Jaunie ministri. Ministrs nedrīkst būt kurls 9

Komentāri (9)

Sskaisle 21.03.2023. 08.38

Kāpēc veselības ministrija tērē naudu reklāmām par seksu un alkohola kaitīgumu?

Ko darīt, ja ir kā raksta medijos, ka alkohols ir dārgāks par narkotikām ?

Pasviest vēl kādys miljoniņus reklāmistiem, lai uztaisa reklāmiņas par narkotiku sliktumu?

Tpu tu negantība – ka jupis tos korumpantus un zagļus būtu parāvis!!!!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.03.2023. 08.35

Vēl. Arī vainīga, līdzvainīga jūtos. Nesu atkritumus un piemanis pienāk meitene – 10- 12 gadi. Un kaut ko grib teikt, bet tās skaņas kā sunim, kas rej , bet īsti nevar pariet.
Pirmajā mirklī domāju, ka mani āzē, izjoko.
Bet tad sapratu, ka nē. Nevienu jautājumu, ne latviski, ne krieviski viņa neatbildēja. Izskatījās noraudājusies un daudz rādīja, žesyikulēja ar rokām
Zvanīju uz rppp. Atbrauca un paņēma un aizveda meiteni.
Kas viņa bija, kas ar viņu bija noticis, kas notiks?

Nu tāda mums tā čekistu stilalabklājība. Un citādi kā drausmīgi to nevaru nosaukt, tik vien saprotu, ka var būt vēl sliktāk, jo varas cilvēki ir savās vietās un izmaiņas nav paredzamas.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.03.2023. 08.28

Vakar gribēju ātrāk tikt mājās un raudāt. Netiku ātrāk un neraudāju. Runāju, t.i. sarakstījos ar savu brāli , savu personīgo psihologu un psihoterapeitu. Viņš saka, lai koncentrējos uz pozitīvo. Es nespēju. Nu nespēju.
Vakar man lūdza ziedot asinis un naudu jaunai māmiņai, kurai ir dzemdību komplikācijas. Bet man nav ne viens , ne otrs. Tā sieviete strādā tādā uzņēmumā, kurā īpašnieki nolēma atcelt līgumā paredzēto veselības apdrošināšanu. Tāda viņai vairs nav kopš janvāra, jo purmā grupa, kurai to atcēla bija sievietes, kuras var aiziet dekrētā.
Tas man ir atstāstīts, no cilvēka, kurš lūdza ziedot.
Vakarā ēdu zemeņu zapti un man sprūda rīklē. Es nezinu kā savākt savas emocijas šajā plēsoņu un kretīnu pārvaldītajā valstī.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.03.2023. 08.21

Vispār – drausmīgi.
Dzīvoju drausmīgi netaisnīgā valstī.
Meklēju jaunu darbu. Aizbraucu uz kādu Rīgas skolu, kurā par māc.pārzini strādā mana laba paziņa. Viņa sola zelta kalnus, lai tik eju pie viņas strādāt. Bet- tā skola man uzdzina šermuļus. Tāda benormāla nabadzība, Rīgā!!!! Ap 1000 bērnu, ap 30 skolotāju, ( jo tie salasīti no tā kas ir). Skolotājiem nav sava garderobe. Sk.istabā skolotāji var paiet viens otram garām tikai sāniski pagriežoties. Mēteļus sk. noliek savās klasēs, bet tie, kyriem nav- sk.istabā stūrī- tāds kalns un zābaciņi un kurpes viens virs otra kaudzītē.
Tās pāris sk.ar, kurām parunāju – visas sliktiem zobiem, bez frizūrām. Viena sk. zbija ar lielu pumpu uz deguna un mutē tikai katrs otrais zobs. Viņai ap 70 gadiem.

Es tiešām uzskatu, ka arī kariņa- levita valdība izzog Latviju, veicina latviešu nācijas bojāeju.
Tas nav normāli, kas notiek Latvijā – no vienas puses bandītisma dzīres Vid un tiesiskuma iestādēs, no otras puses – nenormāla nabadzība.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 21.03.2023. 18.41

  Kura ir tā skola, kur ir ap 1000 bērnu… , un vajag skolotājus Jūsu specialitātē ???. … Centra skolās ir tie 1000 bērni un arī skolotāji… (nepietiek fizikas, ķīmijas, informātikas skolotāju, bet, manuprāt, tā nav Jūsu specialitāte). … … Es ceru, ka Jūs nestrādāsiet skolā, lai paustu ”visi slikti”, čekistaini”, ka Kariņš un Levits izzadzis Latviju utt. … … Labāk godīga, normāla skolotāja ”ar pumpu uz deguna”, nevis kāda ”interfrontiste”- Latvijas nomelnotāja, bet ar ”labu frizūru”… …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 22.03.2023. 10.48

  nū – skolās šobrīd strādā patiešām lūzeri. Es negribu nevienu apvainot, atvainojos, ja kāds skolotājs šo lasa un jūtas apvainots. Bet situācija ir katastrofāla, nenormāla.

  Labi, es nerunāju par tām privātskolām, par kurām tava ” labā” kariņa – levita valdība pieņēma likumu, ka privātskolu finansēšana ir pašvaldību pienākums , noteikts ar likumu, bet pašvaldības skolas – ja kas pāri paliek. – tad pamet, ja nē – lai sprāgst nost. Es rakstu par šīm skolām – ja kas pāri paliek.

  Vienā tādā skolā strādā mana studiju biedre. Viņa brauc no Latvijas mazpilsētas uz Rīgu uz 3 darba dienām. Transportu, viesnīcu viņai neapmaksā. Man viņa apgalvo, ka lai kvalitatīvi novadītu vienu mācībustundu, nu jau viņai vajag piecas darba stundas , lai tai sagatavotos. Normāli? Man visu, ko var pārmest , bet ne jau mazohismu. Tad jau izdevīgāk ir strādāt rimi kasēs. Nostrādā savu laiku un ej mājās vai ej vingrināt muguru.

  Un es domāju, es paredzu, ka izglītības sistēmā nemainīsies pilnīgi nekas. Patiešām būs vēl sliktāk. Vecie – pumpanie un bezzobainie nomirs un tad skolās pieņems jebkuru , kurš būs gatavs strādāt tādā vidē, tādos apstākļos, ar tādu kā tev attieksmi – proti – ka varam ciest vēl briesmīgāk.

  TO, ka čakša nebūs veiksmīga ministre jau tāpat varēja paredzēt, jo medicīnas nozarē viņa neko nesakārtoja, tik daudz atceros, ka mediji ziņoja par koruptīviem darījumiem biznesus iešķiebjot bijušajiem utt.

  Tā kā – nē, skola ….nē. Man stāstīja, ka bērniem – 7.kl. angļu valodā bija uzdots temtas – mans hobijs, Pašiem jāatrod vārdiņi un jāsagatavo rakstiska prezentācija un 90% klases skolēnu, kā vienīgo hobiju minējuši videospēļu spēlēšanu.
  Un kādu vēsturi māca skolās? Padlaiku ? Jauno laiku – kuru jauno laiku – to, ko sludina progresīvie ar laimes lutekli kossoviču priekšgalā, vai to, kuru sludina na ar helmani valdē, vai …. to , kura nav pētīta kopš Mozus laikiem…. kuru vēsturi mācīt skolās? Vai nemācīt, kā jaunā vic šefene voroņonenko vēlas – nemācīt esturi vispār – nafig to zināt un tad strīdēties par to

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 22.03.2023. 10.52

  jā un vēl es domāju, ka Latvijai labāk tāda frontiste kā es , nevis tāds cietējs kā tu Andri!!!! Un ja mani saukāsi par interforntisti, tad es tevi tieši tāpat saukšu, jo uzskatu, ka levita- kariņa valdīšana Latvijai ir nodarījusi milzu postu – un tas nav maksavas medijos, bet eurotat statistikā izlasāms

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.03.2023. 18.49

Lasīju, ka kariņš esot teicis, ka ja skolotājiem pacels algas, tad nebūs pensijas pensionāriem.

Ja tā ir patiesība, tad kārtējā čekistainā kariņa – levita pērle….

+1
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 20.03.2023. 13.58

  Забавно, что когда решали себе поднять зарплаты, таких аргументов не было. Но раз народ на протесты не вышел, чего и не поднять?
  простой латышский избиратель-он же действительно очень терпеливый. Кинут ему какую “русскую” косточку, он и снова в экстазе. Вон, когда на делфях появилась статья про возможную коррупцию в закупке на 220 млн, комментариев было мало. А сегодня про дело против Ушакова-так народ в восторге!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: