“Mīļā, ir sācies karš” jeb Rīgas atbalsts ukraiņiem – kā mums tas izdevās? 1

Komentāri (1)

QAnon 22.12.2022. 11.35

Katrai lietai ir savi cēloņi un sekas. Pēc tam, kad pēdējo morālo kropļu ievēlētais pretīgais nēģeris Obama, noslēdza ar Putinu Klintones sagatavoto “Restart”, tas bija Carte Blanche visām Putina turpmākām zvērībām un ja vēlēšanās, kurās Klintones kampaņā tika iztērēts miljards, tai skaitā 100 miljoni kremļa naudas, tā būtu nonākusi Baltā namā, Kijivas sagrābšana, bez ASV kongresa piešķirtiem Javelin, kuriem veto bija uzlikusi tā pati Putina melnā makaka, būtu notikusi trīs dienās un šodien pret krieviem jau būtu jāaizstāvas Somijai un Vācijai.
Arī šaitanam reizēm noiet greizi, piemēram, latviešu vadonis Ulmanis patrieca tā laika prokremliski noskaņoto Saeimu un Latvijas neatkarība tika saglabāta līdz 1940. gadam un līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai krievi nepaguva nogalināt visus latviešus. Spāņu tautai Dievs deva vadoni, Franko, kurš nepieļāva krieviem, kuri tur iebruka 1936. sagrābt valsti, lai tā no divām pusēm noslīcinātu visu Eiropu asinīs, vēl kādā 1938. gadā, jo tad Staļinam gan Spānijā gan Francijā bija daudz piekritēju un Francijas krišana būtu bijis tikai kāda mēneša jautājums. Staļins nokavēja 20 gatavoto karu, kurā ASV cionisti bija investējuši simtiem miljardu, būtiski par 2 nedēļām, jo ne viņam, ne otram fiziskam un morālam kroplim, kara autoram, Rūzveltam, pat ļaunākos murgos nevarēja rādīties, ka Hitlera ģēnijs, izmisuma dzīts, varētu uzbrukt pieckārt lielākai un pieckārt labāk bruņotai Staļina kara mašīnai un nedēļas laikā to sagraut par 50% un sagrābt gūstā 3 miljonus gļēvo krievu, tā izglābdams Eiropas civilizāciju no pilnīgas iznīcināšanas, bet pasauli no paverdzināšanas.
Labi, atgriežamies pie Ukrainas. Pat šaitanam Dievs bija tā sajaucis prātu, ka tas nevarēja paredzēt, ka Trampa kungs ar niecīgiem līdzekļiem, faktiski tikai ar Twitter starpniecību vēršoties pie saviem atbalstītājiem, vēlēšanās uzvarēs rūdīto demokrātu kuci un Ukrainai beidzot tiks ASV kongresa pirms tam piešķirtie Javelin un Ukrainai būs 4 gadi, lai tā sagatavotos atvairīt krievu uzbrukumu 2022. gadā.
Es paļaujos, ka Dieva pozīcijas šai karā būs spēcīgākas, nekā šaitanam un pēc 3. janvāra kongress piespiedīs Obamas – Sorosa administrāciju pildīt vecā prātā jukušā Baidena vēl 9. maijā parakstīto Lendlease likumu.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam