Okupācija un kultūra: ko nozīmē dekomunizācija Ukrainā? 2

Komentāri (2)

Sskaisle 01.04.2023. 11.01

noklausījos
https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/31.03.2023-kultursoks-vai-kara-laika-nespelet-caikovski.id290076

un tiešām esmu šokā

ja tik gļēvi liekulīgi hameoloniski pašalbuma meklētāji ir mūsu mūziķi – vai konkrētajā gadījumā daļa no mūziķiem, tad es gribu teikt, ka pat Ukrainas uzvara karā neko daudz nemainīs pasaulē.

Nerunājot par Latviju.

Man nekad nav bijis kaut kāds viedoklis par Šnē, jo absolūti neorientējos viņa profesijā, bet- viņa uzskats, ka karu izšķirs nomesto bumbu un nogalināto skaits ir mazākais neinteliģents, aprobežots vai vienkārši apzināti ļaunprātīgs.

Par to bumbu piešķiršanu Ukrainai un pretēji par ukraiņu zvērisku nogalināšanu lemj konkrētas sabiedrības. Un ja mēs esam tādi, ak palielinam aizsardzības budžetu, lai korumpantiem būtu kur labi dziļi un sātīgi iegrabties un vienlaicīgi turpinam izpārdot Latviju un latviešu dvēsles krieviem, tad mēs neesam pelnījuši ne inteliģentas, ne vērā ņemamas, ne cienījamas, ne izdzīvotspējīgas nācijas statusu. Punkts.

Santā ir intervija ar Nordu – to vīna baudītāju un ar viņa muti ir publicēts mans viedoklis – nu sadodamies rokās un liekam krieviem noprast un saprast, ka ar kulūru un ar sportu, jo īpaši ar neputinisko kultūru nevar un nedrīkst attaisnot necilvēcīgu – 21.gs. nepiedodamu karu.

Tikko lasu , ka ANO DP tagad vadīs krievija- slepkavas , necilvēki.
Lasu, ka ķīna plāno okupēt Taivānu 2027.g. un mans viedoklis ir ciets – tas iespējams tādu glumo pašalbuma cilvēku dēļ kā sinfonetta orķestra mpadome.

Gandrīz jāraud no skumjām …

0
0
Atbildēt

0

QAnon 31.03.2023. 13.18

Ne tikai no krievu istukaniem, pasaulei ir jābūt brīvai arī no visiem krievu simboliem un atribūtiem, jo katrs no tiem ir krievu necilvēcību faktors.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam