Indekss iestrēdzis

3

Komentāri (3)

Sskaisle 13.02.2023. 13.19

starp citu, kaut kur zāģē kokus – jāiet skatīties, bet nu bail –

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.02.2023. 13.19

apmēram 25. – 27.minūtē tiek runāts par jaunu fenomenu, ka cilvēki Vācijā jūtas diskriminēti tāpēc, ka viņiem nav pieejami drošticami mediji.

Klausījos ltv1 Panorāmu – sižets par piena ražotājiem. Par akciju , ko īstenojis Jānis Jansons. Žurnāliste drošticami atspoguļo situāciju, ka veikalā mēs pērkam Latvijas pienu par 1, 57 litrā, bet uzpircēji piena ražotājiem maksā 0,37 eur par litru.

Sapulcējušies ap 1000 cilvēku, kuri grib pienu par velti.

Un tad nāk – šokējošais – Zemkopības ministrija komentē situāciju, ka ES pienu ražo par daudz un ka Latvijas zemniekiem būs jāpārorientējas.

Un punkts – kāpēc atkal !!!! Latvijas cilvēkiem jāzaudē bizness, jāzaudē dzīves un gan jau, ka kādam ar noslieci – arī dzīvības – par to klusums. Cik liela ir ZM Latvijā – salīdzināmos skaitļos ar Vāciju, vai Lietuvu, vai Igauniju.

Tūrisma nozari pakāsa naciķu ministrs vitenbergs, par ko viņu naciķu parteigenoses apbalvo ar jaunu amatu ST – lai tautai prieks un lustīgāk – ar skolniecēm un māksliniekiem komandā.
Tad ko vēl Latvijā iznīcināt, vieglu roku pakāsāt, nodot korumpantiem saplosīšanai?

Lasu par LVM līgumiem – kā tie privātfirmu interesēs, lai tikai valsts kasēs neieplūst naudiņa …

nē – es ar savām prāta spējām šito atsakos saprast –

fb lasu par Mātes piena noskatīšanos un kā lamā padlaikus. Labi, okupācija bija okupācija, bet tagad?

Aktrisīte aizstāv nabaga valdībiņu – to nedrīkstot lamāt, bet jautājums, no kā tad prasīt atbildību par postu, kas notiek Latvijā? No putina, no kima no zji pi pī? No kura?

Tas nav normāli, kas notiek, nu nav
Viena lieta ir korupcijas zelšana un plaukšana un tā otra lieta ir ārprāts medijos, mediju nespēja sniegt objektīvu informāciju par situāciju.

https://www.cicero.de/kultur/cicero-podcast-raphael-bonelli

0
0
Atbildēt

0

vvilums 09.02.2023. 10.07

Pēc reitinga radītājiem var secināt, ka no 1998-2008, pa 10 gadiem , mēs daudz efektīvāk apkarojām korupciju , kā pēdējos 15 gados. Stagnācija jūtama.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam