Kara balsis.* Ar talantu iekaroja Maskavu, tagad palīdz Ukrainai aizstāvēties 1

Komentāri (1)

QAnon 21.03.2023. 16.54

Allai Martiņuk nav jāpārdzīvo, ka tagad netusēs ar civilizācijas padibeņu eliti, kas drīz vien, ja netiks notiesātas uz nāvi, vai nesēdēs cietumā, noteikti būs bez iztikas līdzekļiem un viņai nav jādusmojas uz bidlām, ka nosaukušas par hoholieti. Hoholi ir kādreizējie ukraiņi, kas zaudējuši savas saknes, vēsturi un cilvēku sejas, kas ir praktiski degradējuši līdz krieviem. Tāda ir sadistiskā gļēvā pedofīla, Putina, līdzgainiece, Matvijenko (saukta par Vaļka Stakan, vai Vaļka Krasnije trusi), tāds ir krievu fašistiskais “ņedobitoks”, Gapoņenko. Martiņuk noteikti nav hoholiete.
Ukraina kopš 2014. ir spērusi nopietnus soļus savas valsts drošībā un ja viņu bruņotie spēki nebūtu iztīrīti no krievu militāristiem, ar ko kopā čekas viķirāns Pabriks apguva armijas budžeta līdzekļus, kādu pilna Latvijas armija, Kijiva noteikti būtu kritusi trīs dienās.
Kaut arī stipri novēloti, bet paldies Dievam, Ukraina sākusi attīrīt valsti no krievu sātanistu sektas, РПЦ un tās adeptiem – smirdīgiem krievu alkašiem un pederastiem. Tikai mūsu valdošiem zagļiem, kremļjaģjām un sodomītiem un Lubjankai, kas Dzeršinska laukumā, zināmo iemeslu dēļ, Latvijā sektai pieder milzīgi īpašumi, par kuriem tā latviešu valstij nav maksājusi ne santīma, kaut arī vēl 1991. gada augustā tai bija jāatņem visi īpašumi, bet popi, kā krievu zvērību ideologi, jāpakar aiz bārdām, lai vārnas tos noknābā.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam