Pilnīga laime nav iespējama 3

Komentāri (3)

Sskaisle 24.04.2023. 19.41

Tātad – streikā piedalījos un lūk, mani vērojumi un secinājumi.

NR1- nepatīkami, ka skolotāji , mediķi, zinātnieki neguva plašu sabiedrības atbalstu. Gājiena laikā apmēram 60 % mūs atbalstīja, 10% neatbalstīja – kaunināja un apmēram 30% bija vienaldzīgi, viņus tikai traucēja gājiens.
nr 2- īpaši pietrūka inteliģences atbalsta. Saprotu, ka zālīšveidīgie rīmētāji tik skatās , kur kā pielīst un palaizīt varai, bet nu tādi nav vienīgie. Kur radošā jaunatne, visi tie VKKF atbalsta saņēmēji, literāti, mūziķi,mākslinieki?
nr3- tieši tāpēc mani ļoti aizkustinaja LKA- Indra Roga, Mūzikas akadēmija ar Prāni, Mākslas akadēmija ar visu ziedu – Bravo visam mūsu mākslinieku ziedam. Mediķi, Dzalbe , bet jo īpaši Rafaels Ciekurs bija izcili – vārdi un teiktais saturisks un konkrēts.
nr4 – totāla vilšanās politiķos – inga bērziņa ,vispār visi – Vanaga aicināja politiķus – lūdzu konkrēti , runājiet konkrēti, bet šie nē- vāvuļoja kā sapīpījušies pietukrustiņi. Čakša vispār bija zemiski manipulatīva, ka vainīgas esot pašvaldibas, kaut gan saeima un valdība diktē parādi, ne jau pašvaldibas.

karins un ašeradens pateica, ka ja reiz skolotājiem vajag naudu , tad būs jāceļ nodokli , nevis piemēŗam, jāapkaro korupcija, jāoptimizē valsts un pašvaldību pārvalde. Tikai, ka jārīda sabiedriba pret skolotājiem.

Jā – es visu vērtēju tā, ka sabiedrībai nav īsti aktuāla prasība, lai valstī būtu sakārtotas , reuzltatīva izglītības, zinātnes un veselības nozares. Ka sabiedriba jau ir tiktāl degradējusies, ka pakļaujas rīdīšanai – sliktie pedagogi.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 24.04.2023. 19.43

  Jā un ļoti patika Lietuvas LIZDAs pārstāvis – viens no retajiem, kurš skaidri un gaiši pateica- kauns politiķiem
  Pietrūka, kaut viena ierindas skolotāja uzruna.

  Jā un saulē man metās raibs gar acīm, domāju, lūk, noģībšu , bet izturēju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.04.2023. 13.39

Nu es domāju, ka ir vēl sliktāk.

Es jau sarunāju un sakārtoju un iešu streikot. Tai gājienā iešu. Es vispār ļoti kaujnieciski esmu noskaņota.

Man šķiet, ka tika Vānes pagasts – vienīgais izlēma saglabāt savu vietējo skolu. Tādi patrioti – malači!

Pārējuelikvidē skolas un naudu notriec dārgos autos , algās, prēmijās, komandējumos.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam