Brīža atsalums 12

Komentāri (12)

Jānis Lakijs 02.01.2023. 13.39

Saeimā atkal salīdusi Vienotība. Tiešām traģiski.

+1
-3
Atbildēt

0

Betija78 31.12.2022. 17.36

Ozoliņ, nekaunies! Tevi lasa un lasīs pat tie, kuri Tevi nīst un kaunina. Labākais, ka Tavi raksti neatstāj vienaldzīgu nevienu. Tie ir pirmie, kurus es izlasu . Tā turpināt!
IR ir vienīgais žurnāls, kur neesmu pamanījusi liekulību un melus.
Lai radošu ieceru bagāts Jaunais gads visam IR kolektīvam!

+9
0
Atbildēt

4

  Sskaisle > Betija78 02.01.2023. 02.21

  Betij, apžēlojies, kas tev liek domāt,ka Ozoliņš kaunās un ka viņu kāds nīst?

  Tu taču arī nekostu rokai , kura tevi baro. Kāpēc lai Ozoliņš to darītu? Kāpēc uzreiz nīšana un naids? Čekistu laika gēns? Kas mums nepiekrīt, tas ienaidnieks? Par viedokļu daudzveidību kā demokrātijas pamatu neko neesi dzirdējusi?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Betija78 02.01.2023. 02.30

  Nu neviens manus jautājumus neatbild. Pamēģini tu.
  Kāpēc visi, vai lielākā daļa vēlētāju nebalsoja par 13.saeimas un kariņa valdības cilvēkiem?

  Kāpēc sabiedriskajos medijos antivakseri nedrīkstēja paust viedokli, bet kremļa idejas kremļa cilvēki drīkst?
  Kāpēc soctīklos antivakseri drīkstēja paust viedokli, bet orku kremlis nedrīkst ? Sasaisti atbildi uz šo jautājumu ar ar atbildi uz iepriekšējo.

  IR par gada cilvēku nominē kairišu- tik izcili! Kairišs nodiršs liepājnieku Pīlēnu, kurš savus miljonus sapelnīja ārzemēs, kamēr ne ar pušplēstu vārdu nepiemin Latgales dēlu Bondaru, kurš kā krimināli sodīts vadīja fin.kom. un kā saprotu, lielā mērā pateicoties darījumam ar 40 milj kompensāciju ebrejiem, ne tikai nemaksās tiesas piespriestos 15 milj, bet arī krāpniecību ar īpašuma dok. nepierādīs.

  Kas tad apkalpo šļeseru, šķēli, avenu, visus citus oligarhus? Vai tad mēs ar tevi, vai tomēr kariņa valdība un 13.saeima?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Betija78 02.01.2023. 02.36

  Šleseram bija šofera dēli, bet vai kariņa valdībā tādu nav? Rukšānes meita, piemēram
  Tagad vitenbergs nez kāpēc nokautrējās un par padomnieci paņēma vidusskolnieci, nevis pirmsskolnieci. Uz pēdējo varētu efektīgāk uzvārīties.

  Vitenbergs likvidēja veselu tautsaimniecības nozari – tūrismu. Slesers savulaik panāca Daugavas satīrīdanu,lai kruīza kuģi varētu ienākt Rīgā un vismaz kaut ko mēs te nopelnītu.
  Lasu- Grobiņā 100 gadus bija ugunsdzēsēju depo, bet nu ir likvidēts bridī, kad valstī naudas ir vairāk kā jebkad.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Betija78 02.01.2023. 02.44

  Es domāju, ka tas bīstamākais ir tas, ka ar tautu var manipulēt ne tikai mūsu varneši, bet arī kremļa. Un proporcionāli padziļinoties postam un netaisnībai mūsu valstī – pieaugs kremļa ietekme.

  Esmu vairākkārt rakstījusi – uzrakstiet,kurā ES valstī valsts slimnīcas vadītājs pelna tik daudz kā muciņš stradiņos + vēl 15 un cik tur padomes un amati un kur ir tik liels
  novēršamo nāvju skaits .
  Vienam tiek uz citu nāvju rēķina. Tā tas ir un tas ir ļoti netaisnīgi.

  Visā pasaulē medicīnas nozares ir izaicinājumu pilnas, bet uzrakstiet – žurnālisti, komentētāji, kurā valstī ir tik netaisnīgi kā pie mums.

  Gribēt kastrēt bērnus , atcelt ģimenes, dzimumus, uzturēt bēgļus – uz to baigi naskie kariņa politiķi , bet risināt valsts pastāvēšanai fundamentālas problēmas – nesanāk. Diemžēl.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Betija78 31.12.2022. 17.28

Pie varas oligarhi vai viņu ielikteņi ir bijuši vienmēr. Taču tā vietā, lai beidzot tiktu no viņiem vaļā, ir ļaudis, kuri viņus ievēl un laikam ievēlēs arī turpmāk…Pat nez no kādām dzīlēm virspusē parādās līdz šim nedzirdēti uzvārdi, kuri uzdodas par krīzes menedžeriem. Kad ieraudzīju listē ZZS vecajos ar Lembergu priekšgalā, zuda ilūzija, ka esam kaut ko sapratuši. Nekā. Mums vajag arī Šleserus, Krištopānus, Sesku un Pīlēnu, utt. Un tie būs krīzes menedžeri!!!??….

+6
-1
Atbildēt

0

Finegans 31.12.2022. 10.00

Nu Saeimā tagad laikam pārstāvēti visi slāņi. Pat valdībā iesprūk pa kādam leitnanta Šmita dēlam.

+2
-1
Atbildēt

0

tonijs 28.12.2022. 13.44

Jā, tas ir ļoti slikti, ka Saeimā atkal salīduši oligarhi. Varbūt Aivaram Ozoliņam tomēr nevajadzēja savos rakstos tik klaji izrādīt nepatiku pret Konservatīvajiem, kuriem līdz iekļūšanai Saeimā pietrūka pavisam maz (vēlēšanās ieguva 3,1%)? Bordāns, Muižniece, Linkaits bija labi ministri.

+3
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 28.12.2022. 08.48

Ja par oligarhiem. Lūk, kariņa pirmās valdības laikā valsts !!! sabiedrisko autobusu līniju apkalpošanu uzticēja oligarhu šķēles – šļesera kontrolētajam uzņēmumam liepājas autobusu parks un kirupcijā apsūdzētajam brandava autouzņēmumam, kuru viņš pārdevis kādam Īrijā dzīvojošam vienkāršam pilsonim, kurš tad arī saņem valsts dotos miljonus subsīdiju veidā.
Miljonus oligarhiem valsts – kariņa valdības maksā, bet sabiedrība pakalpojumus nesaņem, precīzāk – pakalpojumus saņem daļēji
Kāpēc? Nu paskaidrojiet oligarhu speciālisti žurnālisti un komentētāji.
Bija Ltv1 Aizliegtais paņēmiens, kurā bojārs rādīja , kā šoferi zog benzīnu un šmaucās ar biļetēm. Bet cik no valsts subsīdījām aiziet peļņai, cik uz mazajām algām – uz tā rēķina nopelna pie varas !!! jau esošie oligarhi – par to klusums. Jo uzdevums, ko veica ltv1 un bojārs bija parādīt,ka nevis valsts, kariņa valdības apkalpotie oligarhi pie vainas, bet zaglīgi šoferi.

Uz ziemassvētkiem ar valsts atbalstu oligarhi atkal uzvārījās – vispirms pārdeva tūkstošiem biļešu iepriekšpārdošanā un pēc tam reisus anulēja par to nesniedzot ziņas pasažieriem, kuri gaidīja un savus reisus nesagaidīja.

Un tad ir mediji – sabiedriskie, IR u.c., kuri lamā Pīlēnu – esot oligarhs, zagšot. Lamā, lai novērstu uzmanību, kas ar oligarhiem – īstajiem varas arī kariņa varas – notiek patiesībā un jau tagad.

Nu ka mūs apzagtu vien ar šo biznesu , bet tas jau notiek visās nozarēs.

Nu kaut vai meli par oik atcelšanu. Tagad mūsu naudu oik uzņēmējiem maksās valsts. IR – uzrakstiet, cik oik uzņēmēji ir Krievijas pilsoņi, cik Baltkrievijas. Tā lai jums kaislīgi nebūtu jāstāsta , ko sliktu darīs Pīlēns, bet kas slikts notiek jau šobrīd ar okigarhu varu Latvijā

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 22.12.2022. 18.32

Un vēl – ir drausmīgi, kā cilvēki salst Ukrainā, bet vēl drausmīgāk, ja tas notiek ES valstī Latvijā, Un tas arī ir jāpsaka skaidri un gaiši – Latvijā ir gana daudz cilvēku, kuri salst. Man kauns sevi pieteikt par nosalušo, bet par salstošo gan varu pieteikties.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 22.12.2022. 18.30

Ļoti ļoti vāja žurnālistika. Ļoti.
Kāpēc cilvēki balsoja par Šleseru, Rosļikovu?
Kāpēc cilvēki balsoja un balsos par Trampu?

Vai valdošās koalīcijas cinisms nebija ceļš uz elli, uz kuru tagad dodamies ar skolniecēm un māksliniecēm kā pavadonēm?

Nevaru nosaukt nevienu !!!!!- korumpētu projektu, priekšlikumu – kaut vai cietuma celšana par gandrīz 200 milj un naudas neesamību skolām un medicīnai , tātad – nekad!!! JV, NA uc koalīcijas partneri neiebilda , necēla trauksmi par korupciju, izšķērdību u.c. nelietībām.

Tagad vainot, ka cilvēki no vilka asiņainiem zobiem metas uz lāča viltīgajiem apskāvieniem ir zems, labas žurnālistikas necienīgs gājiens.

Kauns Ozoliņ , nu grūti noturēties , lai nerakstītu rupjības. Bet nu kauns, Ozoliņ!

+2
-4
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam