, horizonta domāšana, vīzijas.. Un tas viss tā vietā, lai atbildētu uz vienkāršu jautājumu, kaut par tām pašām kļūdām… Tagad es varu labāk iztēloties tās valdības veidošanas sarunas. Šī intervijā vismaz mani pārliecināja, ka es nevēlētos Latvijai prezidentu ar tik slidenu semantiski sintaktisko pieeju.

+2
-1
Atbildēt

0

lindab456 25.04.2023. 17.46

“Tautsaimniecība ir mērāma apgrozījumā, ..”””- domājot kā vizionāriem, manuprāt, mums jau sen būtu jāsaprot, ka tatsaimniecība ir mērāma cilvēku vēlmē un izvēlē dzīvot savā dzimtā zemē un no tā arī izriet patriotisms un drošība.
Intervijas noslēgumā uzrunāja “vizionāra skatījums”. Kas pietrūkst – tas ir emocionālais pamats, piesaiste, morālā dimensija, pārliecinoša atbilde – kāpēc?

0
-2
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 01.05.2023. 12.07

  Mums visiem kopīga ir pusgadsimtu pieredze – par Pīlēnu varu tikai minēt, izejot no šīs pieredzes. Varu minēt arī izejot no tā, ko redzu, un redzu pragmatismu, vēsu racionālismu un ķirurga pieeju. Bet pieredze māca, ka svarīga ir motivācija.
  Svētdienas rīta dievkalojumā LR1 to sadzirdēju ļoti precīzi noformulētu – līderim galvenais ir mīlestības kritērijs. Var piemist visas spējas un prasmes, bet noteicošais ir mīlestības kritērijs, kas izpaužas reālos darbos.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 24.04.2023. 09.30

Valdošās koalīcijas nespēja nodrošināt elementāras valsts funkcijas – jo ipaši šodienas situācijā pieļaut NBS budžeta rupju izlaupīšanu un vainīgo noklusēšanu un nesodīšanu, un visas tās nenormālās absurdās valsts nespējas situācijas … un tad pārmest Pīlēnam, ka roslikovs un šleseres par viņu plāno balsot

Hallo !!! – mediji – jūs sniedzat objektīvu informāciju, vai jūs tomēr kalpojiet varas elites interesēm?
-neatkariga.nra.lv/izpete/411892-ar-vid-svetibu-iespejams-krievijas-specdienesti-izspiegojusi-latvijas-uznemejus?_gl=1*1yewtpe*_ga*MTU3Nzk3NTY1Ny4xNjcwOTM2MTMw*_ga_LTMBW853YH*MTY4MTk4MDQ5MC40NS4xLjE2ODE5ODE1ODEuMC4wLjA.
-xtv.lv/rigatv24/video/V47dlkwe7xZ-skatitaja_vestule_par_vid_bijuso_darbinieku_kas_nu_ir_patiesa_labuma_guvejs_7_uznemumos

-.lsm.lv/raksts/kas-notiek-latvija/raksti/20.04.2023-aptaujas-ka-mainijas-valsts-prezidentu-reitingi-no-1996-lidz-2023gadam-un-kuru-partiju-veletaji-atbalsta-levitu.a505546/
Patiesībā te varētu likt 101 atsauci, par nejēdzībām, ko īsteno pie varas esošie
NA – brēc par patriotismu un līdzdarbojas NBS budzēta izlaupīšanā un paliek nesodīti – nē nu labi, es paklusēšu , jo nekas jau nemainās
ir kā Bībelē rakstīts – suņi – tauta , rej – karavāna – korumpēti ierēdņi un politiķi iet tālāk
Tas nav normāli
Un kaut kādā mērā Pīlēns, gribēdams šai bandītu midzenī kļūt par rpezidentu, ar vairs nav reāls

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 24.04.2023. 15.54

  Pie dirsas, lai čekas mūdzis, Abrenes andelētājs Pabriks, kopā ar viņa lobēto, Latvijā iesūtīto krievu militāristu Kalniņu, izzog AM budžetu par simtiem miljonu, ka tikai kārtējo reizi iztukšot zarnas uz nacionālpatriotiem? Nav ne Mūrnieces kundzei, ne viņai pietuvotiem, nekāda sakara ar tavējo nolādēto prokremlisko izdzimteņu un pederastu latviešu valsts izzagšanu nu jau 32 gadu garumā. Kamēr Latvija neizrādīs valstiskuma pazīmes un Politiskā policija nenoskaidros, “kas lācītim vēderā” un nebūs padarīti nekaitīgi tādi tevis slavināti Latvijas ienaidnieki, kā Bordāns un Pabriks, mums nav nākotnes.
  p.s. “Lācītis”, tas nebija tieši domāts čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, pilnībā bankrotējušais politiķis, uzņēmējs, vīrietis un cilvēks, Dombrovskis, bet visa viņa latviešu valsts un tautas nīdēju un to tuvāko līdzdalībnieku varza.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 27.04.2023. 14.59

  Nav ne Mūrnieces kundzei, ne viņai pietuvotiem, nekāda sakara ar tavējo nolādēto prokremlisko izdzimteņu un pederastu latviešu valsts izzagšanu
  Ну ведь логично же, какое отношение к этой закупке может иметь ПРЕДСЕДАТЕЛЬ закупочной комиссии, который член NA)) Он же просто председатель! Что он может! А Мурниеце просто министр, ну что она может!))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 27.04.2023. 16.01

  Kad uz paskvilas un safabricētas apsūdzības pamata Solncevas stipendiāta, Kazlovska, kantoris noturēja cietumā 8 mēnešus Māri Sprūdu tikai par to, ka viņš bija ziedojis NA, normāli, bet te NA pārstāvis, jakobi, nozadzis 220 miljonus un nekas? Ja Mūrnieces kundze būtu paprasījusi Pabrikam un Ļoņkam Kalniņam padalīties laupījumā, jeb Pabriks nebūtu izgāzies vēlēšanās, par šo noslepenoto megaafēru mēs tā arī neuzzinātu?
  Kad Helmaņa kungs gribēja parādīt tautai porcelāna kolekciju, viņu sauc par putinistu, bet kad krievu bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuisis, krievu popsas fanāts, kurš Jaunā Vilnī jautri uzdzīvoja ar neskaitāmiem krievu bandītiem, čekistiem un Putina galma pederastiem, Zatļers, brauca pie Putina sniegt intīmus pakalpojumus, kuru laikā apsolīja no Latvijas pensiju fonda maksāt pensijas no krievijas ievazātiem WWII noziedzniekiem un to noziegumu mantiniekiem un vēl piedaloties 9. maija šabašā apgānīt pus miljons latviešu un desmitiem miljonu citu eiropiešu Staļina upuru piemiņu, tas ir norm? Būt zem vienas sedziņas ar kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu partijas Latvijā pārstāvēto SC un kopā ar tiem rīkot neostaļinisko valsts apvērsumu, apsveicami? Vai Helmanis vainīgs, ka JV saimnieks Rāvis un Vienotības un A/Par melnās kases turētājs Jaunpups izkārtoja Avenam Latvijas pilsonību un tagad viņam to nevar atņemt tāpēc, ka Vienotības pederasti negrib viņam atdot atpakaļ naudu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 23.04.2023. 21.05

Nupat TV dzirdēju, ka Levits esot apžēlojis galējo izdzimteņu: Dombrovska un Roņa, PV afēras mēģinājuma līdzdalībnieku Freivaldu.

0
0
Atbildēt

0

DuhanAdana67 20.04.2023. 23.04

paldies par rakstu

0
-1
Atbildēt

0

kolpants 20.04.2023. 10.45

какая огромная разница, когда ИР берут интервью у им симпатичных политиков (например, Кариня) и тут))

Ja tiksit ievēlēts ar Šlesera un Rosļikova partiju atbalstu, dabiski radīsies jautājums — kāpēc partijas, kuru deputātu prokremliskās noslieces nav noslēpums, uzskata, ka vajadzētu jūs atbalstīt?

Очередной идиотизм. То есть если сейчас Росликов в Сейме предложит хорошую идею, ее будут блокировать, чтобы не спросили “почему голосуете за прокремлевскую идею”?
Ну так зачем эти полумеры? давайте придумайте изменения в закон, что “прокремлевские” партии не имеют право избираться в Сейм.

Ну и опять про латышский язык и Даугавпилс. Очередной идиотизм и демагогия “ох они не хотели учить латышский”. Зачем прикидываться дебилами и гнать демагогию “Они не хотели, потому что нелояльные”? Природа человека не делать то, что ему не нужно. И ах и ох, но вот есть просто ФАКТ, что в Даугавпилсе более 90% русскоязычных. Поэтому и хватает русского. А вот в англоязычной Канаде есть “французский” Квебек, где многие не знают английский. Но почему-то никому в голову не приходит заявлять “ах какие они нелояльные, не считают нужным знать английский”. Через 20 лет в каком-нибудь английском городке станет 90% латышей и многие не будут знать тоже английский, потому что им будет хватать латышского. Зачем им английский, если коллеги будут латыши, в магазине продавец латыш, в муниципалитете чиновник латыш? Законы читать? Извините, а сколько латышей в Латвии постоянно читают законы и различные правила на латышском?

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 21.04.2023. 22.35

  Putinososu: Rosļikova un Šlesera, atbalsts Pīlēnam latviešu vidū popularitāti necels. Latviešu valstī nedrīkst būt ienaidnieku anklāvu, tāpēc visiem, kas grib šeit uzturēties, ir jāpārvalda valsts valoda. Frančvalodīgie Kanādā ir tik pat leģitīmi, kā angliski runājošie, vai franciski, itāļu un vācu valodā runājošie Šveicē. Ja negribi smirdēt sev mīļā raškā-paraškā, kur talibi vai kaukāzieši tev caur anālu izraus sirdi, vai nonāksi savas sugas īpatņa zupas katlā, tad pacenties Latvijā līdzināties normāliem cittautiešiem, jo katrai iecietībai ir sava robeža! Mākslīgā, pirms 250 gadiem vergu lietošanai, savāktā krievu feņa, absolūtā ļaunuma atribūts, Staļina, Jagodas, Ježova, Ērenburga, Simonova, Putina valoda, neliecina ne par prātu ne cilvēcību. Totāla un globāla derusifikācija ir absolūta 21. gadsimta nepieciešamība.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 27.04.2023. 15.00

  Я после этой фразы “Nav ne Mūrnieces kundzei, ne viņai pietuvotiem, nekāda sakara ar tavējo nolādēto prokremlisko izdzimteņu un pederastu latviešu valsts izzagšanu ” наконец-то понял, откуда эта вся якобы ненависть к русским и и т.д. и т.п.

  Все намного проще! Этот просто попытка постоянного увода от неудобных вопросов своим любимым политикам))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 27.04.2023. 16.44

  Nesadomājies par daudz! Nīst var amerikāni, vācieti, poli, ķīnieti, vai tungusu, priekš jums tas būtu nepelnīts gods. Pret jums tikai nicinājums un pretīguma sajūta. Rusofobija, tas ir kaut kas tuvs koprofobijai, akarafobijai thanatofobijai, leprofobijai. Vislabāk rusofobija tika definēta https://ipvnews.org/:
  .
  Русофобия – это антифашизм XXI века!
  Каким образом Россия сумела родить из себя безумного маньяка, патологического убийцу и садиста, уголовника в самом буквальном смысле слова – родить, вручить ему абсолютную политическую власть и дать карт-бланш на любые авантюры и преступления, которые в конце концов поставили не только его лично, а и всю страну, весь народ, даже всю ее многовековую культуру вне закона в мире?

  Несомненно, этот человек, будучи каким-то дьявольским соединением всех возможных пороков без единой не то что добродетели, а просто человеческой черты (даже у Гитлера можно найти что-то человеческое – но не у него!), оказался удивительно созвучен тому, что условно можно назвать «национальной душой», в том смысле, что его личные комплексы маленького, злобного, мстительного, обделенного в детстве человечка срезонировали с комплексами коллективного бессознательного. Поколения чекистов, вертухаев, гопников, урок произвели наконец конденсат чистого Зла, каким мы видим сейчас этого человека и это общество, в котором он оказался возможен.

  Теперь уже ничего невозможно откатить назад и поправить. Россия сама себя назначила на роль главного врага человечества и в этой роли утверждена. На наших глазах стремительно разворачивается самоубийство целой цивилизации – и остается только молиться, чтобы она не утащила за собой всю планету в ядерном огне.
  Павел Шехтман

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam