Mammīt, tas onkulis ir mans draugs 5

Komentāri (5)

Sskaisle 13.04.2023. 23.23

FB Hermaņ Alvis apgalvo, ka dalailama neesot pedofīls , bet tikai prātu izkūkojis vecis

Nu nezinu gan – lai jau izsakās speciālisti, bet mans viedoklis, ka visi pedofīli nav pie pilna prāta

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 14.04.2023. 10.02

  Nevaru iedomāties, ka Dalai Lama varētu būt seksuāli izmantojus bērnus, kas ir krievu popu: alkašu un sadistu, ikdiena. Pašu redzēju tikai vienu reizi, kad viņš uzstājās Rīgā, bet lamas plašā pasaulē, īpaši Dienvidaustrumāzijā, esmu sastapis diezgan daudz un nekad nepalaižu garām izdevību ar tiem aprunāties. Pederastija vispār ir smaga fiziska, psihiska un morāla kaite un tikai bailes, kuras var novērst administratīvais resurss, kā bija Birkava un Sončika gadījumo, tos aptur no varmācības pret bērniem.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > QAnon 15.04.2023. 07.53

  Cik esmu skatījusies filmās un lasījusi, tad pedofīli – slepkavas ļoti bieži ir mīloši ģimenes cilvēki, atzīti un mīlēti priesteri, treneri utt.

  Baumas par pedofīliem Latvijā zināmiem cilvēkiem, arī augstos amatos, esmu dzirdējusi daudz. Ticu, ka baumās ir daļa patiesības, bet tas arī viss.

  Mēs neesam tiesiska valsts. Nespējunoticēt, ka kaut kas varētu mainīties un mūsu bērni tiktu pasargāti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.04.2023. 11.31

Raksts ir vienkārši perfekti aktuāls , bet manā vērtējumā kaut kā bezcerīgs. Jo – pirmais jautājums, kā man atpazīt pedofīlu? Kā atpazīt seksuālu varmācību piedzīvojošu bērnu, jaunieti?
Vakar, kad ierakstīju divus komentārus par iekļaujošo izglītību, es gribēju rakstīt vēl trešo – kāpēc valsts neapmaksā izglītības iestādēs strādājošajiem pirmās palīdzības kursus, slimību pazīmju un to novērtēšana s kursus utt. Tikai zin teikt – sabiedrība negrib. Un tas ir zemiski liekulīgi, jo es gribu zināt, es gribu būt spējīga palīdzēt. Bet es nezinu un nezināšanas dēļ es negribu nodarīt sliktāk, nekā ir, ja es neko nedaru.

Jā un vakar man zvana paziņa – viņa pelna auklējot bērnus draugiem un paziņām. Un viņa mani gribot satikt, es esot zinošāka – viņa domā, ka viens no viņas auklējamiem bērniņiem tiek seksuāli izmantots. 3 gadus vecs. Bet viņa nav pārliecināta par to un viņa nezin, kur vērsties, jo viņai nav konkrētu pierādījumu , lai ietu uz policiju vai bāriņtiesu.

Es no tā visa norobežojos, jo es netik nezinu, kā atpazīt pedofīlijā cietušo, vai pedofīlu. Man pie mājas ir bērnudārzs un tas ir drausmīgi, es no tā ciešu, ka par vīriešiem , kuri ved uz un no dārziņa bērnus es bieži iedomajos, ka izskatās pēc pedofīla. Un racionāli to nespēju izskaidrot, kāpēc, bet nesen – viens paps ļoti sirsnīgi atvadījās no mazās meitiņas un es atkal nodomāju … grēkoju , jā, bet ….

te nu mēs esam – liekulīgie kretīni – par prežu lietošanu valsts maksā cik tur simtus tūkstošus eiro no VM budžeta, bet tā pēc būtības – valsts neko nespēj – pat bērnus nosargāt

0
0
Atbildēt

1

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam