Rakstīt līdz sirdsklauvēm

32

Komentāri (32)

Betija78 19.02.2023. 23.57

” Kas centās ievilkt tos fiziskos, garīgos, morālos kropļus, bezdzimuma bezsugas organismus koalīcijā ?” – šie vārdi veltīti progresīvajiem.
Izlasīju šo teikumu un aizdomājos – vai tikai autors nav iedvesmojies no putinista Medvedjeva? Tam arī vieni kropļi un idioti visur rēgojas.
Gribētos paskatīties autoram acīs . Vai viņš atbild par saviem vārdiem? Vai viņš, tā runādams, nav daudz sliktāks un dvēselē kroplīgāks, ja tā domā par citiem? Pazīstu daudzus brīnišķīgus cilvēkus, kuri ir citādāki, bet man nekad nav ienācis prātā viņus tikai tāpēc pazemot vai apvainot.
Neesmu lasījusi partnerattiecību likumu. Neticu, ka tur ir kas tāds, kas nav zināms līdz šim, tikai nav likumiski apstiprināts. Un ja to izdarīs, kas mums būs sliktāk? Kaut vienu lietu pasakiet, kas no tā mainīsies mūsu dzīvē?

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Betija78 20.02.2023. 09.46

  var jau teikt, ka ir slikti sliktiem vārdiem lamāties , bet tas kas notiek – tas ir drausmīgi un es domāju, ka tie sliktie vārdi ir kā tāda dusmu noplūde, bez kuras Latvijā būtu kā Francijā, vai kā bija DKorejā – protesti un demonstrācijas.

  Tas , ko sludina progresīvie ir noziegums pret cilvēci. Tieši un konkrēti. Pusaudzība ir pat vājākais, pats trauslākais, pats manipulatīvākais cilvēka dzīves posms. Vis jaudzimušie , vēžinieki un vecuma demenci slimojošie ir spēcīgi un izturīgāki par hormonvētru plosītajiem, savas dzīves ceļu meklējošiem pusaudžiem. Un tad progresīvie uzstājas kā tādas maitu lijas, lai pašus vājākos izmantotu savam biznesam. Tas ir noziegums. Nu ir.
  Tāpēc es progresīvos maksimāli piekāljīgi spēju nodēvēt tikai par kriminālsitiem. Punkts.

  Par pazemošanu – lūk, lasu par vid – kāds bandītu kantoris tas ir – nra.lv, diena.lv, pašas pieredze ar vid. Un vienlaicīgi IR intervija ar vid galveno šefu ašeradenu – kur labpticīga komunistu laika aģitatora stilā tiek solīts, ka vid tiks orientēts uz servisu – un tas ir viss? Kā reeaģēt, ko teikt cilvēkiem, veselai tautai, kuru varas cilvēki tik ciniski izmanto ? Kā Latvijā cilvēkam, kurš nezog, nekrāpjas, nemelo, kā viņam sevi pasargāt pret alkatīgo varmācīgo valsts varu? Pret bandītiem? Uz ko cerēt?

  vakar skatos de facto – lange – tas pats, kurš rd ir galvenais par kārtību pilsētā izrādās ir arī ldz valdē. Šorīt eju uz autobusu – piedodiet, nu kā citādi pateikt, ka Rīga ir piedirsta kā pie cūkām. Labi, klusais centrs, kur dzivo bagātnieki ir kā izlaizīts, bet katru rītu man jādomā , cik netīra ir Rīga. Un kāpēc? Nu kā vērsties pret netaisnību? Nu lai lange izdara kārtīgi vienu darbu, bet salikts 101.amatā un atbildība nekāda.

  Nu tādi mēs latvieši esam – es esmu par tiem, kuri vismaz vārdos izsaka savas dusmas un naidu pret netaisnību, nevis tādi klusētāji – viņiem varneši kājas nograuzīs, acis izbakstīs, bet viņi kā betija būs smalki un iznesīgi un , protams, pacietīgi.

  Nē – un vēl miljons reižu nē. Es nevaru sludināt vardarbību, negribu, bet naids un agresija ir kā precēts nešķirams pāris. Un viņiem es neko nepārmetu, bet pārmetu tiem, kuri to rada un uztur.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Betija78 20.02.2023. 21.01

  Kad kāds dzērumā pakļuvis zem tramvaja un tam nobrauktas kājas, viņš vienalga ir invalīds, vai cilvēks ar īpašām vajadzībām un pelna sabiedrības līdzcietību. Ja tāds sāks lepoties ar saviem trūkumiem un visiem tos demonstrēt, tad jau ir atzīstams par kropli.
  Kad bezsugas bezdzimuma organismi lepojas ar savu devianci un visiem to izrāda, jo īpaši nepilngadīgiem, cenšoties arī viņus padarīt pēc saviem ģīmjiem un līdzības, savādāk, kā par kropļiem tos nevar nosaukt.
  Partnerattiecību likums, tas jau ir solis uz laulības institūta apgānīšanu. Kuram normālam tēvam būs pieņemams, ka pirms viņa bērniem pie altāra stāvējuši fekāliju stumdītāji, zarnu infekciju perēkļi un izplatītāji? Lai tiktu ievērotas visu tiesības, bet ne tikai sodomītu privilēģijas, ir jābūt kopdzīves likumam, kur tiesības būtu tādas pašas kā laulātiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 19.02.2023. 17.37

“Progresīvie” pat dzimtenes aizstāvības tēmu pārvērš tumsonīgā balagānā
https://neatkariga.nra.lv/arhivs/854/2023-02-18/
Kas vemtās ievilkt tos fiziskos, garīgos un morālos kropļus, bezdzimuma, bezsugas organismus koalīcijā?

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 16.02.2023. 13.03

un vēl – skumjas pārdomas

ja par rukšanes Briseles villām –
Ir tāda VILLA EMPAIN – art deco laulībā ar jūgendstilu –
lūk, tur reizi nedēļā vari nopirkt biļeti par 10 eur !!!! – un tad par to pašu cenu paskatīties jaunāko izstādi , papriecāties par ēkas interjera , vai dārza jaunumiem un tad izvilkt laicigi ieekonomēto naudiņu , nopirkt glāzi vīna par 5 eur!!! un baudīt dzīvo mūziku sēdot pie baseina, dārzā, vai lodžijā

un arī ne par to kā galveno – bet – biju šovasar tur – baudīju dzīvi – labi cilvēki uzsauca kā paldies , bet – 2 novērojumi – rūgti un sāpīgi –
nr 1 – ēkā aktīvi darbojās vairāki sabiedriskie gidi – atbildēja visus jautājumus, pastāstīja , padiskutēja utt. Vienkārši super. Es no sajūsmas ģību.
Kad atklāja LNMM galveno ēku, pirmā izsade bija M.Polim. Īsi pirms tam biju izlasījusi un izpētījusi Neptuna grāmatu par Poli un kā saka – apguvusi viņa mākslu, t.sk. izstādēs baudot un iepazīstot atseviškus viņa darbus. Kad bija tā izcilā!!! izstāde MP – tā sanāca , ka es varēju novadit ekeskursojas radiem un draugiem un katru reizi mani nāca klausities cilvēki un papildus visu, ko jautāt. Es jutos kā zirgā – man patika. Uzrakstīju epastu lnmm, ka ta un ta – es gribētu vadīt ekskursijas muzejā. Ne paldies- viņiem speciālistu pietieko…. nē, nu negribu es sevi slavēt, jo tad vienmēr kāds no augšas man uzliek pārbaudījumu, bet es domāju, ka es būtu laba gide un daudziem cilvēkiem manas zināšas un pieredze, mans skatījums uz mākslu būtu interesants un derīgs – bet nu redz – žel, ka nabags ar ko varētu stāstīt ….un neļāva man
to atcerējos šovasar, kad skatījos kā villa Empain tās dāmas cilvēkiem savas zināsanas un pieredzi sniedza

un otra lieta – ievēroju, ka publika villā nebija nekādi aristokrāti vai snobi, bet visi bija labās drēbēs, apavos, somiņās , tadi mierīgi, gatavi pēc darba dienas relaksēties, kopā ar tuviem cilvēkiem baudīt un svinēt
un tad mans pēdējais gājiens uz LNMM Lancmaņa izstādi – labi, ka bija daudz cilvēku – tas sirdi sildija, bet tie cilvēki bija slikti ģērbti , sliktiem apaviem, nonēsātām somām …. tur bija saeimas deputāte ar vilnas kleitu, kura bija nopūkāta un nobumbulēta , ka radīja iespaidu, ka tikko no gultas cēlusies un velusies

un man palika žēl – sevis, savu tautu, savus cilvēkus

tāpēc tos Lancmaņa gleznotos zemniekus uztvēru ar tādām saputotām sirds asinīm

nu tā – jāstrādā – nav jau tā kā deputāti drīkst- na haļavu baudīt un baudīt un tad vēl želoties

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.02.2023. 11.56

Godīgi – esam nenormāli atpalikusi, čekistaina – no abām pusēm – čekas upuru un čekistu un viņu klaudzinātāju puses, sabiedrība.
Un par 101% uzskatu, ka pirmā atbildība, patiešām karmiska atbildība ir tādiem kā rukšāne. Naids un niknums ir maigi vārdi, lai raksturotu , ko es jūtu par to domājot.

Lūk, rukšāne stāsta, ka nav izdevies saeimā pieņemt – t.i. ratificēt Stambulas konvenciju. Un mani tas dara traku – nu padomājiet, visā normālā , civilizētā pasaulē par šiem jautājumiem – identitātes , dzimtes un dzimumu politika tiek runāts, tiek diskutēts. Cilveki strīdās , jo velas saprast un pieņemt pareizus lēmumus. Kā ir pie mums?

Nu kā pie čekistiem . Nu kā putina krievijā – kaut kādi iznireļi – drosmīgākie un nekaunīgākie dzen cauri ar varu, ar varmācību kaut kādu konvenciju pat necenšoties sabiedribai, saviem velētājiem to skaidrot, analizēt. Ar mums – sabiedribu apietas kā ar lopiem, bet sagaida , lai mēs pret šādiem politiķiem un ierēdņiem attiektos kā pret autoritātēm un cienījamiem cilvēkiem .

Nu izlasiet vēlreiz st konvecniju – kādu bullšitu tā dzen cauri un noklausietes kaut vai šo vienu diskusiju Pitersons un divas feministes. Un es ļoti rūpīgi ieklausījos , ko dāmas runā, saka. Jau es cenšos saprast to otru pusi, kura domā citādi kā es domāju.

https://www.lm.gov.lv/lv/ep-konvencija-par-vardarbibas-pret-sievietem-un-vardarbibas-gimene-noversanu-un-apkarosanu/prezent-stamb-20181.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=jR2SMwkjdk8

0
0
Atbildēt

4

  Sskaisle > Sskaisle 16.02.2023. 12.04

  manas māsīcas slepkava tiks atbrīvots no cietuma, jo cēlis pretenziju, ka tiesa neesot notikusi tiesiski pareizi

  savukārt, sarunā , kad sazvanīju mūsu advokātu, tas tā arī pateica – protams, ka kļūdas tiesas spriedumā var atrast, vai vismaz par ko strīdēties var atrast, bet pamatlieta ir tāda, ka valstij nav nauda tik daudzu cietumnieku uzturesanai

  nu un pieņemot st konvecniju un visus cilvēkus padarot par bezdzimuma būtnēm – tad nauda cietumnieku uzutrēšanai vai ārstēšanai būs?

  vai valstīs, kurās ir pieņemta st konvencija, piem., vācijā, vardarbība samazinājās? Ja es spriežu to, ko raksta vācu mediji – tad nē. Tieši otrādi – vācieši saka – vācija kā tiesiska valsts “uzdod” – t.i. – nespēj vairs īstenot tiesiskuma principus – tad kāda vella pēc mūs grib spiest samierināties ar konvenciju, kas mums atņems tiesības uz mūsu dzimumiem?

  par visu gatavi rakstīt sorosisti satoristi – uzrakstiet taču, ko īsti nozīmē vācijas valdības likumprojekts visus cilvē,kus pasludināt par kvīriem – neatkarīgi no dzimuma un pašu cilvēku vēlmes

  kretīniski iznireļi valda pār mums un tās ir pirmkārt, okupācijas sekas , kuras tikai tagad sāk nest augļus

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 16.02.2023. 12.07

  pieļauju, ka POlijā ar tiesiskumu tiešām nav labi, bet kā es esmu sapratusi, tad tieši Polija ir vienīgā valsts Eiropā, kur iedzīvotāju skaits nesamazinās nevis uz musulmaņu imigrantu rēķina, bet uz dabiskās dzimstības rēķina\

  politiķiem Latvijā , kuriem nauda ir saprātu un sirdsapziņu noēdusi , tas , protams, nav arguments – tieši otrādi , lai tik nesamazinās temps, ar kādu latvieši izmirst

  nu labu vārdupar šo interviju nepateikšu un tas vēl ir daudz no manas puses

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 16.02.2023. 18.30

  Polijā ar tiesiskumu viss ir labākajā kārtībā un ne tikai. Tur atdzimst atveseļojošais nacionālisms, kas vienmēr ir bijis Eiropas vērtību α un Ω un es paļaujos, ka tas pārņems visu Eiropu. Pienāks diena, kad nolādētiem izdzimteņiem, lai viņi mokās nosprāgst un to dzimtas iznīkst, kas grib visām latviešu meitenēm pastāvīgi izņemt olšūnas un taisīt abortus līdz pat pēdējai grūtniecības dienai un, nešaubos, ka tie gribētu arī meitenēm pārgriezt olvadus, bet latviešu zēnus pataisīt par sev līdzīgiem fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem, Makartisms un KKK, liksies tīrais nieks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 16.02.2023. 19.17

  Nu nezinu, vai tad līdzcilvēka anāla plēšana, par kā tiražēšana tā karo Stambulas konvencijas sludinātāji, nav varmācība? Kariņš uzbruka Ungārijai par to, ka tā negrib atdot savus dēlus pederastiem sakropļošanai. Tām pēdējām padibenēm, kuras balsojušas par prātu izkūkojušo, vēl Brežņeva laikā kremļa nopirkto Baidenu, kura dēls un meita ir narkomāni, par kuru, kā liecina viņa meitas Ashley ieraksti dienasgrāmatā, ka viņš tai seksuāli uzmācies, kad abi gāja kopā dušā, kad viņa bija maziņa, ko viņa apliecina intervijā, droši, ka arī nav varmācība? Vai dzimuma maiņa, bez vecāku ziņas, bērniem, kuri to vēlas no 8 gadu vecuma, uz ko tos mudināja skolotāji, ko grasījās sabiedrībai uzspiest ASV ģem-parķijas deģenerāti, nav varmācība?
  Paldies Dievam, ka jaunievēlētais ASV kongress, pirmkārt atteicās apmaksāt 80 000 dolāru karavīriem par dzimuma maiņas operācijām, ko tiem apsolīja Obamas – Sorosa administrācija, otrkārt, ASV armijā nevarēs dienēt tie, kuru ķermeņi bijuši pakļauti vivisekcijai un transvestītiem būs tādas pašas fiziskās sagatavotības prasības, kā normāliem.
  Tas ir ārprāc, kad ASV prezis pirmo lēdiju sauc par Maiklu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 16.02.2023. 23.14

  Nepiekrītu, ka mums kā Krievijā!!! … Vai tad tur virza to konvenciju ??? … … …

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 06.42

  Es nezinu ,kā ir krievijā ar šo konvenciju, bet nojaušu, ka tur ir vēl nenormālāka kā Latvijā tā sociālā plaisa kā Latvijā.
  Un domāju, ka tas kas notiek Latvijā ir nenormāli krievisks.

  Nu konvencija ir viena lieta, bet nu skaties. Kārtējo ražošanas nozari – piena lopkopību valsts vieglu sirdi laiž podā. Bet naudu kungiem vajag, tāpēc cels nodokļus. Nu tas nav kā pie čekistiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 06.50

  Arī šorīt, eju uz wc – elektrību neslēdzu- taupu. Visu laiku – daru ko darīdama, tik domāju kā taupīt.
  Bet ko valsts? Ko pašvaldības? Notriec mūsu naudu uz urrā- Arkādijas parks, Nordeķu parks, viss R centrs, tilti – viss mirdz spožos uguņos kā dzīrēs, kas nekad nebeidzas. Tautu pamāca taupīt , tā drāž smadzenes, ka cilvēki pat pakakāt normāli nevar, kamēr paši dzīro.
  Klau – nu tas nav kā krievijā? Kā tad ir krievijā? Vēl sliktāk jeb tomēr labāk?

  Un vēl – vakar lasu, ka Latvijas ekonomikā eksports vai imports vai abi kopā ir 39% no ekonomikas arī pēc kara gada nekas nav mazinājies.
  Pirms tam lasīju, ka tirdzniecība ar ktieviju Latvijai ir labi ja 10% . Klau- nu kā vispār saprast, kā ir?
  Tā manipulācija ar informāciju arī ir krieviska. Nu kā pie putina.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 17.13

  Neko reāli nevar ietaupīt sēžot tumšā tualetē. … Piemēram pareizāk mazgājot traukus vairāk var ietaupīt. … Neiesaku gan ”angļu” atsevišķos aukstā un siltā ūdens krānus, bet mazāks ūdens patēriņš būs, ja katru šķīvi ”neziepēs” un neskalos atsevišķi. Es visus ”saziepēju”, tad visus skaloju… Varbūt arī Jūs tā mazgājat (taupot ūdeni – naudu) … …. Tajā parkā ‘nodeg” viens cents mūsu naudas. … Mājā, kur dzīvoju, pa logiem kāpņu telpās un pārkurinātajos dzīvokļos izplūst desmitiem eiro vērts siltums. … Daži pieliek lielus radiatorus, tad ”regulē” siltumu turot vaļā logus – bet VISI MAKSĀ VIENĀDI !!! … … Un ir tādi nekauņas, kuri vēl sūdzās – paši pārbūvē dzīvokli (izjaucot ēkas pareizu, projektā noteikto siltuma sadali), bet sūdzās, ka ”viss slikti”, par karstu, kad citiem viņu dēļ ir par auskstu !!! … … Vai atkal E.Levits vainīgs ???

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 11.48

  Klau, Andri Vītol. Dabūju pučes grāmatu par Raini, un elle un indija- tur nav neviena pati atsauce uz avotiem. Kaut gan atceros, ka rakstīju komentāros, ka ir. Nu tā nav mana vaina, tie kādi dēmoni iejaucās, bet savus apgalvojumus par puči atsaucu. Tie bija maldīgi pozitīvi.
  Tagad ir tā, ka to grāmatu pat lasīt negribu😳

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.02.2023. 07.14

Un tomēr- tādi esam. Kundzenes izrunājās krustu šķērsu, bet ko tad reāli izdarīja sēžit saeimā ne pirmā pajautāja, ne otrā pastāstīja.
Un tieši tāpēc cilvēki politiķus lamā un lādē.
Es saeimas sēžu tiešsaistes neskatos, bet ziņas gan lasu – arī krustu šķērsu un kā minimums 7x dienā- rukšāne kā politiķe, kā deputāte tajās nebija.
Domāju, ka tāpēc, ka rakstīja grāmatu. Cits guļ, cits rubina degunu, bet cits raksta grāmatu.
Saprotu, cik ērti justies nevainīgai, bet tieši rukšāne izkārtojot meitas karjeru pie pleša deva zaļo gaismu šoferu dēlu tradīcijas atjaunošanai valsts pārvaldē. Ciniski un pretīgi, protams. Un tad tādi netīrumos novārtījušies dodas uz Briseli un tur rīkojas tāpat un tad mēs te vainojam Briseles birokrātus….

0
0
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Sskaisle 16.02.2023. 23.59

  Pirms vēlēšanām D.Rukšāne TV teica, ka spēšot strādāt ar dokumentiem. … Man tas likās ticami, jo spēja taču lasīt grāmatas, tāpēc spētu arī lasīt un saprast… likumus… Spēja arī rakstīt… grāmatas, tas nozīmē, ka spētu arī saprotami uzrakstīt… likumu normas. … … Diemžēl pievīla vēlētājus, jo praktiski NEKO NEPAVEICA (tā pirmšķietami izskatās). … Lasīja “lubenes”, nevis likumus. … Rakstīja … grāmatu utt., nevis strādāja ar likumu normu “sakārtošanu” . … … … Cik no tā 100 deputātu SPĒJ un GRIB strādāt Latvijas labumam ??? … Varbūt vajag vairāk deputātu SAEIMĀ, lai ko paveiktu ??? … Puse vienmēr būs nekompetenti, vai slinki, vai blēži, vai tiktokeri, klauni, putinisti – kādi vēlētāji – TĀDI ARĪ DEPUTĀTI !!! … ….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 06.56

  Tas atkal ir kā krievijā, ja es pieņemu, ka krievijā ir slikti.

  Tā demokrātija nedarbojas. Ja ašeradens raksta, ka valsts nespēj vairs visu finansēt, tad vajadzētu tomēr sākt ar to, cik taisnīga ir finansējuma sadale šobrīd.

  Nu nevajag mums 1,5 milj cilvēku saeimu ar 100 deputātiem . Pietiks ar 50 cilvēkiem – ar augstāko izglītību, ar pienākumu tikties ar vēlētājiem, atskaitīties , uzstāties utt.

  Lasīju,ka latgalietei Annai rancānei esot 5 vai 7 padomnieki – apmaksāti , katrs par kādu jomu viņu konsultējot, jo viņa nevarot visu zināt. Normāli?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 13.57

  Cik saprotu, tad to “palīgu naudu” deputāts var iedalīt vienam, vai vairākiem sadalīt. … VISIEM deputātiem noteikta vienāda naudas summa, kuru deputāts drīkst piešķirt palīgiem. !!! … .
  . Jūs tāda aktīva komentētāja esat tiesīga pati tikties ar deputātiem, ieteikt PAREIZĀKU budžeta sadali !!! … Līdzās SAEIMAI ir speciālas telpas, kur tikties ar deputātiem. … (iepriekš jāsaskaņo laiki). …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 17.02.2023. 07.02

  Man ir paziņa, viņai ir superīgi skaists dārzs. Sabildēju tās puķes, saliku mapē datorā , vajadzētu fb publicēt, bet slinkums takšu.
  Bet- es nespēju viņu atdalīt no viņas teiktā, ka viņa balsošot par šļeseru, jo viņš vispareizāk runājot. It kā adekvāta sieviete un redz – babadāc, vienā brodī tomēr nē.
  Bet tad atkal padomāju – vai tie, kuri balsoja par rukšāni , par ašeradenu ir normāli?
  Vai, tu Andri, slavinot nodevēju levitu , esi normāls? Es domāju, ka nē. Tad ko darīt?
  AS ar kučinski mani arī nodeva. Tā nav demokrātija, ka tie, kurus ievēl rīkojas pretēji solītajam

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 13.32

  No likuma prasībām normāls (Ieroču aprites likums), regulāri policijā iedniedzu ārstu atzinumu. … … Jums nepatīk citu viedoklis – tas tā var būt, tas normāli. … Man nav pieņemams apgalvojums, ka E.Levits “nodevējs”. …, bet tāpēc es Jūs neapsaukāju par nenormālu. … Labi vismaz, ka neslavējat Šleseru, Grevcovu…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 14.10

  nē, Andri, tas, ka Tu pretendē uz normāla cilvēka statusu, bet nespēj kritiski izvērtēt prezidentu levitu norāda, ka neesi īsti normāls

  Es jau rakstīju, ka tas ir noziegums ,ka prezis lidinās pa pasauli ar mizlīgu svītu 0 te uz skotiju , te uz ēģipti cīnīties par dabas aizsardzību vienlaicīgi neko necīnoties, tikai notriecot mūsu naudu un piesārņojot dabu. Nu nav jēga nekāda tādai rīībai. Kad rakstīju vēstuli levitam par zaļās zonas iznīcināšanu Uzvaras parkā un klaju helsinku konvencijas ignorēšanu – levits atbildēja, ka tada esot demokrātija. Nu ja tā,l tad sedi mājās nevis uzzdzīvo uz demokrātijas rēķina ciniski un bezjēdzīgi

  lūk ANO – paskaidro man – cik reizes levits ir lidinājies uz Ņujorku , ar milzu svītu pavadoņu , lai uzstātos ANO – kaut reizi ir runājis, rakstījis , cēlis trauskmi par pasaulē visstraujāk izmirstošās nācijas eksistences apdraudētību? Kur krieviem aizstāvji rodas un kur mums nerodas?

  Vai levits atsauca savu apsūdzību pasaules medijos , ka Latvijā dedzina gejus?

  Un vislielākasi ļaunums , ko levits ir nodarījis Latvijai ir tie viņa ierosinātie likumprojekti, kas mums nesuši tikai postu – partiju finansēšana , t.sk. – ždanoka sēž Briselē kā putina princese, kur tad ir levits mūs aizstāvēt? Mamedovs no saskaņas Briselē pārstāv Latviju un putinu vienlaicīgi. Kur tad ir mūsu levits?

  Novadu likums, vispār visi tie likumi, ko levits rosināja – nu kaut vai par algu paaugstināšanu.

  Es tev 101 reizi esmu jautājusi – ko levits labu ir izdarījis, tu neko nevari nosaukt. Tad negaidi, ka es to par normalitāti uzskatīšu vai saukšu.

  https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ano-zinotaji-pareja-uz-macibam-latviesu-valoda-var-kalpot-par-pamatu-diskriminacijai.a496202/

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 15.08

  Partiju finansēšanas likums jāpilnveido, bet kopumā tā ir PAREIZA lieta. … To “tauta” nesaprot, jo grib “sieru” par brīvu, negrib maksāt saviem politiķiem. … Tie, kas maksā, tie arī “pasūta” sev izdevīgas likumu normas, lēmumus… … Tādu visai tautai vajadzīgu likumu E.Levits virzīja, zinot, ka vairākumam “gudrīšu” tas nepatiks, ka pret to aktīvi aģitēs visādi “SPONSORI”, Šeseri, putinisti utt. … Tā lūk ir prezidenta cienīga rīcība- virzīt tautai VAJADZĪGUS likumus, nevis domājot par popularitāti, nedarīt vajadzīgas, bet nepopulārus lietas…. … Ja ārā draņķīgs laiks, tur Levits vainīgs būs !!!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 17.56

  nu beidz andri, patiešām nožēlojami , ko tu raksti

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 18.11

  Dažam labam nepatiks arī ārsts, kurš ieteiks nesmēķēt, nedzert sīvo, mazāk lietot saldumus utt. … Manuprāt E.Levits ir ”labs ārsts”, necenšās iztapt visādiem ”CITĀDI domājošajiem” (tāds saudzīgs vērtējums). …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 17.02.2023. 18.53

  Šeseri, putinisti utt. …
  ——————-
  Kāpēc gan putinistus nenosaukt vārdos? Piemēram čekas viķirāne Freiberga un krievu bandīta, Meļņika, kājslauķis Zatļers, kuri devās ciemos pie pahana, lai 9. maijā kopiski apgānītu krievu necilvēku WWII upuru piemiņu, krievu militārista atvasi, Vējoni, kurš pēc saimnieka rīkojuma uzbruka Lietuvai par nodomu būvēt jaunu AES, tā nolobējot Černobiļas tipa AES Karalaučos un Baltkrievijā, fizisko un morālo invalīdu, dabas kļūdu, vai dzimumnozieguma upuri Rinkēviču, kurš nekaunīgi meloja, ka krievu zvērību slavējošo iztukanu Karātavu laukumā sargājot kaut kādi starpvalstu līgumi un kurš centās Prezidentu Bērziņa kungu pierunāt arī doties 9. maijā uz Maskavu. Varbūt putinisti ir tie, kas, neskatoties uz visiem speciālistu argumentiem, tomēr uzcēla ar gāzi darbināmu TECII 2. kārtu, lai Latviju vēl dziļāk uzmauktu uz Gazprom daikta un tie, ka dala Šlesera bandas ieviestās UA kremļa iesūtītiem bandītiem un čekistiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 17.55

  Sanāk, ka visi, kuri nomelno, apmelo E.Levitu ir NORMĀLIE. … (no KREMĻA propagandistiem, līdz Jums). … …. Pieļauju, ka E.Levitam bija pienākums pārstāvēt Latviju ANO utt…. Šaubos vai E.Levitam (viņa vecumā) ir liela vēlēšanās doties uz visādām konferencēm utt., lai ”paceļotu”. … …. … Par algu paaugstināšanu nekādu likumu E.Levits nevirzīja (savu viedokli vajag pamatot). … Visdrīzāk parakstīja likuma izmaiņas, ja tas ir viņa pienākums. …(tātad piekrita 100 gudrajām galvām). …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 18.19

  paga – beidz spriedelēt – uzraksti konkrēti, kas ir tas , ko tu saucp ar nomelnošanu
  piemēram, par likumprojektiem – mediji ziņoja, ka levita birojam ir līdz šim Latvijas vēsturē lielākais juristu skaits. Tāds nav bijis nevienam citam prezidentam. Kur problēma neizsludināt neizstrādātus, kļūdainus ždanoku un citus Latvijas ienaidniekus nefinansējošus likumus? Tu paskaidro tieši un konkrēti. Es tev uzrakstīju tieši un konkrēti.

  Kur levita juristiem problēma izplatīt informāciju, ka levita paziņojums par geju dedzināšanu Latvijā bija kļūda? tas nav no tavas puses nožēlojami, ka valsts prezidents tevi apmelo par geju dedzinātāju, bet mani, kura tev to atgādina tu sauc par nomelnotāju un apmelotāju?

  ja mēs runātu klātienē es domāju, ka es nesavalditos un mēs sakautos, nu tik nekaunīga stūrgalvība ! kā tev kauna nav

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 19.32

  Par to ”geju dedzināšanas” lietas vērtējumu es Jums neko nerakstīju, nepārmetu. Tā bija nepārbaudītas informācijas izplatīšanas dēļ radusies kļūda, kura varbūt netika pietiekami plaši atsaukta, nožēlota (patiesība tika noskaidrota, informācija tika sniegta). … Es par šo neko nepārmetu, jo tām geju problēmām nesekoju… Te ir viens ”geju speciālists”, debatējiet ar viņu (viņš tik izjusti tos procesus apraksta – cepuri nost ! ). … …. Par pārējo jau esmu savu viedokli vairākkārt paudis, bet nekāda jēga no tā nav bijis. … Es nesaprotu, kāpēc izglītots, daudz lasījis cilvēks tā domā. L.Lapsa tā raksta, jo tā pelna naudu. .. Solovjovs, Skabejeva… tā runā, jo tā pelna naudu… … Te daži piebalso ”par brīvu”. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 20.40

  Nu labi, noliekam malā geju dedzināšanu. Lai jau pasaule domā, ka mēs dedzinam gejus, ja reiz prezis un premjers to apgalvo. Nu vai tik vien dubļu mums virsū samests. Izturēsim.

  Tad tomēr- nosauc levita labos darbus. Īsi un konkrēti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.02.2023. 21.24

  Es lēni rakstu, tas man prasa daudz laika, bet laika tagad nav, jo problēmas ar darba attiecību izbegšanu (jādemontē signalizāciju, jāizved savas mantas utt.). … … Bet pats galvenais – nav nekāda labuma te atkārtoti kaut ko uzskaitīt, skaidrot, jo Jūs tāpat turpināsiet Latvijas PREZIDENTU nicinoši saukāt par ”prezi”. … Jums nepaliek nelabi no tā ”PREŽA” zelēšanas ??? … … Pat Latvijas ienaidnieki (vāji slēpti) izsakās pieklājīgāk (Ždanoka, Grevcova). … Jums Latvija nav vērtība!!! …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.02.2023. 22.39

  es domāju, esmu pārliecināta, ka es daru svētu darbu glābjot savu Latviju no tāda preža kā levits. Es zinu droši, ka nekādas konkrētas akcijas – kā iepļaukāšana ar neļķēm, vai olu mešana vai vēl kas tāds – ka to es nedarīšu, tad lūk, ar valodu izsaku visu savu niknumu un necieņu
  tas ko dara levits Latvijā ir necieņa, naids un ņirgāšanās par Latvijas cilvēkiem – tā es domāju
  un nemēgini man iestāstīt, ka levits ir Latvija –

  labi iešu gulēt – cik tad varu te cīnīties ar tādiem kas nemīl Latviju es domāju, esmu pārliecināta, ka es daru svētu darbu glābjot savu Latviju no tāda preža kā levits. Es zinu droši, ka nekādas konkrētas akcijas – kā iepļaukāšana ar neļķēm, vai olu mešana vai vēl kas tāds – ka to es nedarīšu, tad lūk, ar valodu izsaku visu savu niknumu un necieņu
  tas ko dara levits Latvijā ir necieņa, naids un ņirgāšanās par Latvijas cilvēkiem – tā es domāju
  un nemēgini man iestāstīt, ka levits ir Latvija –

  labi iešu gulēt – cik tad varu te cīnīties ar tādiem, kas nemīl Latviju

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam