Šis karš bija neizbēgams 6

Komentāri (6)

Sskaisle 14.12.2022. 17.37

Un tomēr. Es nesaprotu – nu Svētā Debess, es nesaprotu, kā tā var būt, ka pēc visām tām zvērībām, ko krievu okupantu armija izdarījusi Ukrainā, Latvijā “atrodas” cilvēki,kuri krievu žurnālista aicinājumus atbalstīt šo zvērcilvēku armiju , nosauc par vārda brīvību.

Debess – nu kā zvērcilvēku aizstāvēšana var būt vārda brīvība?

Nu ka sorosfonda” auglis” sloga gunta,kura te ievilka doždj un citus zvērcilvēku aizstāvjus drīkst uzstāties kaut kāda mediju izcilības centra vārdā?

Kas notiek?

Es salstu, bieži dzeru tējas, jo bronhu sīrupa dēļ ne alkoholu, ne nomierinošus medikamentus lietot nedrīkstu. Vārdsakot ciešu, bet tad iedomājieties, kā cieš salā ykraiņu cilvēki- karavīri, civilie. Un tad mūsu sātana nopirktie “vārda brīvības” aizstāvji.
Neticami. Kā tādas paralēlas pasaules …paralēlas īstenības un tu cilvēks stāvi un brīnies un nesaproti

+3
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 14.12.2022. 20.26

  Tie paši nolādētie izdzimteņi: propagandoni un siles lopi, lai viņi mokās nosprāgst un to dzimtas iznīkst, ar putām uz lūpām aizstāvēja krievu necilvēku, WWII noziedznieku un to noziegumu mantinieku, privilēģiju, apgānīt savu upuru piemiņu, rīkojot cūciskās dzīres Karātavu laukumā 9. maijā, vai paši, kā Freiberga un Zatļers, piedaloties šādā šabašā Maskavā un nosodīja krietnos latviešus, kuri 16. martā pie Brīvības pieminekļa piemin savus aizgājušos varoņus. Viens pidars pat izdomāja kaut kādus tur feika līgumus, kas it kā sargājot krievu pastrādāto zvērību slavējošo istukanu, kad poļi jau bija likvidējuši lielāko daļu savējo, bet cits pidars, krievijas organizētās noziedzības rokaspuisis, 16. martā piesedza krievu fašistiskā izdzimteņa, Korena, rīkoto vandālisma aktu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > QAnon 14.12.2022. 20.39

  Piebildei. Uz ikviena latvieša rokām, kurš ir balsojis par pretīgo imigrantu no Kenijas, melnādaini Obamu, kurš ar Putinu noslēdza kuces Klintones sastādīto “Restart”, kas bija Carte Blanche visām turpmākām Putina zvērībām Ukrainā, Sīrijā un citur pasaulē, ir desmitiem, vai jau daudziem simtiem, tūkstošu Ukrainas civiliedzīvotāju asinis. Tie, kopā ar saviem pirmās pakāpes radiem ir izdodami sodīšanai krievu upuru tuviniekiem un, lai no to izdzimteņu pirmsnāves kviecieniem ellē uguns sasalst!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 11.12.2022. 21.00

Slava Ukraiņu varoņiem!

+1
0
Atbildēt

0

vvilums 08.12.2022. 12.50

Jautājums jebkuram . Vai es tā spētu?

+8
0
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 09.12.2022. 02.32

  Protams nē. Tiem, kas atbalsta krievus mīlošas parķijas, roka neceltos šaut uz krievu necilvēkiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam