Pelnīt no krīzes nav sociāli atbildīga valsts politika 5

Komentāri (5)

Egils Rupeks 20.12.2022. 10.48

Valsts neko nepelna. Iekasēt nodokļus nav saimnieciskā/komercdarbība. Vairāk nodokļu – tas nav slikti. Nodokļus izniekot un izsaimniekot – ļoti slikti. Investēt tos atpakaļ ekonomikā, un nevis ‘nodrošināt valsts un pašvaldību funkciju veikšanu’ – jo tad šo ‘funkciju’ kļūst arvien vairāk… un nav nekādas ‘valsts’ 3.-jā personā. Ir konkrēti ierēdņi – izpildītāji, kuri ‘sadala’ nodokļu maksātāju naudu. Tos jāsauc vardā!

0
0
Atbildēt

2

  Egils Rupeks > Egils Rupeks 20.12.2022. 13.21

  Negrasos iesaistīties diskusijā ar anonīmu lietotāju, kas slēpjas aiz sektantu organizācijas vārda. Ja rakstīsiet ko personīgi aizvainojošo, griezīšos policijā ar iesniegumu.

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Egils Rupeks 21.12.2022. 12.05

  Es arī reizēm sarunājos pats ar sevi, bet tad man vismaz divas dienas pēc kārtas kārtīgi jāpiedzeras, bet lai kādam draudētu ar Solncevas brigāžu kūrēto LPSR miliciju, tur jau man vajadzētu salietoties smagās narkotikas, ko es noteikti neriskētu darīt.
  Visiem jums: moraļņijiem invaļidiem un citiem fekāliju stumdītājiem, vēlos darīt zināmu, ka QAnon nav sekta, bet apzinīgu un domājošu cilvēku kopa, kas izprot briesmas, kuras Eiropas civilizācijai nes kremli apkalpojošā ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķija, kas vainojama WWI netaisnīgā iznākumā, kas noveda pie WWII, tā finansēšanā, jo krievu bidla, kurš ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba, bez ASV karā investētiem simtiem miljardu dolāru, ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt. Bez tiem izdzimteņiem Absolūtais ļaunums – krievija vēl trīsdesmitos gados būtu iznīkusi, nebūtu izjaukta pasaules kārtība, nebūtu bijis simtiem miljonu eiropieši, ķīniešu, korejiešu, mongoļu, vjetnamiešu, laosiešu, kambodžiešu, Indijas hinduistu, afgāņu un islamistu upuru. Bez tiem ASV nemarodierētu un nerīkotu vandālisma aktus satrakojušās Sorosa, Cukermana, Beizosa finansētās nēģeru bandas

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Egils Rupeks 21.12.2022. 14.30

  Эх, что-то стал не виден ответ подпольщика Qanon, как к нему придет местный “кгб”
  Городок в западно-американской степи. Салун. За столом сидят два ковбоя, местный и приезжий и пьют виски. Вдруг по улице кто-то проносится на огромной скорости, паля во все стороны из пистолетов. В салуне никто и ухом не ведёт. Приезжий местному:
  — Билл?
  — Да, Гарри?
  — Что это было, Билл?
  — Это был Неуловимый Джо, Гарри.
  — А почему его зовут Неуловимым Джо, Билл?
  — Потому что его никто ещё не поймал, Гарри.
  — А почему его никто ещё не поймал, Билл?
  — Потому что он нафиг никому не нужен, Гарри.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Egils Rupeks 21.12.2022. 00.32

  В данном случае pelnīt имелось ввиду как получение денег, не столь важна форма, как содержание.
  И все достаточно просто-чем выше цены, тем больше НСД в казну, и можно немножко поделиться с населением, чтобы меньше пыхтели, ведь денег “много как никогда”.

  Ir konkrēti ierēdņi – izpildītāji, kuri ‘sadala’ nodokļu maksātāju naudu. Tos jāsauc vardā!
  Открываете состав нового МК-там все фамилии

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam