Pilnīgs kailums 4

Komentāri (4)

Sskaisle 02.12.2022. 00.01

Bet vispār par daudz ko varētu diskutēt. Mana autoritāte ir Anda Baklāne. Noticu,ka jauno dzeja ir laba, tikai pēc viņas vārda

Pati nespēju to novērtēt. Lasu – bet nesaprotu, kā AB kaut ko tik…
var nosaukt par labu literatūru.

Un domāju, ka pasauli sagaida grūti laiki. Pats no sevis nekas nemainīsies.

Nesen biju ārzemēs . Katru vakaru un katru rītu gāju garām vienai kafejnīcai. Vakaros – pat ļoti vēlu tur pilns – arī āra galdiņi – ar cilvēkiem un zālītes smaku- no rītiem, tumšs. Bet vienu rītu – ap 5 – agri ļoti , kafejnīcā deg uguns. Un redzu,ka visā milzīgajā telpā ir 2 cilvēki- dūšīgs ap 50 baltais vīrietis un plāna, tieva – ap 14- 16 g. tumšādaina meitene. Abi sēž pie klavierēm- meitene kaut ko trinšķina, tā kā smaida , vīrietis, burtiski kā ar acīm piekalts pie tās meitenes sejas.
Es no pārsteiguma apstājos. Man bija sajūta,ka redzu gatavojamies , briestam pedofīlisku noziegumu. Ka nevaru tā vienkārši iet tālāk. Bet nu pastāvēju , nekas nemainījās – un es aizgāju. Gāju pa ielām ar lepnām skaistām mājām un mašīnām un domāju- nu bet tā bija pedofīlija, nu bija. Bet kur pasaule, kā kaut ko tādu pieļauj. Jā bet es jau arī esmu tā pasaule. Un es vēl šodien nezinu vai kaut kā vēl ir iespējams aizstāvēt vājāko, nabadzīgāko, bezpalīdzīgāko.

Noklausījos apple podkāstu par pašvadīto izglītību, ka katram pašam jādodas plašajā pasaulē un jādzīvo kā māk…un tas mani baida. Ļoti. Jo zūd civilizācijas pamati – vietā nāk pirmatnējs haoss ,kur izdzīvo viltīgākais, veiklākais, ļaunākais.

Nu tā kaut kā …

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.12.2022. 23.45

Patīk telos.lv, bet viņi ir tādā stingrā katoliskā rāmī.
Man patiktu tāda galvu reibinoša brīvība. . Nu nevajag man fallu uz krucifiska – prasta provokācija, bet , piemēram- nu nespēju nolaisties no sajūsmas mākoņiem pēc Pītersona un Žižeka JRT. Ja tāda stila lasīšanas portāls būtu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.12.2022. 23.40

HEZ dzeju novērtēt nespēju. RL bija labi uzrakstīts stāsts par nelaimi ar krišanu no velosipēda.

Bet- satori, kopš HEZ ir kļuvis vien par geju un lezbiešu, lgtb kopienas portālu. Nolēmu to vairs nelasīt un nelasu.

Aizmirsu kā sauca tos smukos gudros puišus,kuri savulaik dibināja satori.lv un kā savulaik tas bija ozcili interesants, jo nebija tikai vienas ideoloģijas, vienas, reliģijas vai partijas “balss”. Toreizējais satori vārda tiešā nozīmē rādīja pasauli neaptveramā fascinējošā daudzveidībā, noslēpumainībā – tā bija pasaule,kurā man patika būt kaut vai tikai kā malā stāvētājai .

Ak, būtu man tie miljoni- meklētu tos puišus un lūgtu to darīt vēlreiz – radīt šo brīnuma iespaidu par pasauli

Bet nu ir kā ir. Ja ir kļūs par otru lgtb okupēto satori , tad jau arī no IR pasaules būs jāiet prom

0
0
Atbildēt

1

  Urga > Sskaisle 02.12.2022. 08.02

  Viens no puišiem bija Reinis Tukišs (vadītājs), līdzās bija arī Nils Konstantinovs… Kur palika Reinis Tukišs? Arī bieži domāju, cik tiešu valodu viņi runāja. Tas bija brīnums. Apbrīnojami drosmīgi. Un vēl Lāčplēša ielā grāmatu apmaiņas veikals bija, vai tikai tas nemainīja telpas uz Berga bazāru.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam