Vai atkrastes vējš var kļūt par Latvijas ekonomikas katalizatoru? 5

Komentāri (5)

Sskaisle 12.03.2023. 13.46

Nāburgs taču bija airbaltic valdē,kad to izsaimniekoja, caur to no v.budžeta izkrāpa miljonus.
Un nākošais- kādi ir līgumi ar investoriem- cik tie ir izdevīgi Valstij.

Līdz šim šādas runas ir puerādījušas sekojošo – jo vairāk sola, jo skaidrs, ka vairāk ņems. Lai neteiktu nesaudzīgāk un tiešāk.

Tā kā es šai korumpantu un zagļu varai, kas šobrīd valda Latvijā, neticu.

Arī par oik mūs turpina krāpt, par Skultes termināli, par ST, Latvenergo.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 10.03.2023. 15.43

То есть шведы просто “забили” за “нельзя выделять один регион, это разрушает конкуренцию”? Или на самом деле это просто нашим чиновникам лень выбирать преференции для своих же предприятий, проще сказать “ЕС не разрешает kropļot konkurenci”? Это во-первых
Во-вторых, при чем тут дешевая энергия и ветряки? У нас есть свои ГЭС, которые тоже производят дешевую энергию, которая не зависит от цены на газ. Но что-то я не заметил, что у нас были дешевле цены. Ответ всегда был один-ну это же биржевые цены! С чего это вдруг от ветряков будет дешевая энергия, если все через Норд пул пойдет как и сейчас?

0
0
Atbildēt

0

QAnon 10.03.2023. 11.52

Lēta elektroenerģija un morālo invalīdu un sodomītu notirgotās OIK atļaujas nekā neiet kopā. Sodīt ar nāvi kaut vienu apzinātu kaitnieku un par korupciju ar bargu cietumsodu un mantas konfiskāciju visus OIK beneficiārus un gada laikā elektrības cena jau būs par 25% mazāka, bet ja kaitnieki apzināsies, ka tos par noziegumiem pret valsti var sagaidīt nāves sods, elektrības cena būs vēl zemāka un Latvija 3 gadu laikā varētu kļūt pilnīgi neatkarīga no energo resursu importa. Vēlams būtu visiem politiķiem un ierēdņiem ieviest intelekta cenzu, lai nebūtu kā pie mums, kad pie silēm tiek politiski pareizie diplomēti dunduki, bet pret ienaidniekiem varas koridoros ir nepieciešama Politiskā policija, kuras viens no uzdevumiem būtu veikt poligrāfa testu katram politiķim, ierēdnim, armijniekam vai policistam uz kuru ir kritusi aizdomu ēna, vai izlozes kārtā. Pašus testa veicējus būtu jāpakļauj testiem mūsu sabiedroto speciāliem dienestiem. Šodien tie varētu būt Polijas vai Apvienotās Karalistes speciālie dienesti, bet noteikti ne ASV, Francijas vai Vācijas.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > QAnon 10.03.2023. 15.44

  Шикарная идея! не забудь только и NA политиков через полиграф провести))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 10.03.2023. 17.04

  Bet, protams, ja kāds izrādīsies nodevējs, kas ir pilnīgi iespējams, kā bija ar Bordānu, tāds ir pelnījis tādu pat sodu, kā kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu parķijas pārstāvji Latvijā: LPV un “Stabilitātei” un tā sauktie latvieši, kas 95% gadījumos balsoja Vienoti & Saskaņoti ar SC un viņa dzimtai arī jābūt deklasētai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: