Slepenības plūdi 6

Komentāri (6)

Sskaisle 15.04.2023. 07.14

Nesen lasīju, ka Norvēģija izraidījusi visus krievijas diplomātus. Tie esot milit. virsnieki.
Nu pie mums viss droši un mierīgi…..

Jā un galvgriezēji krievi tagad vada ANO Drošības padomi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.04.2023. 07.12

Izbrīna un neizbrīna vienlaicīgi, ka tieši ASV kārtējo reizi nopludināti slepeni dokumenti.

Es no tā secinu- ASV- NATO nav tik droši un uzticami kā mums to stāsta mediji.

Un otra lieta- pieļauju domu, ka dokumenti nopludināti apzināti,lai ASV Krievijai iztirgotu Ukrainu un tādējādi iegūtu Krieviju par sbiedroto karā pret Ķīnu.

Tas man šķiet ļoti ticami domājot par to, kas notiek Ukrainā.

Uz Latvijas NBS, AM nepaļaujos, domāju, ka korupcija un izsaimniekošanās tur sit jo augstu vilni. Vēl es domāju, ka 220 milj skandālā vainīgie sodīti netiks, patiesā labuma guvēji no koruptīvā līguma atklāti netiks un tas iedvesmos jauniem korupcijas projektiem.

Makrona gaiļa lielīšanās arī neiedvesmo, tā kā ….vienīgā cerība ir lūgšanas un Tas Kungs Debesīs.

0
-1
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 15.04.2023. 09.35

  Lai iegūtu krieviju par sabiedroto karā pret Ķīnu, ļoti “ticama” versija. Sekojot tai, nākamās būs Baltijas valstis, tad sekos Višegradas valstis un pārējā Eiropa. Beidzot ASV demokrāti būs spiesti krievu necilvēkiem atdot apēšanai visus amerikāņu bērnus. Ne jau velti viens no šodienas visdrausmīgākiem monstriem, Soross, reiz izteicās, ka ASV stāv ceļā cilvēces progresam.
  Mana versija ir nesalīdzināmi vienkāršāka un pamatojamāka, ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķijas “Kaščeja adata” glabājas Kremļa arhīvos.
  Kurš izdomāja, ka ASV vajag karot pret Ķīnu? Trampa kungs parunāja ar Sji Dzjiņpinu un panāca taisnīgāku tirdzniecības bilanci, parunāja ar mandu Kim un tas pārtrauca kodolizmēģinājumus un šaut raķetes pāri Japānai, nostādīja ierindā korumpēto Eiropas pederastiju un vecās Eiropas valstis sāka pildīt NATO vienošanos par 2% aizsardzībai, atļāva ASV kara kuģu kapteiņiem pašiem pieņemt lēmumus, negaidot rīkojumus no Vašingtonas un krievu lidojošie zārki pārstāja lidot pāri ASV kuģiem. Trampa valdīšanas laikā Irānas viduslaiku lupatgalvu fašistiskais režīms šodien jau būtu beidzis pastāvēt, bet Baidens piedāvāja jaunu kodolvienošanos, kas režīmam iedeva Otru elpu. Atgādināšu, ka pretīgais melnādainis, Putina kuce, kodolvienošanās ietvaros atdeva lupatgalvām iesaldētos 140 miljardus dolāru, kas deva tiem iespēju ar naudu apslāpēt masu protestus un līdzekļus raķešu būvei un urāna bagātināšanās centrifūgām. Lieki piebilst, ka Trampa liberālā ekonomiskā politika 3 gadu laikā atgrieza valstī 6 miljonus Obamas izdzīto darba vietu un nosita pasaules naftas cenas līdz 30 dolāriem, kas bija nāvējoši Irānas fašistiskam petrokrātiskam režīmam un krievijai.
  p.s. Irānas Shahed 136, kas nogalina Ukrainas civiliedzīvotājus arī būvēti par Obamas laipni atvēlētiem līdzekļiem.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 16.04.2023. 09.57

  Tikai pēdējais idiots, kurš nav dzirdējis par Varšavas sacelšanos, gribētu sev krievu par sabiedroto. Staļins ar Armia Krajowa vadību vienojās kopā atbrīvot Varšavu no “vācu fašistiskiem okupantiem”. Kad poļi uzsāka sacelšanos, krievi apturēja uzbrukumu, lai vācieši pagūtu nogalināt pēc iespējas vairāk poļu. Krita ap 200 000, kas bija nācijas zieds. Pēc tam, kad krievi ieņēma Poliju tie daudzus Armia Krajowa dalībniekus noslepkavoja vai represēja.
  Resnā nodzērusies cūka, Čerčils, savā neizmērojamā naidā pret vācu tautu un valsti, iesaistījās agresijā pret Vāciju. Rezultātā daudzu viņa tautiešu nāve, Londonas bombordēšana un kā ķirsis uz tortes, viņš padirsa krieviem impēriju, kur pirms viņa nekad nenorietēja saule.
  Ja Hitlera ģēnijs nebūtu sagrāvis divi fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, planētas paverdzināšanas plānus, krievi vēl tai pašā vasarā būtu dirsuši no Eifeļa torņa uz parīziešu galvām un izlakuši visus Porto vīna pagrabus, bet līdz ziemai būtu kritušas Britu salas un tad krievi būtu salauzuši arī Vestminsteres abatijas solus.
  Kā man mācīja skolā “Kamēr pēdējā republika….”. Loģiski, kad Staļinam būtu visa Eiropa, Āzija un Ziemeļāfrika, būtu pienākusi kārta arī ASV un pirmos, pēc labas krievu tradīcijas, tas izgrieztu sava nozieguma līdzdalībniekus, ASV žīdus, kuri par nodokļu maksātāju naudu tam sabūvēja tūkstošus kara rūpnīcu un apbruņoja līdz zobiem.
  Uz planētas nav nodevīgāku un nelietīgāku radību par krieviem un mūsu siles lopi un propagandoni, kas cenšas rast kaut niecīgāko attaisnojumu to uzturēšanās Latvijā un vēlas ievazāt vēl jaunus tumsonīgus asinskārus organismus, nepelna ne kripatiņas žēlastības.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 14.04.2023. 20.40

Nu riktīga anekdote! Pentagons ar visu drošību nopludina Ukraiņu pretuzbrukuma plānus krieviem!

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Finegans 14.04.2023. 21.55

  Ne gluži Pentagons. ASV ģem-parķija mūžīgi ir rīkojusies pretēji valsts un civilizētās pasaules interesēm. Vilsons iejaucās WWI un aizsūtīja nāvē savus pilsoņus, lai tikai nedotu Vācijai likvidēt krieviju, turklāt vēl aplipināja Eiropu ar tā saukto Spāņu gripu, Rūzvelts uzcēla Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, investējot gaidāmā karā simtiem miljardu nodokļu maksātāju naudas un sameta WWII kara kurtuvē ap 400 000 nevainīgu amerikāņu. Karā tika nogalināti desmitiem miljoni skaistu, cēlu un talantīgu eiropiešu un sagrautas simtiem pilsētu. Kara netaisnīgais iznākums izjauca ierasto pasaules kārtību, 1/4 planētas iedzīvotāju noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta.
  Ģemokrati palīdzēja Mao nākt pie varas Ķīnā.
  Daudzi ģem-parķijas darboņi žēlojās, ka tas ir netaisnīgi, ka tikai ASV ir atomieroči un rezultātā tie tika arī absolūtam ļaunumam. Apzināti izgāžot kubiešu emigrantu desantu Cūku līcī, Kenedijs noveda situāciju līdz Karību krīzei un palīdzēja Kastro nostiprināt varu Kubā. Nodeva savus Vjetnamas sabiedrotos, nolemjot tūkstošiem vjetnamiešu baisai nāvei.
  Ar Kartera gādību kremlim izdevās sarīkot asiņainus apvērsumus 1978. gadā Afganistānā, bet 1979. Irākā un Irānā. Lai padarītu Ukrainu nespējīgu pretoties kremļa agresijai pēc Čečenijas kara, Klintons ar meliem un viltu panāca, ka Ukraina atsakās no atomieročiem un piedevām vēl piespieda sazāģēt raķetes, kas bija Ukrainai.
  Pretīgais nēģeris, imigrants no Kenijas, Obama, noslēdza ar pahanu Putinu Restart, tā anulējot viņa līdz tam, pastrādātos drausmīgos noziegumus un piešķirot Carte Blanche jauniem, kas noveda pie krievu iebrukuma Ukrainā 2014. gadā. Tas izdzimtenis uzlika veto kongresa Ukrainai piešķirtiem Javelin un Stinger un ja Tramps nebūtu veto atcēlis, Kijiva būtu kritusi 3 dienās.
  Kad CIP direktors Berns pēdējo reizi bija neoficiālā vizītē pie saimnieka Maskavā, tas viņam apsolīja, ka paņems Kijivu 3 dienās. Tas prieka vēsti aizveda Obamas – Sorosa administrācijai un tie jau gatavojās uz Uzvaras parādi Kreščatikā, un Baidens reizes 30 atkārtoja, ka ASV nekādā ziņā neiejauksies. Apdirsās nolādētie izdzimteņi, ne 3 dienās, ne gada laikā, vispār krieviem Kijiva nespīd. Neskatoties uz senāta un kongresa pieņemto un pretīgā plānprātīgā korumpētā Baidena 9. maijā parakstīto Lendlease likumu, par kura izpildi Baidenam pēc likuma vajadzēja atskaitīties 60 dienu laikā, kas netika izdarīts, Ukraina tā ietvaros nav saņēmusi ne patronu. Ja 70% ASV sabiedrības un kongress nebūtu Ukrainas pusē un nespiestu uz Balto namu, Ukraina vispār neko nesaņemtu. Lai uzturētu augstas naftas cenas, kas palīdz krieviem karot un nenosprāgt badā, Baidens sakašķējās ar Saudi Arābijas princi un lai novirzītu pasaules uzmanību no Ukrainas un administrācija varētu pamatot atteikšanos palīdzēt Ukrainai, vecā kuce Pelosi sarīkoja provokāciju, demonstratīvi, bez kādas vajadzības aizlidojot uz Taipeju. Saprotama lieta, ka Pekina nav ieinteresēta sagrābt Taivanu, tomēr Putina kājslauķi konflikta eskalāciju bija paredzējuši, kā iemeslu nepalīdzēt Ukrainai.
  Ja Maskava kapitulēs un tiks publicēti tās arhīvi, nevienam ģem-parķijas darbonim nebūs cerību palikt dzīviem, visi marksisti, korumpanti un pederasti tiks nobeigti kā traki suņi.
  Katrs, kurš par tiem ir balsojis, pelnījis, ka tam ausis nopūst, bet kas attiecas uz tā saucamiem latviešiem, ņemot vērā drausmīgās ciešanas, ko mums atnesa Staļina un ģem-parķijas sarīkotais WWII, pirms tie sajūk prātā, vai padara sev galu, uzzin, ka viņu tuvinieki: bērni, mazbērni, vecāki, brāļi, māsas, sievas, vīri ir nolādējuši to dienu, kad nākuši pasaulē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam