Mūsu ienaidnieka ienaidnieks? 8

Komentāri (8)

traductrice 14.12.2022. 11.45

NEPLP, personīgi Āboliņš un vēl rinda tvrain oponentu, visticamāk, negribēs noskatīties youtube tvrain darbu “Необыкновенный фашизм” 2 sērijās, jo latv.val. skaņas celiņa tam nav. šī 3h filma ir pamatīgs darbs, kurā sīki analizēti 2 režīmi (nav jāskaidro, kādi) kopš 1920-iem gadiem. Ja Āboliņam izdosies panākt, ka tvrain nebūs pieejams arī youtube, viņš būs izdarījis visu pēc maksimuma, lai Latvijas krievs tā arī turpinātu dzīvot vatē, jo neba jau nu NEPLP un Āboliņš pacentīsies detalizēti meklēt sakni un cēloņsakarību mūsdienu putlerismam. Nožēlojami tuvredzīgs lēmums.

+1
-1
Atbildēt

1

  QAnon > traductrice 16.12.2022. 09.35

  Mēdz būt tā, ka kāds ir uzcēlis 20 tiltu, bet to mūža galā vienalga atcerēsies, kā deģenerātu, kam paticis apčamdīt puišeļus. Ar vienu izteiktu teikumu reizēm mēdz būt pilnīgi pietiekami, lai siles lopu, vai propagandonu pastumtu Daugavā zem ledus, bet Dožģ tādu ir milzīga bagāža.
  Reiz zvēri sadomāja ieraut un izlēma, ka sūtīs pakaļ dzirai bruņurupuci. Paiet stunda, paiet divas, zvēri sāk runāt, ka bruņurupucis doši vien viens pats būs nodzēris visu naudu, bet tas, knapi pārrāpies pāri slieksnim saka: “ja jūs par mani šitā runāsiet, es varu vispār nekur neiet”. Jābūt pēdējam plānprātiņam, lai iedomātos, ka ar kaut kādiem tur raidījumiem, iespējams krievu kaut daļēji humanizēt (humanizēt, nozīmē cilvēciskot), ja tas nenotika vēl 90. gados. Krievs ir neārstējams, bet intelektuāli alternatīvi attīstītiem latvietīšiem, morāliem invalīdiem, kuri balso par prokremliskām zagļu un pederastu parķijām, gan skatoties Dožģ, var sākt likties, ka karš Ukrainā un krievu necilvēku pastrādātās zvērības, varbūt, nav tik viennozīmīgi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 14.12.2022. 06.37

Katram nolādētam izdzimtenim, kurš ir balsojis par pretīgo nēģeri, Obamu, kuri ir pelnījuši noskatīties, kā to tuviniekus dzīvus nograuž žurkas, pirms tie sajūk prātā vai izdara pašnāvību, vēlētos pavaicāt, kāpēc Baidens nepilda paša 9. maijā parakstīto likumu par Lend-Lease Ukrainai. Atgādināšu staļiniskiem deģenerātiem, ka fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts, lai izjauktu pasaules kārtību, lai 1/3 cilvēces novestu pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, lai Staļins varētu paverdzināt pusi Eiropas, tērēja, 10% no krietno amerikāņu sapelnītā. Bagātās ASV cilvēki nevarēja pat benzīna bāku piepildīt līdz galam, turklāt 500 000 nevienam neko ļaunu nenodarījušo amerikāņu tika aizsūtīti suņa nāvē Eiropā. Par Lend-Lease bijušā Putina padomnieka Ilarionova video
https://www.youtube.com/watch?v=nrfg6IbfLKo

0
0
Atbildēt

0

QAnon 13.12.2022. 11.01

Pavisam nupat notika bezprecedenta gadījums, ko var pielīdzināt ASV sabiedroto: Vjetnamas 1975. un Afganistānas 2021. pilsoņu nodevību. Obamas – Sorosa administrācija apmaiņā pret nēģerieti, narkomāni un lezbieti atdeva Putinam vienu no pasaules bīstamākiem noziedzniekiem, kurš tirgoja ieročus, tiem, kuri šāva uz ASV pilsoņiem, Butu. Vēl pirms tam viņi praktiski par velti atdeva narkotiku lieltirgotāju, lidotāju Jarošenko. Cik saprotu, Putins no Obamas var saņemt visu ko vien vēlas un, ja 71% ASV iedzīvotāju un tie visi ir ne tikai republikāņu atbalstītāji un kongress nebūtu par ieroču piegādēm Ukrainai, krievi ar Baltā nama iedotiem Himarsiem sen jau būtu Kijivu nolīdzinājuši ar zemi. Šobrīd kara laika aptākļos, kad krieviem katastrofāli trūkt ieroču, bet Butam labi zināms, kādiem necilvēciskiem režīmiem viņš tos ir notirgojis, kā krievijas ārējās tirdzniecības pārstāvis tas šobrīd ir Nr 1. Šo Putina un viņa pakalpiņu darījumu nevar vērtēt savādāk, kā militāru atbalstu Ukrainas civiliedzīvotāju slepkavošanai un katrs latvietis, kurš ir balsojis par to melno pērtiķi, ir pelnījis noskatīties, kā visi viņa tuvinieki izjūt krievu upuru ciešanas, lai nonākšanu ellē tie uztvertu kā milzīgu atvieglojumu.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 13.12.2022. 01.28

Cilvēka psihes dziļāko slāņu pētījums

Pamazām top Ata Priedīša (Andra Marta) grāmata, kuras saturā ietvertas pārdomas par pašiem aktuālākajiem šodienas notikumiem.

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas “Kristaps – slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās”. Grāmatas saturu galvenokārt veidos Gulbja zvaigznāja planētas sūtņa uz Zemes Kristapa sarunas ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjiem.

Jāņa Atklāsmes grāmata 22. nodaļa:
14 Svētīgi, kas mazgā savas drēbes, lai tiem būtu daļa pie dzīvības koka un varētu pa vārtiem ieiet pilsētā.
15 Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus.

– Tu lasot Svētos rakstus, mēģināji saprast to būtību un par to ko tie patiesībā pasaka cilvēkiem?
– Jā, un es atklāju, ka ir dažas ļoti nozīmīgas domas, kuru būtība un saturs tiek gandrīz vai ignorēts.
– Pastāsti par tām!
– Jāņa atklāsmes grāmatas 22.nodaļā pilnīgi precīzi un viennozīmīgi ir pateikts, kuriem cilvēkiem ir cerības nonākt Paradīzē un kuriem nē – Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus.
– Bet kāpēc šī doma tika regulāri ignorēta?
– Tāpēc, ka Svētajos rakstos bija iespējams atrast fragmentus, kuri pauž kaut ko citu. Un tieši šie fragmenti arī tika citēti lai attaisnotu gan slepkavības, gan karus, gan arī melus un visus citus grēkus.
– Kā tu skaidroji frāzi “Ārā paliek suņi”?
– Šai frāzei nebija nekāda sakara ar suņiem kā dzīvniekiem. Domāti bija cilvēki, kuri apņirdz, apmelo un aprej citus cilvēkus.
– Kā tu kopumā raksturotu šo Svēto rakstu saturu?
– Tas bija ļoti dziļš cilvēku psihes pētījums. Diemžēl, laikā kad šie Svētie raksti radās cilvēki nebija gatavi pieņemt atziņu, ka jau uz Zemes ir iespējama dzīvošana bez meliem, ļaunuma un naida, bez kariem un cilvēku nogalināšanām. Tika pausts, ka kaut kas tāds var notikt tikai Paradīzē.
– Un kāds bija tavs uzskats?
– Agri vai vēlu cilvēki nonāktu pie domas, ka šāds dzīves modelis ir iespējams tuvākajā nākotnē arī uz Zemes.

Turpinājums sekos.

0
0
Atbildēt

0

andrejs 13.12.2022. 00.00

Irša “pētošie” un dziļi rokošie žurnālisti :P varētu painteresēties kur nosvīdis ļubimec pubļiki Vlad Nastavšev? Sen nekas par šamo nav dzirdēts.
Par sliktajiem latviešu hokejistiem Krievijā mēs visi zinām, bet kā Vladam iet pa krieviju ?

0
0
Atbildēt

0

kolpants 12.12.2022. 16.38

А демократическая редакция Ир молчит, делая вид, что “мы тут не при чем”. Хотя всякие спам сообщения стирают, значит, проверяют комментарии.
Значит, делаем выводы о политике редакции Ир, что и как она поддерживает;)

0
0
Atbildēt

0

QAnon 12.12.2022. 13.13

Krievi, tas ir kolektīvais putins un visi tie, kuriem pēc 1991. gada tā arī nav izdevies atrast savas, civilizētu tautu, saknes un integrēties homo sapiens sabiedrībā un nebūt vairs krieviem, ir neārstējami. To zvēriskā naida pārņemto tumsonīgo bidlomasu var izārstēt tikai kupraino dakteris. Tikai planētas demogrāfiskais piesārņojums – krievi, varēja izauklēt sev tādus drausmoņus, kā Staļins, Jagoda, Ježovs, Simonovs, Ērenburgs, Abakumovs, Čikatilo, Dugins, Makašovs, Kurviņjans, Djukovs, Šamanovs, Prahanovs, Putins. Jau kaut vai ar vienu no manis minētiem uzvārdiem vajadzētu būt pietiekami totālai un globālai derusifikācijai.
Mūsu ienaidnieku ienaidnieks ir krievvalodīgie: Nexta, ВотТак, Freedom un daudzi citi, kas nekad nav meklējuši attaisnojumus krievu necilvēku zvērībām WWII un pārējos karos, vai godāt mazo sadistisko gļēvo pederastu Putinu par Fīreru, absolūto ļaunumu, cilvēkēdāju ordu par Reihu, vai pēc cilvēku asinīm izslāpušos krievus par nacistiem.
Dožģ, tāpat, kā piemēram Latiņina, ir kremļa ietekmes aģenti, jeb “Soft power” īstenotāji, lai ne īpaši gudro organismu galvās sētu šaubas, vai viss ir tik viennozīmīgi. Man Dožģ, kā vilks jēra ādā, ir daudz bīstamāks, nekā Solovjovs, jo lai kā tas necenstos, krievus vēl vairāk dehumanizēt jau nav iespējams. Vēl bīstamāki par Dožģ ir tikai Vienotība, jo Dožģ nav spējīgs radīt tik drausmīgus materiālos un morālos zaudējumus, kā spēja viena čekistu publiski piesmietās Savickas apteksnes, Dombrovska, valdība.
Ja kāds man varēs nosaukt vienu labo krievu, izņemot pēc ģenerāļa Šeridana definīcijas, man atradīsies argumenti par ko tas būtu pakarams.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam