Lai ir vilcēns!

12

Komentāri (12)

sandra.lv 17.03.2023. 20.40

Paldies! Šis mani nedaudz nomierina, jo visu laiku cīnos ar uzmācīgām domām – ko es esmu izdarījusi nepareizi. Bet, izrādās, ka mans bērns ir nevis savādāks, bet gan vienkāri šīs paaudzēs atšķirība. Paldies par godīgo interviju.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.03.2023. 18.35

Un vēl es domāju- kas notiek manā darba vietā. Mobings, bosings, bulings un vulings un viss iespējamais un…..es tā domāju, es it kā izslēdzu sevi no tā grāpja kompānijas, es it kā stāvu tam pāri, bet – man ir sagatavotas atbildes – asas un agresīvas, ja kāds, kāda uz mani kliegs, vai mani gribēs pazemot, vai apdalīt. T.i. – es nēsāju kara cirvi azotē, bet tā, lai to ātri un viegli var izvilkt. Un tad es domāju- es esmu daļa no šīs agresīvās, neapmierinātās, nesavaldīgās sabiedrības, kura ar vienu roku glāsta un ziedo un ar otru roku – cērt un.pazemo.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.03.2023. 18.29

Lūk izlasīju IR par bulingu un KiVi- par mobingu skolās. Par nežēlību skolās. Vācu mediji spriež, ka Vācijā jāmaina likums un kriminālatbildība jāparedz arī jaunākā vecuma pusaudžiem- proti , kārtējo reizi nogalināta jauna meitene un slepkavas ir vienaudži, viena pat labākā draudzene. 12 gadi. Slepkavība izplānota, izdomāta līdz sīkākai detaļai.

Nu mums pagaidām 12 un…plus meitenes tik spārdās un sit, bet savā nežēlastībā turpat vien jau esam.

Un es skatos – b/d sieviete kliedz uz bērnu – nāc šurp, bērns smiedamies mūk, sieviete noķer to bērnu sāk kratīt un purināt un tad aiz rokas velk pa zemi pie citiem. Bērns sauc mammīt mammīt. Man jāsāk raudāt. Bet nu kā krokodiļa asaras. Jo tas neko nemaina. Tā skolotāja viena ar cik tur – 10 vai bērniem. Viņai jāatbild par visiem. Nu ko es varu pārmest viņai.

Valstij, zagļiem, korumpantirm, lielo algu ,apvienoto amatu švāģeriem – tiem es varu pārmest to nežēlību, kas valda mūsu sabiedrībā.
Vakar man piezvanīja tante- zāles,kas pag.gadā maksāja 34 eur, tagad maksā 78 eur. Viņa nevar nopirkt. Raud, ka gribētu nomirt, bet nespējot sev roku pielikt.

Tā arī ir nežēlība – tā sociālā nevienlīdzība. Un manā sapratnē – ar to sākas gan slikta izglītība, gan medicīnas, kultūras, tiesiskuma nepieejamība un sekojoši – valsts – kā latviešu nacionālas valsts bojāeja.

+1
-1
Atbildēt

0

Saulespuķe 16.03.2023. 17.08

Paradoksālā kārtā simpātiska intervija

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Saulespuķe 16.03.2023. 18.39

  Aizvedu mammu uz Dzimusi vakar NT. Un gandrīz jāraud, cik sekla izrāde. Un cik publika ar to mierā.
  Aktieri centās, Vilkārsis centies un Slucka jau arī, bet….mani patiešām māca izmisums un.es migu ciet galvu mētādāma.

  Netiku uz Sarunām pirms pirmizrādes par Jūnufu. Bet nopirku biļetes. Draugs sēdēs siz staba, bet man vēl kaut cik – b8ja vien 4 biļetes palikušas par 15 eur budžetu🙈

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Saulespuķe > Sskaisle 16.03.2023. 18.58

  Lai Dievs man piedod, bet man nācās piedomāt, kas tā ir par izrādi, lai atcerētos, bet es arī migu ciet, kaut par iemeslu varēja būt arī skābekļa trūkums. Zīmīgi, ka divi aktieri no šīs izrādes ir jau prom no teātra. Un kādi!! Zvīgulis un Misāne-Grasberga, pats zieds!
  Toties Jenūfa man gāja pie sirds ļoti, kā estēte – vizionāre esmu stāvā sajūsmā. Tādi piepildīta gandarījuma brīži teātros gadās aizvien retāk, diemžēl.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 16.03.2023. 08.57

Godīgas atbildes. Arī uz jautājumiem, kas raisa izbrīnu, piemēram, kāpēc cilvēki ar reliģisku pārliecību neliek mieru citu privātajai dzīvei (vai tiešām viņu ziņkāre radīja LGBT pāru plašāku tiesību jautājumu?) vai par NA politiķi Jāni Iesalnieku, kuru žurnāliste raksturoja tendenciozi pēc sava prāta.

+4
-1
Atbildēt

2

  Ināra Auziņa > Ilze Pētersone 16.03.2023. 10.22

  Nezinu, kas Jums ir “tendenciozi”, bet nu Jāni Iesalnieku raksturoja ļoti precīzi. Sliktākais ka Iesalnieks tā uzvedas, jo domā, ka vēlētāji no viņa to sagaida.

  +2
  -1
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Ināra Auziņa 16.03.2023. 14.24

  Ināra, Jūs kā tāds sargsuns. Jūs tikai par lgtb kopienu izsakieties un uzrejat vai pat iekožat katram, kurš ko kritisku tai virzienā uzraksta.

  Nu mēs neēdam ne gejus , ne lezbirtes un pretēji kariņa un levita apgalvojumiem, mēs viņus arī nededzinām.

  Kāpēc jums grūti pieņemt, ka visi nedomā vienādi?

  Man Meļķe ir absolūti cita, tāla planēta. Bet es neapkaroju viņas rīcību.

  Es gan domāju, ka uzmākties kultministram ir čekistu gājiens, it kā ministram būtu jānosaka, ko mums domāt visiem. Kā vienādi rīkoties.

  Un es nevaru apgalvot, ka es jūs, Ināra mīlu, bet man nav naida vai aizdomas pret jums ne tik cik melns aiz naga. Tik pretestība jūsu vēlmei savu patiesību uzskatīt par patiesāku kā manu.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ināra Auziņa 16.03.2023. 14.26

  Un vēl man dziļi riebj un ir patiess naids pret tādām kā rukšane un voika, kuras bija saeimā – tad klusēja, savus biznesus bīdīja un privilēģijas baudīja

  Tagad nu atkal lielās cīnītājas – to gan es vērtēju kā zemisku pretīgu liekulību.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Ināra Auziņa 20.03.2023. 23.40

  Jānis Iesalnieks ir populists, ja deviances vispār saprot šā vārda nozīmi un, loģiski, ka uzvedas, kā patīk vairākumam normālu latviešu. Vai viņam obligāti vajadzētu censties izpatikt streipiem, kariņiem, rinkēvičiem, tomsoniem, ozoliņiem, braunām, krauzēm, strautmanēm, spriņģēm, šnorēm un līdzīgām substancēm?,

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Ilze Pētersone 16.03.2023. 16.37

  Ak tad visi neliek mieru homīšu privātajām dzīvēm,ko?A varbūt es arī gribu viņiem nelikt mieru,bet dzīvokļos jau nelaiž iekšā.Kur tad nu ir tās īstās LGBT pulcēšanās vietas?Tā tik mums pa tē vē visur rāda tos izvirtuļus,bet uz ielām nav,ņeporjādoks.Akal vasara jāgaida,kad varēs praidu apmētāt ar cilvēciskiem izdalījumiem,až būšot veselu nedēļu pieejami.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam