Tarifu ēna pār saules paneļiem 15

Komentāri (15)

Andris Vītols 28.11.2022. 01.23

Nekā jauna – LV visi citi slikti, vainīgi… Bet ne jau cenas, tarifi ir galvenais pamats tiem naidīgajiem komentāriem… …. BAUDA. … Tā citu apsaukāšana, nomelnošana rada baudu … … Kāds gan cits pamats būtu atkal un atkal atkārtoti nomelnot LV un pašu ievēlētos … politiķus…

0
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > Andris Vītols 28.11.2022. 10.20

  Izlasīju intervimu ar Uldi Pīlēnu la.lv
  Cita starpā uzzināju,ka Kariņa valdība kotēšanai biržā ,t.i. – privatizēšanai sagatavojusi vasts uzņēmumus. Piem., Latvijas valsts mežus.

  Ja tu ,Andri to sauc par skauģu baudu kritizēt,tad es tevi neuzskatu par spriestspējīgu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 29.11.2022. 01.29

  Precizēšu savu domu. … Es par to BAUDU, ko rada tīša, apzināta, ļauna, neētiska rīcība, izteikumi, komentāri. … … Es par to BAUDU, kuru rada oponentu, politiķu ļauna, aizskaroša apsaukāšana. … Es neatbalstu citu pazemošanu, noniecināšanu, nevis iebilstu pret citu RĪCĪBAS vai viedokļa kritiku. …

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 29.11.2022. 21.48

  Kāds vārds OPONENTS? Bučā nogalināto ukraiņu tuviniekiem, krievu necilvēki arī ir oponenti?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 30.11.2022. 07.40

  Zini, tikko lasu,kā Ķīnā apspiež protestus ar baudu, bet Rīgā no leģionāru slimības mirusi sieviete, 3 dienas mocījās, pirms nomira.

  Ja tavuprāt varas terora kritizēšana ir bauda, bet samierināšanās nebauda, tad tas ir tikai tavs viedoklis. Tā nav akmenī cirsta patiesība.

  Man nav vienalga , ka kariņa valdība slepeni, neraisot diskusijas sabiedrībā ir sagatavojusi valsti privatizācijai.

  Ko tas nozīmē – paskaties,kas notiek ar lauksaimniecības zemi, ar mežiem , ar bankām. Kas ar to pelna, kā pelna un cik santīmiņi no peļņas paliek valstī, cik – prom uz ārzemēm, t.sk.- Krieviju,

  Necenties savu kurpju laizīšanu pasniegt kā varoņdarbu

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 01.12.2022. 01.42

  Jums BAUDU sagādāja mana aizskarošā apsaukāšana !!! … Pilnīgi nepamatota apsaukāšanās , jo es taču pat neiebildu PRET Jūsu izteikto viedokli par iespējamo …. privatizāciju. … Es nekur nerakstīju, ka -”… varas terora kritizēšana ir bauda, bet samierināšanās nebauda…”- … Es rakstīju par to BAUDU, kuru rada oponentu, politiķu ļauna, aizskaroša apsaukāšana. ……. Ja tā nav Jūsu BAUDA, tad kāds izskaidrojams pamats bija mani pazemot – rakstot par -”… SAVU KURPJU LAIZĪŠANU”- ??? …. … Jūs un grāmatas, teātri, muzeji……. Vai tā bauda no neētiskas rīcības ir tik visuvarena, lai apzināti rīkotos ļauni ??? … Es neatbalstu citu nepamatotu pazemošanu, noniecināšanu, nevis iebilstu pret citu RĪCĪBAS vai viedokļa kritiku . … Kur Jūsu pašcieņa ??? …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Andris Vītols 28.11.2022. 13.57

  а в чем очернение? В том, что на фоне роста различных цен и тарифов тут и еще одно повышение?
  При этой с достаточно неубедительным обоснованием? Да еще на фоне приобретения руководством дорогих новых джипов в 2022 году?
  То есть народ неправильный -задает неправильные вопросы? Да это типично кремлинское-возмущаться критикой политиков “в такой сложный для страны момент”

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 29.11.2022. 02.36

  Neesmu pret jautājumiem un valdības lēmumu kritiku… …. Bet var taču kritizēt, bez oponenta riebīgas apsaukāšanas. … Es Jums bieži nepiekrītu, bet mēs viens otru neapsaukājam. … … Diemžēl daudziem ir “soznateļnoje naslaždjeņije – ot nravstvennogo padjeņije”… …. Kādiem tas ir izdevīgi, bet Latvijai tas bīstami… … To redzam Krievijā. … Sākās ar Ukraiņu noniecināšanu, apsaukāšanu – līdz 70% jau atbalsta to KARU. … Sākās ar TV šovu sniegto BAUDU, kur KREMĻA propagandisti pazemoja UKRAIŅUS. … Sākās ar ļauniem vārdiem, bet turpinās ar ļauniem “darbiem”, NOZIEGUMIEM !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 29.11.2022. 21.46

  Bauda būtu izraut aknas nolādētiem izdzimteņiem, kuri pēc savu čekas saimnieku rīkojuma uzcēla TECII 2. kārtu un noziedznieku firmām notirgoja OIK atļaujas. Gribētu skaidrojumu, kāpēc gandrīz visās valstīs ir atbalsts elektrības ražošanai no saules, tikai pie mums OIK par elektrību no gāzes ir Vienotības know-how. Mans uzskats, ka to atbalstītājus arī būtu jāaizlaiž biogāzē, īpaši pašus reakcionārākos, kas savā neizmērojamā naidā pret latviešu tautu un valsti, izkārnās uz sakarīgiem politiķiem.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 30.11.2022. 00.03

  Vieniem traucē UKRAIŅI… … Jums traucē LATVIEŠI, kuriem no Jums atšķirīgs viedoklis. … … Jūsu baudai par maz ar riebīgu apsaukāšanos. … Jūsu baudai vajag vairāk par citu nomelnošanu, Jūsu baudai vajag … anonīmu draudu izteikšanu (par aknu izraušanu utt.). … … … Jums visur JV vainīga. .. … par salu, par ziemu, par cenām, par tarifiem, par TEC… utt. … … Par tādu Straumi, Šķēli, Lakuču, Šleseru utt. Jums nav zināms ??? ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.11.2022. 09.13

No draugiem uzzināju,ka mūsu paziņa pārcēlusies uz dzīvi Kanārijās. Esot apmierināta un aicinot citus darīt to pašu.
Man palika ļoti skumji. Kā tā var būt,ka valsts politika Latvijā dzen cilvēkus emigrēt?

Es tiešām šo nenormālo valsts teroru ar cenām, ar pasakainajām varnešu algām un nabagu izmisumu uzskatu par valsts drošībss apdraudējumu.

Man kom. pak. rēķins par oktobri bija normāls- 112 eur. Es to varu samaksāt. Bet – temp. dzīvoklī ne augstāka par 17- 18 grādiem. Sajūta,ka tikai 15,bet nu ja atnes elektronisko temp.mērītāju- rāda tos 18.
Man ir zems asinsspiediens un dzīvoklī ilgi izturēt nevaru. Nosalstu.

Rēķinā nerāda,cik liels būtu rēķins bez valsts atbalsta. Man nav ne jausmas, cik turpina pelnīt apsaimniekotāji, cik Rīgas Siltums un kāpēc mums jācieš,kamēr citi ar valsts atbalstu pelna.

Sniegt informāciju un skaidrot situāciju būtu mediju uzdevums. Bet to nedara.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.11.2022. 09.05

Lasu,ka valsts ieguldīs 200 milj saules paneļu parka izveidē.
Vai es pareizi saptotu,ka tas ir viens no skaidrojumiem,kāpēc sadales tīkls ceļ tarifus līdz neprāta robežai,lai cilvēki neliktu s.paneļus paši,lai valsts – t.i. – cilvēki,kuri apsaimnisko ST varētu pelnīt un būtībā terorizēt Latvijas cilvēkus izmantojot monopolstāvokli

0
0
Atbildēt

0

Finegans 26.11.2022. 09.38

OIK-isti satraukušies.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Finegans 26.11.2022. 17.10

  Slims esi? Par elektrību no saules OIK nemaksā, to saņem noziedznieku firmas, kam ienaidnieki: Dombrovskis, Kampars, Ašrādens, Pavļuts un Pūce notirgoja atļaujas, lai maksimāli tiktu izniekoti Latvijas koksnes resursi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 24.11.2022. 13.43

Lūdzu iepriekšējo komentāru izdzēst.

Es uzskatu,ka tas kā Latvijas valsts politiķi un ierēdņi terorizē savus pilsoņus ir tikpat,ja ne lielāks apdraudējums Latvijas valsts drošībai kā visuresošā korupcija.

Nra.lv ir raksts,ka Sadales tīkls un Augstsprieguma tīkls ir JV politiķu kontrolē

FB šorīt lasu par kārtējo !!! šoku,ko sagādājuši ST=Elektrum ļaudis ,kad privātmājā nomainīts skaitājs. Pēkšņi uzradies patēriņš par 10 000 eiro.

Man dzīvoklī jāmaina el.skaitītājs uz viedo. Nu takšu bail. Kā no bandītiem bail,ja nu pēkšņi man arī uzrādās simti vai tūkstoši slepeni lietojumi,parkuriem man nav ne jausmas un kur es nezinu,kā pārbaudīt,kā būt drodai,ka neterorizēs mani? PTAC par šādiem gadījumiem atbild – tiesājieties. Jautājums – par kādu naudu?

Kad tas beigsies,šī cilvēku apzagšana,kad nav iespējams sevi aizstāvēt tiesiskā ceļā?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam