Kur ņemsim gāzi? 2

Komentāri (2)

QAnon 09.02.2023. 15.59

Latvija ir ļoti bagāta ar biomasu un saprātīgi to izmantojot, pirmkārt jau atceļot OIK un bargi par korupciju sodot OIK beneficiārus, kas, pateicoties OIK piemaksām, var atļauties siltumu vienkārši palaist gaisā, kā arī tos izdzimteņus, kuri tiem tās atļaujas notirgoja un valsts nozagšanas megaafēras, un ar dabasgāzi darbināmās TECII 2. kārtas būvētājus . Man zināmi vairāki gadījumi, kad komersanti, kuri atbilda visām OIK prasībām, proti, viņi jau bija lieli siltuma patērētāji, nezināja kam iesmērēt un atļaujas nedabūja.
Ja Latvija censtos izrādīt valsts, bet ne krievijas guberņas, pazīmes, dotu iespējas komersantiem pārstrādāt energoresursos cietos sadzīves atkritumus, kā tas notiek daudzās attīstītās valstīs, būtu gatava, tā vietā, lai par standarta māju siltināšanu prasītu projektu par katru, vienkārši atmaksātu PVN visiem par izlietotiem siltināšanas materiāliem un darbu, kas dotu stimulu arī lauku būdiņu siltināšanai.
Bez koksnes, mums ir arī salmi, niedres, putnu spalvas, attīrīšanas iekārtu dūņas un daudz cita, kas viss der ģeneratora gāzes, ko gan nevar izmantot izmanto mājsaimniecībās CO dēļ, ražošanai, bet rūpniecībā un elektroenerģijas ražošanā nav sliktāka par dabasgāzi.

0
0
Atbildēt

0

vvilums 09.02.2023. 14.21

Ivedīs gazi no Azerbaidžānas vai USA parī e-tajam jūrām un apkurinās mūsu barakas- PSRS laiku uzbūvētās nesiltinātas ēkas ….. . Vai esam tik bagāti?
Elektrību tak jau ražosim ar vēja, saules parkiem un HES- atkal diez vai gāze.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam