Fakti un cerības

17

Komentāri (17)

Sskaisle 07.12.2022. 10.04

Es ļoti novērtēju VDD un NEPL lēmumu slēgt doždj raidīšanas tiesības. Uzreiz drošāka sajūta,ka patiešām kontrolējam situāciju.

Bet – ievēroju,ka tikai 2 – es to ievēroju, ka tikai 2 politiķi uzreiz un skaidri un gaiši pateica medijos,ka doždj jāslēdz. Tie bija Vaidere Inese no JV un Pabriks no A/Par. To vienmēr atcerēšos. Kuri ir izlēmīgi un kuri nogaidoši politiķi.

Vaidere jau vispār malacis!

Un vēl – ievērioju FB lasot komentārus,ka savas domas uzraksta Hermanis. Malacis! Super! Bet liela daļa bijušo un esošo no sab. krējuma pārpublicē citu domas. Klusē par savu viedokli.

Tādi esam. Būtu mums vairāk tādu kā Hermanis, Vaidere, Pabriks – mēs dzīvotu labāk visi. Būtu vienotāki, izglītotāki , peasmīgāki.

0
0
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 07.12.2022. 17.46

  NA vienmēr ir bijusi pret kremļa apoloģētiem, kas bez šaubām ir arī Dožģ un Meduza, jo. kā teiktu Judins, kurš pats sevi tā asociēja: “utes latviešu kažokā”. Ja kāds murgo par “labiem krieviem”, tam jānoskatās 1984. gada filma “Gremlins”. Man kādreiz bija Maskavā paziņas, labie krievi, kuri visi bija pret režīmu, vismaz kādas 6 mājas, kur es varēju palikt pa nakti, paēst un iedzert, jo mums bija kopīgi darījumi, tad tagad tur nav neviena, pēdējais evakuējās 2010. kad bija spiests čekistiem par 40% vērtības pārdot savu biznesu. Neviens no tiem nesit sev ar pēdu pa krūti un nesaka, ka “mēs krievi” un viņu bērni noteikti, jau par visiem 95% vairs nav krievi. Ja čekas mūdzis, Abrenes andelētājs Pabriks, tagad paziņotu, ka Latvijā jālieto tikai valsts valoda, par ko “starpetniskā naida cēlāji”, nacionālpatrioti, no visām tribīnēm runā jau 30 gadus, tad mums pēc Gorbunova, Čevera, Šlesera, Zatļera, Bordāna atkal būtu uzradies jauns Saulvedis?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 08.12.2022. 05.16

  Putina slavinātājs Āboliņš te dažiem cieņā. … KREMLIS dos, ordeni dos viņam, “mūsu” Āboliņam !!! … Agrāk nebiju lasījis tos Āboliņa komentārus, tāpēc nesapratu kas par tipu…, domāju, ka maigi sakot, NAV GUDRS. … … “Darbiņu” paveica labi !!! .. Visa putistāna slavē !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 09.12.2022. 02.51

  Neesmu dzirdējis, ka Āboliņš, līdzīgi Freibergai, Zatļeram, Vējonim un citiem ienaidniekiem, būtu nesies uz Maskavu, lai izteiktu Putinam savu padevību. Visi tie nelieši, pēc kuriem raud tribunāla karātavas, ir nodarījuši Latvijai neizmērojamus materiālos un reputācijas zaudējumus.
  Imbicilu iemīļotais Dožģ, tāpat kā Meduza, sen bija jāklapē ciet. Ja kremlis pārmet Latvijai par to, ka patrieca kremļa aģentus, lai ņem tos atpakaļ pie sevis. Dožģ vietā intelektuāli alternatīvi apdāvinātiem, labāk būtu skatīties multenes, mazāk agresīvi būtu. No kurienes sliktās sievietes dēlam tāda informācija, ka Āboliņš būtu slavējis Putinu, varbūt šī ziņa izzīsta no kāda čekista daikta?
  Āboliņam ordeni nedos, bet pie Freiberga frenča, kas, protams, glabājas Lubjankā Dzeržinska laukumā, ziliem pagoniem par ilgstošu pašaizliedzīgu darbu ienaidnieka aizmugurē, tai nīstā Latvijā, noteikti jau ir ģenerāļa zvaigznes.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 10.12.2022. 22.41

  Tu esi mēsls. .. bet tāpēc es neuzbrūku taviem vecākiem. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 12.12.2022. 13.25

  Par ko uzbrukt maniem vecākiem, vai par manas tautas un zemes mīlestību, varbūt par labiem gēniem, varbūt, par maniem centieniem apgūt plašas zināšanas, varbūt ka neiemācīja man verdzisku padevību pēdējo padibeņu: prokremlisko zagļu un pederastu, priekšā, varbūt par manis vēl 12 gadu vecumā izlasīto “Dvēseļu puteni”, jeb par rūpīgi sataupīto 1943. gadā izdoto “Baigo gadu”?
  Ja tavi senči, NKVDešņiki vēl WWII būtu saņēmuši pelnīto, tād mēsla, kā tu, šodien nebūtu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.12.2022. 10.19

Tikko FB uzrakstīju tādam ed grin, ka viņa naids pret Latvijas sabiedrību diskreditē visu lgtb kopienu. Ja es tāx
Un te nu jāsaka, ka esmu vīlusies kā VVF tādā čekistu laiku stilā, kad kaunināja buržuāziskos nacionālistus, kaunina sabiedrību , kura aizstāv kā nu prot tradicionālās ģimenes. Tā vietā,lai veidotu diskusijas, lai izglītotu sabiedrīgu- tāds čekistains propagandas stils.

Tā kā ….
Protams, levita ērce ēlerte arī nodemonstrēja savu elles dabu paziņojot,ka bauriem latviešiem būtu jābučo rokas kungiem, nevis jākritizē privilēģijas

Nu skumji,ka okupekļi novākti, bet čekisms palicis

0
-2
Atbildēt

0

QAnon 03.12.2022. 23.35

Intervijā Freiberga pziņoja, ka pastāvīgi dzīvojot laukos. Kas šobrīd darās ar pretī Ļeņina piemineklim par nīsto latviešu naudu iegādāto dzīvokli? Vai viņa to par lielu naudu izīrē, vai tomēr tur ielaidusi Ukrainas kara bēgļus?

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 02.12.2022. 03.31

Kad čekas viķirāne piedāvājās vajāt mūsu sirmo veterānu, Konrādu Kalēju, visā pasaulē, lai kāds nebūtu viņa vecums un veselības stāvoklis, tās dzimtai bija jāizbaidzas. Protams, ne uzreiz, bet nedēļas laikā, lai tā pagūtu pabūt pie visu nāves gultām. Es ar milzīgu kaunu atceros, kā 31. decembrī, kad kā pēdējais idiots stāvēju Doma laukumā un muti iepletis, klausījos, kā tā no balkona lēja fekālijas nīsto latviešu smadzenēs, kaut arī tad jau biju pietiekoši pieaudzis un pieredzējis dzīvi. Abrenes noandelēšana ienaidniekam un 1/4 krievu zvēriski noslepkavoto latviešu piemiņas apgānīšana, svinot Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu 9. maijā, tā jau bija apogeja.
Uz tā fona atklāta naida izrādīšana latviešu varoņu – leģionāru piemiņai, valodas likuma sačakarēšana, krievu sātanistu sektas virspriestera ielūgšana Latvijā un rokas bučošana tam, Šlesera pasludināšanu par “Balto lapu”, centieni nelikumīgi iegūt zemi Jūrmalā un simtiem citu nelietību, tas jau ir sīkums.
Es paļaujos, ka lai kāda nebūtu situācija, tai ellē nekad neiestāsies enerģētiskā krīze.

0
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 01.12.2022. 23.18

Sveiciens jubilejā!
Nezinu par tiem nopelniem, bet zinu droši,ka VVF ir vienīgā prezidente, ar kuru esmu lepojusies un kuras teikto, rakstīto es vienmēr izlasu.

Ja mums visi prezidenti būtu ar tādu inteliģences un sirdsapziņas līdzsvaru, tad mēs kā tauta dzīvotu daudz krāšņāk.

Bet laikam jau varam tikai tik cik varam – ne vairāk.

+2
0
Atbildēt

0

vvilums 01.12.2022. 18.07

Bija kādreiz mums stipri cilvēki varas galvgalī, un valsts attīstībā iesoļojām ES, un NATO. Likās , ka lieta darīta- esam uz zaļa zara, taču palēnām sākām atpalikt.
Gan kremļa uzturētā rašistu vietējā gvarde, gan pašu nespēja to pienācīgi neitralizēt, gan sava sautīguma likšana virs valstiskām lietām kopsummā mūs nolika nepatīkamajās reitingu pozīcijās.

+8
0
Atbildēt

0

kolpants 01.12.2022. 16.22

Объективно по умению говорить, формулировать мысли, подать себя-конечно, сильнейший президент
Но ситуация при уходе с часами была так себе..

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > kolpants 01.12.2022. 23.23

  Es nedomāju,ka tas ir jāatgādina jubilejā. Un – Straujuma esot paņēmusi somiņu, Girgens mobilo un Rajevs bērnu pabastus nozadzis – veselu tūkstoti.
  Varbūt tas tāds čekistu darbiņš vai irēdņu nolaidība – neinformēt, neizskaidrot ne šiem cilvēkiem, ne mums sabiedrībai, ko drīkst ko nedrīkst, kā pareizi.

  “Normāli” cilvēki kā zināms, ja zog tad zog miljonu. Nu kurš ies par kapeikām smērēties

  0
  -1
  Atbildēt

  0

no malas 01.12.2022. 15.14

VVF ir izcilākā no visiem Prezidentiem! Ar asu prātu un zināšanām, apveltīta ar šarmu, domas skaidrību un bezbailīgumu. Vēl tagad viņas intervijas ir ļoti interesantas, ar plašu redzes loku uz notiekošo pasaulē, Eiropā un pie mums, daudzkārt saturīgākas nekā daudziem politiķiem.
Paskatieties kā viņa runā! Biju liecinieks viņas runai ar jurisprudenci (!) saistītām lietām pirms daudziem gadiem, kad Latvijā Lielajā aulā uzstājās viens no ASV Augstākās tiesas tiesnešiem. Freiberga runāja 45 minūtes bez skatīšanās papīrā. Un kur tad vēl runas tiesnešu kopsapulcēs, kad viņa atklāti runāja par korupciju un tiesnešu korpusa mazspēju.
Daudz laimes dzimšanas dienā un labu veselību!

+14
0
Atbildēt

1

  QAnon > jurists 02.12.2022. 04.11

  Viņa nebija Kārļa Ulmaņa puņķa vērta un katrs, kurš to slavē, ir pelnījis saņemt daļu soda par tās pastrādātiem noziegumiem pret latviešu tautu un valsti.
  Atgādināšu, kā krievijas FSB savu viķirāni iedabūja amatā. Tika izvirzīti divi absolūti nepieņemami kandidāti: Pauls un Gorbunovs, kuri tika noraidīti un tad čekas kadru oficieris Bojārs no piedurknes izvilka nevienam līdz tam nezināmu bijušo Latvijas institūta direktori un tupie deputāti to iebalsoja. Paskaidrošu, kāpēc nezināmu, tāpēc, ka par viņas, tāpat kā Ojāra Ērika Kalniņa un Kārinas Pētersones varoņdarbiem institūta vadībā, notriecot latviešu valsts naudu, sabiedrība tā arī neuzzināja.
  Jā kāds nezināja, padumjos laikos neviens ārzemnieks nedrīkstēja izbraukt no Rīgas tālāk kā 50 km un, ja kādam bija liela vajadzība apmeklēt savus tuviniekus, tam vajadzēja vispirms saņemt čekas atļauju un tad par lielu samaksu čeka piešķīra auto ar šoferi – čekas kadru oficieri, kas tam sekoja ik uz soļa un pierakstīja audio visas sarunas. Viņa vizinājās pa Latviju bez kādiem ierobežojumiem.
  Vēl tāds interesants fakts. 1998. gada 25. jūlijā Putinu iecēla par Krievijas Federācijas Federālā drošības dienesta (FDD) direktoru. 1998. gada 7. augustā tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur terora aktos gāja bojā 224 cilvēki. Tā krievija atjaunoja starptautisko terorismu, tagad jau izmantojot finansētos al-Qaedas kaujiniekus, kuru PSRS bija pārtraukusi vēl 1989. gadā. 1999. Freiberga tiek prezidenta krēslā. Šādā sakarā krievu fašistiskais izdzimtenis, propagandons Mitja Kiseļovs parasti vaicā, sagadīšanās un pats arī atbild, neticu.

  0
  -6
  Atbildēt

  0

traductrice 01.12.2022. 12.36

Man šķiet, ka Latviju vismaz divas reizes vadīja providence (jeb latviski izsakoties, “kā aklai vistai grauds”) – kad Latvija de facto atguva neatkarību praktiski bez asins izliešanas (jā, protams, bija upuri, bet to nevar salīdzināt ar Ukrainas ceļu) un kad VVF kļuva par prezidenti. Divi notikumi, kas nav analītiski izskaidrojami… Bez VVF Latvija, visticamāk, neiestātos ne NATO, ne ES, katrā ziņā ne kopā ar pārējām kandidātvalstīm.

Daudz baltu dieniņu…, VVF!

+10
-2
Atbildēt

1

  QAnon > traductrice 03.12.2022. 23.31

  Tas ir šausmīgi, ka bez Saulvedes Igaunijas un Lietuvas līmenis šobrīt ir kaut kur starp Birmu un Filipīnām un tās nekādi netiek vaļā no Maskavas jūga un tām vēl ir jādzīvo bez ārējiem parādiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam