Ar kārtīgi noasinātu jautājumu 13

Komentāri (13)

Sskaisle 09.01.2023. 15.28

https://www.la.lv/lidzas-nemierigam-kaiminam

Ko gribu uzrakstīt, lai tās jūtas mani nenobeidz – ka es vienkārši mīlu vēsturniekus. Šnē un Jekabsonu, Feldmani, Starngu.

Mangaļos ekskursijas vadīja jauni skaisti vēsturnieki, ja ne sals, es no sajūsmas būtu noģībusi. Nolēmu krāt naudu un vasarā pieteikšos uz individuālu ekskursiju, puiša vārdu jau noskaidroju.

Iesaku visiem !

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 09.01.2023. 07.59

Curiki sakāpuši vītolos un klanās.

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 08.01.2023. 22.54

Matīss Gricmanis. … Jauns, bet jau tik daudz Latvijas, latviešu labā paveicis ! … Paldies !

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.01.2023. 13.40

Un vēl – saprotu, ka tās ir emocijas – bet visi šie kangari, nodevēji , kurus savos stāstos piesauc izsūtītie – man tie vizualizējas k šodienas sarkanie, šodienas kremļa varas kolaboranti, “vienīgās” patiesības dedzīgie cīnītāji.
Un ir grūti. Grūti irnepadities, bet tik grūti pieņemt kā ir un samierināties ar to. Kā savulaik RL veca tantiņa intervijā teica – kā ir tā jādzīvvā.
Bet kā ir un kā ir dzīvāt kad ir kā ir – par to tā lielā sāpe

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 08.01.2023. 22.37

  Kāds KREMLIM tas “sarkanums”, ja viņi pat vairāk kā Jūs apkaro visu, kas saistās ar LGBT utt. … Tāpat KREMLIS pret Sorosistiem, ASV demokrātiem utt., bet drīzāk atbalsta Trampu. … Kāpēc tos KREMĻA impēristus, miljonārus dēvējat par sarkanajiem??? … Kas tie tādi -“Šodienas KREMĻA varas kolaboranti “- ??? … Tie nevar būt taču tie vēstules parakstītāji, jo viņi pauž PILNĪGI PRETĒJU viedokli KREMLIM. … (kremlis taču atbalsta tikai tradicionālās ģimenes, ka arī Jūs). … … Ļoti labi būtu, ja Jūs man saprotami paskaidrotu par to “sarkanumu” utt.!!! …

  0
  0
  Atbildēt

  4

  Sskaisle > Andris Vītols 09.01.2023. 08.14

  Mērķis katram savs, līdzekļi vienādi – sarkani, agresīvi, vardarbīgi.

  Tu kā glums zutis izvairies no manis 100x uzdotajiem jautājumiem- abi ienākteņi – levits un kariņš visai pasaulei paziņoja,ka Latvijā dedzina gejus. Neviens no valsts amatpersonām šo info nav atsaucis un negrasās to darīt. Arī lgtb mājas lapā mozaika lv es neesmu atradusi šīs nepatiesās informācijas atsaukšanu.
  Toties geju dedzināšana ir perfekts iemesls,lai Latviju pa pasauli sludinātu kā ļoti homofobisku valsti= sabiedrību.

  Tad tik klaji meli, manipulācijas nav kremļa darba metodes, kremļa valoda?

  Vai lgtb naida runas nav naida runas? Sliktie ir tikai tradicionālo vērtību aizstāvji?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 09.01.2023. 16.21

  Citus nosaucat par “sarkanajiem”, par “KREMĻA varas kolaborantiem”, bet paskaidrot pašas teikto nespējat. … Tad nelietojiet vārdus, kuru nozīmi nesaprotat. … Ja saprastu, tad Jūs spētu atbildēt !!!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 09.01.2023. 23.09

  Ir tur LGBT vai nav, pederestu procents krievijas valsts domē ir pat augstāks, nekā Vienotībā, vai ASV ģem-parķijā. Pederastijas sērga kopš laika, izņemot nelielu pauzi PSRS laikā, krievijā ir pārņēmusi visu sabiedrības slāņus, īpaši valsts pārvaldi, armiju un baznīcu. Ne jau velti izcilais rusologs, Meļņikoff, Jūsu sugas un saprāta brāļus nosauca par “nacija peģerast”.
  Ukrainas vēsturnieks par krievijas svētumu: https://www.youtube.com/watch?v=RYgjT9PoFN8
  Nesaprotu, par ko Jūs, melīgie kuces bērni, zarnu infekciju izplatītāji, tā nīstiet Trampa kungu, vai par viņa iedotiem Javelin, kas februārī apturēja krievu tankus uz Kijivu, vai par naftas cenām 30, kas nedeva iespēju Putinam karot, varbūt par to, ka viņš atgrieza valstī Putina melnās kuces, Obamas 6 miljonus izdzīto darba vietu?
  Kremlis pret demokrātiem, morālais invaļid? Vismaz kopš demokrāts Vilsons ierāva valsti WWI, lai piespiestu Vāciju noslēgt Brestas miera līgumu un izglābtu absolūto ļaunumu, demokrāti ir kremļa dienestā. ASV ir milzīgi Patriot un Tomahawk krājumi, kurus nekad nav paredzēts izmantot, jo to vietā ir jauni ieroči, tikai Ukraina tos nevar saņemt. Kāpēc, tāpēc, ka Ukrainas uzvara ir demokrātu gals. Ja atvērs kremļa arhīvus, nekas vairs neatturēs krietnos amerikāņus izķert visus ģem-parķijas darboņus un izbeigt tos kā trakus suņus un to tuviniekus izdzīt no mājām vienos gurnautos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 09.01.2023. 23.20

  WWII vēsturnieks Rezuns par Putinu: https://www.youtube.com/watch?v=NXBZxdXAvko
  Belkovskis par Putinam pietuvotiem: https://www.youtube.com/watch?v=LiBlKzjdL64

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 10.01.2023. 16.49

  Zaglis bļauj – ķeriet zagļi! … Tāpat ar tiem “netradicionālās” orientācijas cilvēkiem. … Niknākie bļāvēji ir starp tiem, kuri slēpj savu piederību šai grupai. … Ja kādam gandrīz visi komentāri skar šo problēmu, tad ir vēlams aprunāties ar psihologu. …

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 11.01.2023. 21.07

  Tam, kurš Maskavas centrā neatrada LGBT biroju, tiešām labāk izmantot psihologa pakalpojumus, nevis uzreiz krist histērijā. Es saprotu, ka gribas kopā ar savējiem. Nevajag pārdzīvot, jūsu sugas un saprāta brāļiem, aiz Zilupes ir senas un noturīgas pederastijas tradīcijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.01.2023. 13.35

Pat nezinu, kur man rakatīt to, kas uz sirds.

Vasarā, absolūtas bezatbildības un racionālas spriestspējas neesamības apstākļos, es pāris cilcēkiem apsolīju, ka uzrakstīšu komentārus skolas vēstures muzeja ekspozīcijai. Laikmetīgā, jauniešiem saprotamā veidā, bez atlīdzības, kā dāvana manai skolai.

Tagad tā mocos, ka nezinu, kur likties. Lasu izsūtīto atmiņas, kyras pati savulaik pietakstīju. Lasu un domāju- kā to izstāstīt, ko rakstīt zem šim sliktas kcalitātes bildēm tā, lai kāds to lasītu?

Savā pusmūžā esmu atteikusies , neesmu uzsākusi vienu otru lietu , jo nav bijusi pārliecība, ka izdosies. Bet to, ko esmu apņēmusies – sliktāk vai labāk, bet esmu izpildījusi.

Tagad esmu strupceļā- kā izstāstīt vēsturi, savas tautas vēsturi, ja skolās to vairs nemāca, bet jaunākās paaudzes vecāki paši to nezin.

LR 1 G.Strenga saka, ka filmas , vispār māksla, par vēsturi jātaisa nevis vēsturniekiem, bet māksliniekiem. Nu es galīgi nepiekrītu. Noteikti. Bet vai vēsturnieki spēj profesionālā mākslas valodā izstāstīt vēsturi ? Īpaši skolas vecuma jauniešiem?

0
0
Atbildēt

1

  Jānis Lakijs > Sskaisle 08.01.2023. 16.57

  Jums vismaz vēl ir sava skola, turklāt ar vēstures ekspozīciju.
  Manu lauku skolu vienotībēni nooptimizēja.
  Tagad tur veco ļaužu pansionāts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam