Janvāris Holivudā 2

Komentāri (2)

Sskaisle 15.12.2022. 16.03

es saprotu tā, ka Vacijas valdības plāniņš ir likvidēt dzimumus kā tādus – ar likuma spēku un visus pasludināt par kvīriem. Nedefinējot – kas tad ir kvīrs, bet nu apmēram tā, ka dzimums ir tāds, kā katrs izjūt to. Piemēram, es salaboju saplīsušas durvis un jūtos kā vīrietis, bet uz ielas sabīstos no žurkas , iekliedzos un atkal esmu sieviete – labi – es vulgarizēju. \\Bet IR žurnālisti – uzrakstiet, kas notiek Vācijā.

Kāpēc krievi un vācieši, nevis piemēram, igauni, vai leiši, vai čehi mūs māca, kā dzīvot. Ko dara krievi – komunisti mes redzam diezgan detalizēti, bet ko dara nacistu mazmazbērni ?
Nu uzpsiež dzimummaiņu bērniem, gatavo marihuānas legalizāciju, bet ko ellē šitas nozīmē?

https://www.cicero.de/innenpolitik/queer-transgender-queerfeminismus-bundesregierung-judithbutler

Als Bürger habe ich Angst, was Sie mit meinen Kindern vorhaben“

Vor wenigen Wochen beschloss die Bundesregierung den sogenannten Aktionsplan „Queer leben“. Doch nicht etwa der Abbau der Diskriminierung steht darin im Vordergrund, sondern die umfassende Durchdringung der Gender-Ideologie in allen gesellschaftlichen Bereichen.

VON RIEKE HÜMPEL am 10. Dezember 2022

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 15.12.2022. 15.56

bet es neskatīšos, jo kairiša – latgaļu šovinista – filma
principi paliek principi un spītība jau tāds princups arī ir

nopriecājos, ka saeima nepieņema to geju likumu, nu principa pēc nopriecājos, jo uzskatu, ka lgtb ar prezi levitu bija jaatvainojas mums par mūsu apmelošanu, nomellošanu , un vēl uzskatu, ka lgtb nevis grib iekļauties, bet grib mūs iekļaut

identificēšos ar spītīgu vecu kazu sētas vārtos , bet neskatīšos to filmu- vispār jūtos tā, ka vairs nesaprotu, kas pasaulē notiek, nāk virsū tie mellie, kad gribas aiziet tuksnesī un izgaist kā tādā mirāžā

+1
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam