Par situācijas uzlabošanu vēstures zinātnē 2

Komentāri (2)

Sskaisle 06.04.2023. 10.27

Izcili profesionāļi! Absolūta aktualitāte! Paldies par iniciatīvu!

Man kā dīvānkomentētājai pietrūkst liriskā daļa, proti – kas notiek ar jauniešiem, nākošajām paaudzēm , ja viņiem nemācīs vēsturi? Un ko mācīs, ja nebūs vēstures zinātne?

Lūdzu , IR žurnālisti – uzrakstiet, publicējiet sociālo zinību stundu saturu. Skolotājiem ir paredzēts vadīt stundas – sociālais taisnīgums. Tas jāpamato ar sabiedrības attīstībā notikušo – bet, kā to izdarīt, ja vēsturi vairs nemāca? Ja nemāca par Hammurapi, par Troju, par Periklu, par Cēzaru, franču revolūciju un Francijas republiku?

Žurnālisti- uzrakstiet taču, kā mēs – ES dalībvalsts, Eiropas civilizācijas daļa nonācām līdz tam, ka ar likuma !!!! varu paši – bez putina vai sji vai pat Baidena spiediena, paši nocērtam savas saknes un sagatavojam necilvēkus, kalpus, pat ne lumpeņus. Arī ne kiborgus – bez jebkādu nacistu ideoloģijas piesaukšanas latvieši tiek gatavoti par kaut kādiem zemcilvēkiem.
Bez emocijām es nespēju par to domāt😳

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 06.04.2023. 13.50

  Ņirgājies vai? Pareizāk būtu, ja tādas staļinistu cūkas, latviešu tautas un valsts ienaidnieki, kā Kaspars Zellis, Aivars Stranga un daudzi citi, kuru “garadarbi” man palikuši nemanīti, nevarētu nodarboties ar vēstures viltošanu, bet līdz mūža galam vasarās raktu kūdru, bet ziemās Rīgas metro tuneļus.
  Jau rakstīju, ka ja par 1/3 samazinātu miliču, kas slikti zin valsts valodu, skaitu, būtu mazāks atbalsts noziedzībai, ja padzītu krievu militāristus, kas kā blaktis piezīdušies NBS, mazāk būtu kas šauj mūsu karavīriem mugurās, bet tā sauktos vēsturniekus varētu pusi likvidēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam