Profesors, pētnieks un plaģiāts 5

Komentāri (5)

Sskaisle 24.03.2023. 18.25

Es domāju, ka šis gadījums Latvijas augstskolās nebūt nav vienīgais.
Esmu lasījusi par vācu politiķiem, kuri pieķerti plaģiātismā un spiesti atteikties no akadēmiskā grāda un aiziet no politikas.

Izskatās, ka Latvijā visu izšķurs naudas spēks. Tiesāsies jau universitāte pret privātpersonu.

Tik negodīga un netaisnīga sabiedrība esam.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 25.03.2023. 10.23

  Tā ir Vācija, bet pie mums Savicka apteksne, čekistu publiski piemietais morālais kroplis, pilnībā bankrotējušais uzņēmējs, politiķis, vīrietis un cilvēks, Dombrovskis, kura “saimniekošana” latviešu valstij sagādājusi vismaz 3 miljardus skādi, kurš sava debilisma un alkatības sekas, proti vairāk kā miljonu lielo parādu, ir uzkrāvis uz viņam nīsto reņģēdāju pleciem, turpina posta darbus nu jau visas ES mērogā. Diemžēl jāatzīst, ka tā substance Briselē nav vienīgā tāda. Viņa patrons, prokremliskais izdzimtenis, alkašs Junkers, kura ievēlēšanas dēļ, UK bija spiesta pamest ES, Luksemburgā ir paplosījies ne pa jokam, Donalds Tusks, 10.04.10. terora akta līdzdalībnieks un neko labāki nav arī Ždanoka, Ušakovs, Ameriks un Ījābs
  Tagad jau izmests āķis, ka tas varētu būs valsts prezidents: https://www.la.lv/dombrovskis-neplano-kandidet-uz-valsts-prezidenta-amatu It kā jau, ja jau Freiberga (tai čekas viķirānei, WWII, staļinisma un GULAG apoliģētei, vismaz bija stāja un manieres) un Zatļers un Vējonis varēja, tad šai panoptikumā varbūt arī Dombrovskis derēs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 23.03.2023. 17.44

Pretīgi.

+1
0
Atbildēt

0

vvilums 23.03.2023. 17.26

Ģeogrāfu mafija jau izsenis ar leģendām vīta :⁠-⁠)

+1
0
Atbildēt

0

kasteliina 23.03.2023. 11.19

Šādiem plaģiātisma ražõtājiem un arī to atbalstītājiem, slēpējiem, ir jāsaņem visaugstākais sods!

Būtu interesanti arī izpētīt Linarda Siseņa, kas ir dekāns meža fakultātē, disertāciju. Jo studentiem viņš lielījās, ka pats neko nav rakstījis tajā!
Plus tam diskreditē jebkādu priekšstatu par cienījamu pasniedzēju un nu jau dekānu, nepārtraukti dzerot un smēķējot savā kabinetā iepriekšējā amatā pirms dekāna.

+4
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam