Kāpēc Dānijā cilvēka dzīve ir garāka?

9

Komentāri (9)

Sskaisle 08.12.2022. 07.47

Romā pirku partiku,ko vest uz Rīgu. Skatos- cepumi, lēti, smuki iepakoti, bet uz gaišdzeltena fona palieliem brūnoem burtiem rakstīts- palm di oliva. Gribi pērc,gribi nepērc, bet produkta sastāvs ir skaidri un gaiši izlasāms pat pusmūža tantēm. Llīdzīgi ir citās cilvēkorientētās valstīs. Vai vismaz bija.

Latvijā, es uzrakstīju sūdzību par vafelem – tumšzaļš iepakojums, uz kura ar maziem brūniem burtiņiem kaut kas rakstīts, bet nav izlasāms.

Protams,ka nekas nemainījās ar vafeļu iepakojumu, jo Latvija nav uz cilvēku orientēta valsts.

Es vienkārši zinu,ka ja ražotājs slēpj saturu,tad tas ir slikts un nepērku pat ja lētāks un iekārots.

0
0
Atbildēt

1

  Elo62 > Sskaisle 08.12.2022. 15.58

  Palmu eļļas kaitīgums nav pierādīts.

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4365303/

  “Palm oil consumed as a dietary fat as a part of a healthy balanced diet does not have incremental risk for cardiovascular disease. Little or no additional benefit will be obtained by replacing it with other oils rich in mono or polyunsaturated fatty acids.”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elo62 09.12.2022. 01.58

  Dabīga palmu eļļa, kamēr to nehidrogē lai sabiezinātu, nav vairāk kaitīga, kā margarīns.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 07.12.2022. 17.21

Paskaidrošu, kā vecai staļinistei. Praktiski katrs cilvēks, kurš nonāca gestapo, zināja par ko, bet tie, kurus spīdzināja NKVD pagrabos, reti kurš zināja, kāpēc. Ar spīdzināšanu nodarbojas visi specdienesti visā pasaulē, jo informācija bieži ir svarīgāka par kādām tur “cilvēktiesībām”, gestapo to darīja, lai kaut ko uzzinātu, bet NKVDešņiki sava prieka pēc. Nejauc lūdzu pašas savēlētos NKVD mantiniekus ar gestapo!
Ja Latvija būtu normāla valsts, primāras būtu pilsoņtiesības, bet ne cilvēktiesības (lasi: krievu interventu privilēģijas). Ja valsts neko nevar izdarīt, lai ždanokas, pļiņeri, ļinģermaņi, šleseri, godmaņi, freibergas, pabriki, dombrovski pūtu cietumā, vai būtu nomukuši pāri Zilupei, tā vairs nav valsts. Valsts savā teritorijā ir visu varoša, pēc definīcijas.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > QAnon 08.12.2022. 07.49

  Ko tu tur atkal vemsties, jaunais staļinist, vai nu raksti par lietu,vai ej …pats zini kur

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 09.12.2022. 01.46

  Vēl nosauc sadistisko gļēvo Ļeņingradas pavārtes gopņiku un pedofīlu, Putinu, par fīreru, krieviju, kur katru gadu āra atejās ielūzt un noslīkst simti, kur slimnīcu koridoros uz piemīztiem matračiemun grīdas mirst pacienti, kur 25 grādu salā skolas pagalmā skolēni stāv rindās uz āra ateju, kur slimnīcās nav kartā ūdens, kur viena pēc otras nodeg veco ļaužu barakas, kur katru ziemu nosalst tūkstošiem, kur viens otru ienīst, kur cietumos un armijā valda visa veida, tai skaitā pederastiska varmācība, no kurienes ir aizmukuši visi domāt spējīgie, par Reihu un krievus, kuriem nav ne sakņu, ne vēstures ne valodas, kuri 50% nezin, kas ir viņu tēvs un 90%, kas ir vecaistēvs, par nacistiem!
  Kurš no mums te jūsmo par krievu militāristu, Rajevu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.12.2022. 09.55

Un tomēr – pamatā ir kultūra. Dānija ir demokrātiska valsts un sabiedrība, Latvija ceļā uz to.

Pagājis apmēram pusgads kā uz Zviedriju pārcēlās mūsu pieprecēto radu ģimene ar pirmsskolas vecuma bērniem.
Soc. dienests klāt – skatās un pēta ,kā ir bērniem. Iesaka ,ka tētim šobrīd lielāka alga,ka bērni jādeklarē viņa nodokļu grāmatiņā. Ka būs abiem vecākiem tādi un tādi nodokļi un tādas nodoklu atlaides. Ka tas un tas par brīvu automātiski,bet tam jāpiesakās utt.

Mūsu vid un soc dienesti kā tādi gestapoviešu suņi – rej uz cilvēku un kož, mana pieredze.

Un tā par visu.
Labi, nevaru teikt,ka visos supermrketos,bet daudzos ir ne tikai žurnāli un avīzes, bet arī grāmatas- iela izvēle, mīkstos vākos, lētas – izglītībai, kultūrai.

Nu nerunāsim par izglītību.
Kursa darbam meklēju statistiku un atradu tādus faktus, ka covid pandēmijas laikā 2 pasaules valstis visilgāk slēdza skolas – Latvija un Čīle.

Tagad – visnabadzīgākie un visdārgākā dzīve. No Itālijas savedu 200gr kafiju – Latvijā 6 eur, Romā 2,90 eur.

Es to skaidroju ar mūsu čekistu un upuru mentalitāti. Vai nu varmākas kampēji, vai gļēvi upuri

+3
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 08.12.2022. 10.29

  Es to skaidroju ar mūsu čekistu un upuru mentalitāti. Vai nu varmākas kampēji, vai gļēvi upuri

  Кто ж вам виноват, что вы сами усиленно годами над этим работаете? А я уже давно говорил-не зря вам так постоянно про оккупацию говорят. А чтобы не забывали, чтобы на подсознании сидело “ну а что мы..мы жертвы, нас оккупировали. Мы ничего не могли сами решить, нам пришлось, время такое”. Поэтому и Левит предлагает на месте снесенного памятника не что-то позитивное построить, которое смотрит в будущее, а –
  Levits arīdzan uzsvēra, ka viedokli par to, ka parkā jābūt piemiņai padomju okupācijas upuriem, viņš paudis jau daudzkārt.
  чтобы побольше сидели в прошлом. Не просто помнили, а постоянно в печали и статусе жертвы.
  Так что..наслаждайтесь. Раз все русские виноваты в том, что делает Путин (даже те, кто граждане других стран), то и все латыши виноваты в нынешней ситуации. И не нужно валить вину на политиков, партии и т.д. -это ВАША вина, что всё есть так, как есть.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 08.12.2022. 10.49

  Kolpant, nu mums latviešiem ir savas, jums krieviem savas problēmas. Par to es piekrītu.

  Par citu jau esmu Tev rakstījusi. Neatkārtošos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam