Kriminālās «interpretācijas»

16

Komentāri (16)

Finegans 28.01.2023. 23.13

Ļoti maigas tās tiesas pret valsts izzadzējiem.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.01.2023. 17.36

nenormāli dusmīga esmu uz circeni no jv, kura lv.lv izteicās, ka ja nav naudas , tad jāatsakās no kultūras – tādu politiķi cietumā uz mūžiem!

Es “baudu” kulūru LR 3. Lūk, dāmas mākslinieces žēlojas, ka nav kur izstādīt mākslu, nav kur viņu darbiem satikt savus skatītājus. Un es godīgi saku – es iztiktu bez vakariņām, lai aizietu paskatīties dabā to, par ko esmu dzirdējusi stāstam.

Luk, Rīgas centrā stāv tukšas RTU ēkas. Ideāla vieta gleznu izstādīšanai, lekcijām, vispār kaut kam līdzīgam kā Vīnē, kur būtībā es mākslu varēju baudīt un radīt !!!! , vai par to runāt no rīta līdz vakaram.

Bet tas Latvijā, Rīgā nav iespējams un visticamāk nebūs , jo korupcija tikai iet plašumā un dziļumā, varas cinisms – sit augsto vilni.

Un tad mūsu sabiedrībā rodas tādi kā grevcova, kurai rupji uzdirst okupācijas upuriem, paņirgāties par tiem, iespļaut tautai acīs un dvēselē.

Un viena lieta ir pati grevcova, bet otra lieta ir tādi ….. kā circene, kura appgalvo, ka kultūrtu nevajagot

https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/makslas-vingrosana/ka-neredzamo-padarit-redzamu.gleznotajas-vineta-kaulaca-un-daiga.a169303/

+1
-1
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Sskaisle 24.01.2023. 03.34

  Ar ko Jūs labāka par Grevcovu ??? … Jūs ņirgājaties par Latvijas PREZIDENTU, Jūs tāpat nomelnojat Okupācijas muzeja darbu un muzeja vadību. … Jūsu pašas rupjība un cinisms sit augstu vilni !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 24.01.2023. 08.51

  Klau, vitolandri, manā sapratnē prezis levits nav putins, kuru pavalstnieki nedrīkst kritizēt, tikai – apbrīnot.
  Punkts.
  Un par okupācijas muzeju man arī ir vairāk kā kritisks viedoklis.

  Kaut vai tas, ka tauta saziedoja muzejam eksponātus un tagad jāmaksā, ja ne pati dārgākā ieejas biļete, tad viena no dārgākām gan.

  Un kur muzeja speciālistu pētījumi par okupācijas laikiem Latvijā?
  Tā kā …. ir nopuetnas bažas par vīreļu , kuri grib pilnībā norīt mūsu vēsturi, godīgiem nodomiem

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 24.01.2023. 22.20

  Ko gaidi no tādas Grevcovas, ja tev mīļā čekas viķirāne, Freiberga un Zatļers, kuri brauca ciemos pie Putina, lai kopiski 9. maijā apgānītu krievu necilvēku zvēriski nogalināto 1/4 latviešu un desmitiem miljonu citu eiropiešu piemiņu, ir WWII, staļinisma un GULAG apoloģēti, kuri faktiski ar savu rīcību visas sarkanarmiešu zvērības ir atzinuši par pareizām?
  Par RTU ēku un Stūra māju nepārdzīvo, tās ēkas varu sagrābušie prokremliskie sodomīti, tāpat, kā bijušo IeM ēku atdos saviem stipendiju maksātājiem, Skonto būve.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 19.01.2023. 16.48

Augsta ranga krievijas FSBešņika znotam, Šlesera ieliktnītim Magonim, arī šoreiz nekas nedraud, jo pretējā gadījumā varu sagrābušie ienaidnieki, kas ar to, labi zinādami kas ir Magone, pagarināja darba attiecības, sen būtu nosprāguši cietumā no anālu asiņošanas.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.01.2023. 15.53

Saņēmu apkures rēķinu un nepārspīlēju – sirds izlaida sitienu un dabūju meklēt validolu un dzert siltu un ūdeni un skaitīt lūgšanas

Es domāju, esmu pārliecināta, ka kremlis, putins un visi čekisti mūsu varas cilvēkus – prezi, saeimu, valdību ir nopirkuši, jo algu palielināšana varnešiem un rēķinu palielināšana nabagiem , nespēja notiesāt korumpantus – tas ir kremļa pasūtījuma izpildījums.

Punkts! Vai arī beigas – ļoti iespējams …..

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.01.2023. 15.50

Vispār bezcerīgi …. mums nabagiem dubulto un trīškāršo rēķinus, varas vīriem un sievām desmitkāršo algas, piemaksas, bet vēl viņiem nepietiek, vēl viņiem jāzog….

Un kāpēc nezagt, ja sods par to nav.

IR aprēja Pīlēnu, ka ievedot politikā oligarhus, kamēr šamējie omulīgi pīpājot un malkojot vienojas par cenām. Valsts viņu biznesu dotē, un oligarhi, kuri jau ir pie varas, nevis ar Pīlēnu tiks pie varas , visu dotāciju paņem sev, šoferiem dodot pigu.

Šoferi darbu atrod ārzemēs, uz Latviju ved krievus, baltkrievus, uzbekus.

Prezis levits – pa dārgo uzdzīvo davosā. Kāpēc nē? Dzīve takš izdevusies ….

+1
0
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 19.01.2023. 16.40

  Vai lai tiktos ar Bersē un Alijevu obligāti bija jādodas uz Davosu? Pēc tikšanās ar Švābu, kas ir pielīdzināms galējo neliešu: Freibergas, Zatļera un Vējoņa, vizītei pie Putina, Levitam būtu jānonāk uz atjaunotās Latvijas Politiskās policijas nopratināšanas galda un jāizstāsta, cik naudiņas viens no planētas baisākiem briesmoņiem novērtēja vidējā latvieša dzīvību, vai anālu un, iespējams, no turienes arī jādodas pie Jahves.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 23.01.2023. 00.01

  а вы сходите потребуйте повышение зарплаты у своей ненавистной русской начальницы! ЧТо это такое за ущемление-другим латышам (политикам, чиновникам) зарплаты вон как повысили, а она не может! Это же явно сознательное действие с ее стороны! Я бы на вашем месте ее засудил бы!
  И не помешало бы спросить у нее, чей Крым!

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 23.01.2023. 09.20

  Nu beidz , kolpant! Naglostj vtoroje ščastje – tas arī viss. Tu raksti, ka es neieredzu to krievieti, iespējams, katrā ziņā cieņa pret viņu man nav. Tas gan pavisam droši.
  Pie tam viņa no manis izvairās. Jo es principa pēc ar viņu runāju latviski, bet viņa negrib, nespēj man atbildēt.

  Kad uzdodu viņai jautājumus un nesaņemu atbildes, rakstu galvenai priekšniecei.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 23.01.2023. 13.56

  То есть требовать зарплату как-то неудобно, но “стучать” начальнице-вроде как ок?
  ну да, своеобразно… Но при этом искать работу у чистокровных латышей не стремитесь..
  Да вы прям мазохистка!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 23.01.2023. 14.40

  Nē, šitam amatam algas paaugstinājums nepienākas un es tam piekrītu. Pēc līguma man te jāstrādā līdz vasaras sākumam. Tad arī varu meklēt darbu ar latvisku vidi lielāku algu.
  Cita lieta, ka pēc tantēm ap 50 neviens neilgojas. Ja vēl zinātu, cik es kašķīga , krustu pārmestu.
  Tā kā, protams, pašas rokās izvēles , ko Debess piedāvās.

  It kā varētu braukt uz to pašu Vāciju. Nu kaut cik civilizētāk. Bet man goda vārds, vajag mammu. Nu vajag un viss. Tāpēc jāpaliek šito korumpantu un bandītu valstī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 23.01.2023. 14.43

  Jā un vēl – es principa pēc direktorei rakstu tikai to, ko jau esmu rakstījusi, vai mutiski lūgusi savai nodaļas vadītājai, bet uz ko viņa nav reaģējusi. Tā kā par tādu īstu štukačošanu es to neuzskatu.
  Galu galā viņa kavē man veikt tiešos darba pienākumus, bet tikko kaut mazākā nekārtība uz galda – ā aizrādīt gan steidzas. Nu tāda kaza un tāda dzīve

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 24.01.2023. 03.51

  Asprātīgi, bet tad Skaislei jāmeklē cits darbs. … Tāpēc, ka Latvijas likumi un tiesas nepietiekami aizstāv darbiniekus. … Ja pat Latvijas ienaidniekus nevar notiesāt, tad jādomā , par ko balsojam, kādus likumus pieņemam. …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

mumss 19.01.2023. 14.12

Kā jau ilgstoši `gaiši redzam`, tad stāšanās tiesas priekšā it bieži ir jo tālu no patiesības un taisnības…

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam