Debesu meitene un viņas piena ceļš

3

Komentāri (3)

QAnon 07.03.2023. 17.20

excuse moi. Tikai multimiljonāri

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.03.2023. 22.04

Tā ir ļoti vienpusēja informācija par AK.
Kāpēc mediji nestāsta, ka AK notiek dažādas diskusijas. Piemēram, kādā cietumā liek transvestītus – sieviešu vai vīriešu. Ko transvestīti dara sieviešu cietumā? Man stāstīja, bet par to esot bijis arī BBC , par transvestītu, kurš pieprasījis , ,ai viņu liek sieviešu cietumā, bet tur uzvedies … nu visādi – tā, ka sievietes sūdzējušās – pat cietumā viņas nevar justies brīvas no vīriešiem un bērniem. Jo tas transvestīts esot gan tēlojis bēbi, gan vīrieti. Es atstāstu vulgāri, bet – tieši tā. Ja nesen lasīju, ka daži Zvedrijā lielās, ka sievietēm un vīriešiem ir kopējas WC , jo tā esot brīvība, tad tieši Anglijā sabiedrība strīdās – diskutē, meklē kopsaucēju tam , vai kopējas wc ir vai nav labi. Jo kas tā par brīvību, ja sievietēm tiek atņemta jebkāda intimitates telpa.
Tāpat par etniskām un citām minoritātēm – lai līdz kādiem absurdiem briti nonāk, tomēr rodas iespaids, ka tur veselais saprāts nav vēl galīgi izmiris.
Balto vīrieti vaino visos pasaules grēkos, bet – es domāju, kas notiks ar pasauli, kāda būs pasaule, kad pēdējais baltais vīrietis nomirs. Nu jādomā, ka tad jau es būšu zvaigznēs pie savējiem un šīszemes posts mani vairs neskars, bet parunāt par to jau var.
Es ločemelei nellijai lūdzu , lai pastāsta ka tiem blm tagad sokas – kas ir mainījies, bet kā noprotu – nekas jau nav mainījies … kāpēc?

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 08.03.2023. 21.46

  ASV ģem-parķijas trieciennieku; Antifa un BLM (Black lazy monkies), barvežiem, kas daudzi jau ir multimiljonāri, nekas nav mainījies, Soross un Cukerbergs tiem kārtīgi maksā algas. Ja nākamās Prezidenta vēlēšanas ar kremļa atbalstu nākošgad netiks nozagtas un, es paļaujos, ka krietnie amerikāņi 2020. ir saņēmuši skolu un veselais saprāts atgriezīsies Baltā namā, atkal ielās tiks izvesti nēģeru pūļi un tiem draudzīgas baltās padibenes, deviantes. Katrā ziņā, jādomā, ka resnas pretīgas nēģerietes, kuras dienu savā mūžā nav strādājušas, bet viņas pašas un to piedzīvotāji pārtiek no daudzo reproducēto nēģerēnu pabalstiem, vairs nevarēs skaitīt vēlētāju balsis un nakts aizsegā samest urnās viltotus biļetenus, bet krietnie amerikāņi pret laupītājiem un vandālisma rīkotājiem pielietos šaujamieročus. Nēģeri, līdzīgi krieviem tikai barā jūtas vareni un kamēr nav saņēmuši pretsparu. Nupat savu sili pazaudēja viena no baisākiem radījumiem, Čikāgas, kur pateicoties viņai, visaugstākā noziedzība valstī, mēris, demokrātu kuce, Lori Lightfoot. Viņa izskatās šādi un tā nav viņas pati briesmīgākā bilde. https://en.wikipedia.org/wiki/File:Lori_Ligfhtfoot_at_signing_of_the_Infrastructure_Investment_and_Jobs_Act_(FEQycLjWYAITszv).jpg

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam