Atjaunīgās enerģijas tirgus ir karsts, konkurentu daudz 1

Komentāri (1)

QAnon 21.12.2022. 11.29

Es domāju, ka saujiņa prokremliskās čekas kājslauķu un pederastu parķijas rupora atlikušās auditorijas nav iepazinusies ar Orvela darbiem, jo padumjos laikos tie nebija pieejami, bet pēc tam jau nāca “gredzenu pavēlnieki” un tādiem niekiem, kā “Dzīvnieku ferma” un “1984” jau vairs neatlika laika. Savus slavenākos darbus viņš uzrakstīja pēc tam, kad bija iepazinies ar komunistu pastrādātām zvērībām līdz 1937. gada 17. jūlija Spānijā, kur tika kopēts viss, kas darījās Staļina PSRS, kad tika nežēlīgi nogalināti inteliģence, skolotāji un garīdznieki. Orvels arī nostājās pret smirdīgās nodzērušās fašistu cūkas, Čerčila, militāro agresiju pret Vāciju.
Labi, tas tā nelielam ievadam, atgriežamies pie mūsu valdošās parķijas neformāliem lozungiem:
“Karš ir miers”
“Brīvība ir verdzība”
“Nezināšana ir spēks”
“Līdzcilvēka anāla plēšana – augstākais tikums”, bet kas šai rakstā galvenais:
“Monopols, tā ir konkurence”. Lai izprastu Orvela domu, tikai jāizlasa šis raksts. No raksta saprotams, ka ja visa elektroenerģijas ražošana tiks nodota Latvenergo rokās, tas palielinās konkurenci un mazinās elektroenerģijas cenas. Tā nebūs. Būs tā, ka uzņēmums uzaudzēs milzīgu peļņu un pederastijas – pedofīlijas apoloģēta Kariņa valdošā kliķe to izdevīgi noprihvatizēs. Līdzīgi bija, kad valsts pilnīgi nevajadzīgās OIK atļaujas nepārdeva izsolēs un izsoles netiktu atjaunotas katru gadu, jo tad tās būtu nopirkuši uzņēmēji, kam bija, kur racionāli likt siltumu un tie savā starpā kokurētu, bet ne noziedznieku firmas, kas nopirka čekistu publiski piesmieto Savicka apteksni, pilnībā bankrotējušo “uzņēmēju”, “politiķi”, “cilvēku” un “vīrieti”, Dombrovki, organismu, kurš vērtējams ar “-” zīmi (utilizēšanas izmaksas) un tā miņistrus.
Gluži pretējais notika ASV, Rīcības Prezidenta Trampa kunga valsts vadīšanas laikā, kad tika noņemti visi mākslīgie ierobežojumi, kas pirms viņa bija ieviesti valsts ekonomikas bremzēšanai un enerģētikas jomā varēja darboties ikviens, kurš gribēja un bija spējīgs to darīt, elektrības un benzīna cenas nokritās līdz rekordzemam līmenim.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam