Sankcionēts okupeklis 7

Komentāri (7)

Sskaisle 07.02.2023. 11.26

Tādi esam …. vienā brīdī tautas dziesmu sidrabiņš un zelts , nākošajā – graužam dzīvam rīkli pušu…

Bet vispār – ļoti pietrūkst tādas dziļas , inteliģentas, tādas iedvesmojošas žurnālistikas.

Ir tikai šis IR jaunais stils – pucī un tad kā tāds kranču bars – vau vau ņau ņau

https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/vai-zini/vai-zini-cik-cildens-un-krietns-virs-bijis-musu-valodnieks-janis.a172453/

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 07.02.2023. 11.42

  lasīju tādu rakstu, ka Vācija un Francija zaudējot ES centrālās ass lomu, tā pārvietojoties uz Austrumiem. Es ļoti ceru, ka nē.

  Jo kas ir Austrumeiropa? Padomājiet – ja pēkšņi notiktu brīnumi un Latvijai teiksim nevis gads ar leišu bērzsulu šņabi un Ķīnā ražotām kaklasaitēm , bet gan ar visām lēmšanas pilnvarām bez veto no citām dalībvalstīm būtu jāvada ES?

  Spējat iedomāties, kur tas novestu ES? Rietumi ne jau Austrumi vai Dienvidi saņēma pie dziesmas korumpantus, mēs to spējam? Austrumeiropa to spēj?
  Kultūra – padomājiet , VKKF piešķīra naudu tām grāmatām par sifilisainām vagīnām un peņiem – cik tur desmitus vai simtus tūkstošus, račko- grencbergas stila grāmatu autores sāk rezidēt Ventspils rakstnieku mājās, bet sabiedrisko mediju organizētais Kilograms kultūras grimst mafiozi smirdīgā necauspīdīgā “balvu” purvā.

  Iedomājaties, ja par tādu Latviju kļūtu visa Eiropa?

  Ja visā Eiropā premjeriem būtu personīgie valsts apmaksātie fotogrāfi, bet vēžinieki nesaņemtu pat elemnetārus palīdzību?

  Šorīt lasu lsm.lv , ka VID grib mainīt attieksmi pret nodokļu maksātājiem, vai čakša grib izskaust vardarbibu skolās. Nu tas nav iespējams ne par ko un ne par kādu naudu, ja mēs paliekam tik netaisnīga, tik dumja, nedomājoša, neinteliģenta sabiedrība.

  Kāds cits runātājs LR saka, ka nevajag par visu sūdzēties. Vajag , vajag sākt ar to, ka mēs skaidri un gaiši pasakam, ka nav ok, kas notiek un pamatojam , kāpēc nav ok, nevis ielecam āliņģī, tiekam galā ar sevi un par tiem, kuri nevar ielikt āliņģī, vai nespēj tikt galā ar sevi , neliekamies ne zinis.

  Kad noklausījos par to, kā Endzelīns nomiris cēls un neaptraipīts, apraudājos. Kāpēc tā mūsu tautas gaišā dvēseles daļa netiek rādīta, aprakstīta, izcelta?

  Kāpēc NA – mūsu patriotiskākie patrioti savu naudas kāri, alkatību, nodevību nu jau vairs nekautrējas demonstrēt ?

  Man šodien ir viss – ziedi, dāvaniņas, biļetes uz koncertu, solījumi, bet ….es nespēju rast mieru savā dvēselē, savā prātā. Kāpēc viss ir tik skumji bezcerīgi kā ir ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

strazds57 07.02.2023. 11.19

Pietuka Krustiņš mūžam dz’ivs…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.02.2023. 13.24

mani daudz vairāk par komatiem un gramatiku uztrauc saturs

Piemēram, rupju, patiešām necilvēcīgu pārkāpumu – tumsā un aukstumā atstāt pasažierus neuzņemot autobusā, nosauc par fenomenu. Nopietni? Tas ir fenomens, jeb tā ir nesodāma visatļautība, ko īsteno valsts subsidēts oligarhu kartelis? Tas ir fenomens, jeb kārtējā liecība par valsts !!! nespēju tiesiski aizsargāt savus pilsoņus – nodokļu maksātājus?

lasu, ka viena no tumsā un aukstumā atstātajām pasažierēm bija vēža slimniece, tad cik reizes un cik nežēlīgi šī valsts nodod, pazemo, iznīcina savus pilsoņus

Par nostāju attiecībā uz gramatiku, uz komatiem, es turos brunčos Silvijai Bricei, skrienu pakaļ viņai , kad viņa uz sava zirga drāžas pa jūrmalas kāpām .

Tomēr, kādam tā gramatika un tie komati ir jāsargā, tam es atkal piekrītu, bet nu kādam jāļauj būt brīvam no tā.

https://www.lsm.lv/raksts/dzive–stils/ikdienai/pedeja-laika-fenomens-satiksmes-autobusi-brauc-garam-pasazieriem.a494360/

0
0
Atbildēt

0

WunderGe 03.02.2023. 11.04

Lielākā mediju valodas šausma ir “tostarp” aplamā lietošana, un to nekad nav par daudz atgādināt. Esmu pat lasījis debates, kur ļautiņi apgalvo, viņiem ir m ā c ī t s “tostarp” lietot “arī”, “ieskaitot” vietā un nelietot “tai pat laikā” nozīmē.

Otrā vietā ir mūžīgā “kurš” lietošana “kas” vietā, bet, tā kā to dara arī Ozoliņa kungs, šī tēma, acīmredzot, nesvarīga.

Jāatzīst, esmu “teju” renesanses fans. Par “vien” novietojumu attiecībā uz saistīto vārdu — mho gaumes jautājums, tāpat kā ar “dēļ”, ko Poruks, starp citu, lietoja pirms saistītā vārda 😏

+1
0
Atbildēt

0

Finegans 02.02.2023. 20.11

Levita «ļoti labi jūtos — es neko nejūtu!», manuprāt ir vienkārši ģeniāls!
Mīļi izklausās arī «dūknis» .

+2
0
Atbildēt

0

Dita Jonīte 02.02.2023. 07.46

Hm… “sen atpakaļ”… Neizklausās īsti latviski.

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam