Vēl cīnīsies 16

Komentāri (16)

QAnon 27.11.2022. 23.30

Iet Jļja Murovietis un tam sagribās dzert, bet krastā guļ Zmei Goriņičs. Iļja tam nocērt galvu, bet tās vietā izaug jauna un tā līdz pat vakaram. Goriņičam tas ir noriebies un tas prasa: “kāpēc tu cērt manas galvas”. Iļja atbild: “man vajag padzerties”. Goroņičs atbild: “dzer, kas tev traucē”!
Tas pats ar slimām pederaskām, kurām par visu varu vajag ar kādu karot.

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 25.11.2022. 17.18

“…Politikā sapratu — nekā nebija! Tev, mana mīļā, nebūs aizmirst, ka esi krieviete!…”
Nepārspīlēsim – politika nav tikai attiecības starp politiķiem tviterbazūnes. Cik nu zinu, manā vidē (pārsvarā dažāda vecuma tehnokrāti un provinciāli) nevienam, lasot vēlēšanu listes, ne prātā nenāk vērtēt kādu pēc nacionalitātes vai seksa. Tā taču arī ir politika? Cita lieta – Krievija un krievu (ja gribat – Rietumāzijas) civilizācija. Tautu nedrīkstot vērtēt pēc sliktākajiem, bet pēc labākajiem nevar ne tik. Berlīnes jūdi pirms gadsimta tā vērtēja vāciešus. Ne viens vien jaunībā pat centās un paspēja nopelnīt reihsvēra epoletes un špitcenhelmus. Sekas zinām, atkārtot gribam?
Kas nekait “kopt rietumu vērtības” laikā, kad tās no globālā mēra Krievijas ar savām asinīm sargā ukraiņi un arī ne mazums Ukrainas krievu. Par to, kādas bučas gaidāmas no Latvijas krieviem, ja tie tiktu te pie teikšanas, drošu ziņu nav. Bet domas ir.

0
0
Atbildēt

2

  vvilums > J.Biotops 25.11.2022. 17.34

  Noliecu galvu visu to krievu priekšā, kas Ukrainā cīnās pret rašismu. To pašu varētu teikt arī Latvijas kontekstā, tikai mūsējie vēl tajā izpratnes līmenī aptuveni, kādā ukrainas krievi bija līdz 2014 gadam.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > vvilums 26.11.2022. 14.04

  Tiem, kam ir “labie krievi”, iesaku noskatīties 1984. gada filmu “Gremlins”.
  Krievi, kas šobrīd karo pret Putinu, riskē labāk krist kaujā, nekā nonākt pagrabā, pie savas sugas īpatņiem, kā daudzi Donbabvē un Lugandonā un tikt nežēlīgi spīdzinātiem. Vēl 2014. gadā tiem nebūtu bijis pretenziju pret bučām un mariupolēm

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > J.Biotops 26.11.2022. 13.48

  Sekas zinām. Neskatoties uz visu vācu tautas iecietīgo attieksmi pret valstī esošo aškenazi ordu, Frankfurter Schule ātri vien tos padarīja par pret vācu tautu un valsti naidīgiem izdzimteņiem, par 5. kolonnu gatavotā karā, par kuru tobrīd zināja vien kremlis un ASV cionisti, kuri kopš 1929. gada par naivo ASV nodokļu maksātāju naudu uzbūvēja Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju.
  Kā zināms, izrādīdams milzīgu humānismu, Hitlers piedāvājās tos pārvest uz ASV, bet fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts, neatļāva piestāt ostā kuģim ar pirmiem žīdiem un arī Staļins liedza tiem iespēju repatriēties (atgādināšu, ka aškenazi ir Volgas hazāri, kas bija pieņēmuši judaismu). Tika noraidīts arī piedāvājums tos pārvest uz Madagaskaru, jo kā jau minēju abiem nolādētiem WWII rīkotājiem: Staļinam un Rūzveltam, tie bija vajadzīgi Eiropā, kā 5. kolonna gaidāmā baisā karā, par kuru naivā Eiropa, izņemot vienu Dieva sūtītu ģēniju, pat nenojauta.
  Katram kuces bērnam, kurš alkst uz saviem kusliem pleciņiem uzlaikot Staļina mundieri, atgādināšu, ka ASV pēc Rūzvelta izprovocētā Japānas uzbrukuma Pērlhārborai internēja visus valstī dzīvojošos japāņus, ASV pilsoņus, kas atšķirībā no žīdiem Eiropā, nekādus draudus neradīja.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 25.11.2022. 00.48

Ja nemaldos Golubevai bez Diānas vēl bija tāda tipiska NKVD plintniece, Selma Teodora Levrence, pēc kuras gaužas asaras lej atjaunotās Latvijas Politiskās policijas nopratināšanas sols. Varbūt, jau būt, ka Maškai tas bija tikai tāds sānsolis. https://twitter.com/mgolubeva_lv/status/1314584029593841666

0
0
Atbildēt

0

vvilums 24.11.2022. 18.36

Šai Saeimā noteikti trūks progresivitātes, ko uzturēja A/Par un Konservatīvie iepriekšējā. Darītāji šai valstī kremlim vienmēr bija iznīcināšanas objekts ,un savu idiotu jau arī gana. Masu mediji diemžēl nespēj”pasargāt” tādus, un rullē labākā gadījumā viduvējība, bet bieži vien pretvalstiskums.

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 25.11.2022. 00.04

  Manu prieku par galējo neliešu netikšanu pie silēm nespēj aizēnot pat Šlesera varzas iekļūšana Saeimā, jo savelkot kredītu un debetu, pozitīvā ir vairāk.
  Savam uzticamam viķirānam, Pabrikam, čeka pielietojumu vienmēr atradīs, Pavļuts, vakcinēdams par padevīgiem lopiņiem padarītos pilsonīšus, savai “sveču fabrīciņai” un, droši, ne vienai vien, arī būs sapelnījis. Ko darīs LC mūdzis, zema ranga čekas kurmis, Bordāns, tas varētu būt interesanti. Nebūdams pat tiesnesis, vai iekšlietu ministrs, tas nevarēja nopelnīt pensijai, ko maksā krievijas organizētā noziedzība. Bez amatiem palikusī Viņķele nevarēs vairs nodarboties ar latviešu bērndārznieku vivisekciju, būs jāpāriet atkal uz vardēm.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 24.11.2022. 16.24

Salīdziniet 2 mājas lapas – mozaika.lv un telos.lv

Telos redakcijai es vispār dotu Lāčplēša ordeni un konkrēti par sabiedrības izglītošanu.

Nevis kā lgtb – sabiedrības naidošana.

Es jau katoļiem nepiekrītu tik un tā, bet nu Debess Visusvētā- šitai dubļu jūrā,ko producē sabmediji, vismaz kāds gaismas stars.

Labi- nevaru zvērēt, bet – pēc A.Irbes runas radio tiku pie Išiguro Kadzuo grāmatām. Izlasīju. Pēc tam jūtjūbī noklausījos visu,kas par viņu un viņa darbiem piiejams.

Bet tas,ko Agnese un Krišjānis par šo grāmatu Neatlaid mani nekad runā- tas ir dziļākais un labākais,ko esmu lasījusi,redzējusi.

Un tieši šis salīdzinājums un atkalšī intervija man liek justies,kā okupācijas laikos,kad ap sevi jābūvē barjeras pret naidu ideoloģiju un jāpucē filtri patiesībai.

Nu IR jau manās acīs sen savu žurnālistikas spožumu ir zaudējis. Patiesība nekad nav viena. Nekad.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.11.2022. 09.31

Un vēl. Tas fakts,ka ne valsts prezidents levits, ne premjers kariņš, ne angažētie sabiedriskie mediji, nerunājot nemaz par lgtb+ kopienu – neviens!!!! – neatvainojās sabiedrībai par tās apvainošanu, stigmatizēšanu, noniecināšanu, neslavas celšanu pasaulē,kad izrādījās,ka Tukumā gejs pats aizdedzinājies.
Man šis fakts norāda – nr1 – valsts amatpersonu pērkamību,neuzticamību,nožēlojamību;nr 2 atgādina sabiedrības vajāšanu par buržuāziskuem uzskatiem okupācijas laikā, nr3- čekistu stila mediju darbības apliecinājums Latvijā

+3
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 24.11.2022. 09.26

Jā un zinot,cik Latvijā ir nemīlētu un pamestu bērnu, es par spīti savai nepārliecinātībai, tomēr balsotu par adopciju homoseksuāļu ģimenēs.
Interesanti,ka manas nu jau draudzenes Romā ir pret to. Un viņas pazīst vairākus geju pārus,bet nevienu ar bērniem.

Starp citu – es jau miljons un vienu reizi lūdzu – uuzrakstiet,kādi ir likumi par h.s. citās valstīs. Vai tur h.s. kopdzīve ir kā partnerattiecības, vai kā ģimene.

+7
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 24.11.2022. 09.22

Un tomēr- es gribu saprast. Kāpēc par kayru cenu homoseksuāli pāri grib būt ģimene, nevis partnerattiecības.
Vārds partneris attiecībās man nav pieņemams. Tad jau draugs, dzīvesbiedrs.
Jo – es cieši palieku pie savas pārliecības,ka milzīgu ļaunumu nodarīja sanitas osipovas ST spriedums ar tekstu,ka sieviete var būt vīrietis un vīrietis var būt māte.
Manā uztverē tieši tas ir nepiedodams ļaunums. Tas nozīmē dzimtes jēdziena iznīcināšanu. Un tam es nepiekritīšu arī ne kapā,ne debesīs esot.

Ja ir divu vīriešu kopdzīve ar adoptētu bērnu- lai ir divi tēvi, lai ir divas mātes. Bet ne tā,ka vīrietis ar krāniņu un spalvām un ūsām sevi sauc par mammu un man tzm būtu jāpiekrīt.

+1
-5
Atbildēt

2

  Vahamurka > Sskaisle 24.11.2022. 13.41

  Nu gan,ar tādu nepiekrišanu sabiedrības gatavināšanai tev nav cerību tikt debesīs.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Vahamurka 24.11.2022. 16.14

  Ko dauzies. Un tad tas gadījums,kad lgtb vāca konfedicionālu informāciju par skolu jauniešiem, ieskaitot par ģimeņu mater.stāvokli. VP solīja izmeklēt un ziņot sabiedrībai.

  Kur tas ir? Tiesiskums uz lgtb neattiecas?

  Tā kā čekistu laikos, ka es saku .

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 25.11.2022. 00.22

  Manuprāt zēnam labāk izaugt uz ielas, nekā to par fizisku, garīgu un morālu invalīdu līdz pilngadībai neizbēgami padarīs divi devianti. Patiesībā nevienam nav jāaug uz ielas vai bērnu namā, kur zēniem, pateicoties valstī esošam pederastijas – pedofīlijas lobijam, ir visas iespējas kļūt par pedofīlu upuri. Ja naudu, ko valsts tērē bērnu namiem, par audzināšanu atdotu krietnām ģimenēm, vēlams laukos, kurās jau aug bērni, bērni tiktu izaudzināti par normāliem cilvēkiem, ar darba iemaņām un ar ievērojami lielākām iespējām izskoloties.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > QAnon 26.11.2022. 14.13

  Vēlētos paskaidrojumu, kāpēc kādam ir vēlme, lai latviešu jaunieši tiktu padarīti par fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem, jo kā zināms, tie nebūs arāja un kalēja tauta un nepretosies absolūtam ļaunumam un tā nesējiem, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem orkiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam