Augstā maksa par elektroenerģiju ir mūsu pašu neizdarības rezultāts 14

Komentāri (14)

QAnon 23.11.2022. 20.44

Ko variet ņemties, latvietīšu pajoliņi, ja paši esiet esiet savēlējuši valsts ienaidniekus, ja par TECII 2. kārtu par ko patērētāji jau pārmaksājuši miljardus, Dombrovskis un viņa, krievus mīlošā čekas kājslauķu, kremļa pakalpiņu, zagļu un sodomītu varza nav samaukta uz mietiem, ja OIK beneficiāri vēl nav atteikušies no atļaujām, uzrakstījuši atzīšanos, no kā un par cik pirkuši atļaujas un pieteikušies labprātīgi atdot visu salaupīto, ja valsts vara, ar mērķi maksimāli piesārņot Latviju, apzināti, vai apzinīgi, ja ir pasūtītājs, bremzē privāto komersantu iniciatīvas, visus cietos sadzīves atkritumus pārstrādāt naftas produkto, elektroenerģijā un siltumā, turpiniet vien maksāt.
Ja par noziegumiem pret valsti Latvijā būtu saglabāti nāvessodi, tāds fizisks, garīgs un morāls kroplītis, kā čekistu publiski piesmietais Dombrovskis, strādātu par nemīlamu aritmētikas skolotāju, bet nekad nebūtu līdis politikā.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 23.11.2022. 16.05

Latvija ir vienīgā valsts Baltijas un Skandināvijas reģionā, kurā kā enerģijas ieguves tehnoloģija vēl nav īstenota atkritumu reģenerācija. Zviedrijā ir 37 atkritumu reģenerācijas stacijas, Polijā ir uzbūvētas jau septiņas, Igaunijā – viena, Lietuvā – arī viena.

Так громко упомянув Польшу, автор почему-то забыла потом указать, столько этих 7 станций в Польше помогли с теплом и электричество.
Очевидно, не очень много. Зато Польша сделала другое-для защиты своих интересов слегка так “положили” на ЕС и стали активнее использовать бурый уголь для производства тепла и энергии. Я просто не представляю, чтобы Латвия себе могла позволить что-то подобное: до этого только читал, как Латвия постоянно берет только дополнительные обязательства даже там, где это не очень требуется. Лишь бы только показать, какие мы молодцы и политические чемпионы. А в это время “грязные” (из-за использования бурого угля) поляки все больше выжимают из рынка местных производителей.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2022. 07.54

Lasu,ka airbaltic vajadzēšot vēl naudy no valsts,jo tik daudzi tv šovi un haļavščiki bezbiļetnieki jāapmaksā.
Cilvēki turpinās bēgt no tādas plēsējvalsts un jebkurai daiļmēlītei vai gobzemveidīgai vai šļeserveidīgai vai šķēlem būs viegli nodzītu tautu aizvest pie varmākām.

Nu nav normāli,kas pie mums notiek,nu nav.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2022. 07.50

Es vienmēr brīnos,kāpēc Latviju salīdzina ar Zviedriju vai Vāciju. Jo tās ir tiesiskas,demokrātiskas valstos jau simtiem gadu.
Salīdziniet Latviju ar Igauniju,ar Lietuvu. Vienāda vēsture, vienādi atskaites punkti.

Tas,ka valsts – kariņa valdība aicināja cilvēkus likt saules paneļus un tad pacelt cenu par to izmantošanu ir čekistu stila valsts bandītisma paraugstunda un ,manuprāt, par 100% vairāk apdraud mūsu drošību nekā tad ja pats putins ar specvienību te ierastos.

Nekā citādi kā bandītisms beztiesiskā banānvalstī…

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 23.11.2022. 16.02

  Все, что вам на самом деле нужно, о чем в основном варитесь – это чтобы русских тут не стало. Так чего вы ноете про Литву и Эстонию? У этих стран другие приоритеты.
  Вы и так в экстазе уже должны быть, после 1.09.2023 выселят тех граждан России, кто не сдаст латышский. Неужели это не стОит таких бытовых мелочей как стоимость отопления?
  Вы уж извините, но в этом мире не получается на двух стульях усидеть или и на елку влезть и на х…сесть-выбирайте что-то одно. Вы и выбрали

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 23.11.2022. 21.06

  Viļņā biju pag.vasarā ,tur krievu val. nedzirdēju. Kaut kāda nozīme tam noteikti ir.
  Bet – tu kolpant, esi nelietis. Es vēršos nevis pret krieviem,bet pret tiem krieviem,kuri nicina latviešus,latviešu valodu,mūsu valsti.

  Es balsoju par AS arī Rajeva dēļ. Ieliku viņam krustu. Viņš ir krievs.
  Ir daudzi krievi,kurus cienu vairāk kā korumpētus,alkatīgus latviešus.

  Un tā ir būtiska atšķirība.
  Tam krievam šoferim ,,kurš man 20 min lietū lika gaidīt koferi, es novēlēju 20 min sēdēt krūmos lietū ar caureju. Un nevis tāpēc ,ka viņš ir krievs,bet tāpēc,ka viņš rīkojās kā krievi Ukrainā – ar naidu,necieņu,agresiju pret cittautiešiem

  Tā kā nevajag te putinoties,kolpant

  0
  0
  Atbildēt

  3

  QAnon > Sskaisle 23.11.2022. 21.29

  Nav tev pat minimālākās sajēgas par ģenētiku. Ģenētiski tādu krievu vispār nav, tie ir tikai savu sakņu un cilvēku seju zaudējušie kādreizējušie civilizētu tautu pārstāvji. Kā rakstīja izcilais rusologs S. Meļņikoff: “Напомним, что «русские» — мифический сказочный народ, выдуманный немецкими масонами в конце 18 века вместе с т.н. «русским языком» по заданию русских царей имперцев. Русскими называли объединенного в одну кучу конгломерата омонголенных финно-угорских народов, поэтому выступать с лозунгом «Я Русский!» и считать себя представителем несуществующего в реале (по крови) «русского народа» может любой желающий”

  Vai vēl neatceros, kurš ģēnijs: “Русские – это всего лишь не смытый Историей чекистский понос, присохший к лубянскому сортиру!”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 24.11.2022. 14.21

  Хорошо, что латыши вместе с украинцами борятся за звание самих чистокровных жителей земли во главе с поклонником теории Кванон.
  Хотя смешнее другое-как редакция с восторгом позволяет делать такие комментарии) Отсюда-полностью их поддерживает)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 24.11.2022. 20.15

  Kas ir krievs: “Раб божий обтянутый кожей”. Par kuriem ir teiciens: “Иваны, не помнящие родства”
  Latviešiem un ukraiņiem nav ne par ko jācīnās, ja latvieši pārsvarā ir balti, bet ukraiņi – slāvi.
  Zviedri ir skandināvi, vācieši – germāņi, igauņi – somugri, itāļi – romāņi. Puse krievu nezin savus tēvus, tāpēc, ka tie parasti barā un dzērumā taisīti, bet 90 – 99% vectēvus.
  Nēģeris Ai Jobeness, žīdenes dēls ar udmurta vaibstiem Putins, tuvieša dēls Hužeņetovičs, izteikts Čingizhana defektīva radinieka pēctecis Vaļerka Kravcovs, fašistiskais izdzimtenis Gapoņenko, Putina līdzgaitniece, Ukrainā dzimusī kompartijas mauka Matvijenko, Lavrovs no Armēnija žīdiem, preteklis Kurviņjans, Abašidze, Simoņjan, Goška Georgadze, visi tie drausmoņi ir krievi, viens par otru īstāks un baismīgāks un arī to izdzimteņu pēcteči nezinās neko par savu izcelšanos, ja viens cilvēce pieļaus, ka tie vēl smirdēs un apdraudēs civilizāciju arī nākamā desmitgadē.

  Lai uz pasaules beidzot iestātos miers un humānisms, tai nezālei ir jābūt izravēt līdz pēdējam un cilvēce nedrīkst žēlot nekādus līdzekļus, lai izslēgtu kaut minimālu iespēju, ka kādā alā vai pagrabā vēl ir paslēpies kāds rašists, kas teorētiski var kādu nogalināt. Par tāda atklāšanu, arī miljarda liela balva nebūtu pār mēru liela.
  Rašists, tas ir ikviens pēdējais izdzimtenis, kurš centīsies atrast kaut niecīgāko attaisnojumu Staļina sarīkotā WWII un krievu necilvēku zvērībām tajā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 24.11.2022. 14.19

  Es vēršos nevis pret krieviem,bet pret tiem krieviem,kuri nicina latviešus,latviešu valodu,mūsu valsti.

  Какая классика) Как только ткнешь носом, так тут же начинается виляние “ой, я не против всех русских”. И так уже 30 лет. Ой, мы тут придумали окна натурализации, чтобы нелояльных отсечь, ой мы не знали, что их меньшинство. Ой, мы тут про школы вот так думали, не так. Ой, мы тут опять всех хотели.
  Сидите теперь и обтекайте – что вы хотели за эти годы, то вы и получили: политиков, которые прекрасно понимают, что вам достаточно бросить в нужный момент “русскую” косточку, и будете счастливо сидеть и грызть ее, пока они свои дела делают

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 24.11.2022. 21.48

  Tā kā katra krieva, tai skaitā krievu militārista Rajeva, senčos ir viens vai vairāki NKVD nagu maucēju, Staļina nāves nometņu uzraugu un zagradotrjad ložmetējnieku, kas nogalināja un spīdzināja latviešus un citas humānās tautas, tad krievus var iedalīt divās kategorijās: pavisam labos, pēc Filipa Šeridana, vai ne tik labos, kā Rajevu.
  Paskaidroju:
  Arī pēc visām Staļina tīrīšanām, vismaz 30% štata NKVDešņiku palika dzīvi, sagrābās savu upuru mantu un dzīvokļus un tiem bija ideālas iespējas radīt pēcnācējus, atšķirībā no katra čekista simtiem upuru, no kuriem izdzīvoja labi ja 1% un tie paši tika deklasēti.
  Nometnēs lielākā daļa ieslodzīto tika nogalināti, bet pārējiem sagrauta veselība, tā kā par dzimtas turpināšanu nevarēja būt ne runas un ieslodzīto, kuru kontingents nepārtraukti tika atjaunots, skaita attiecība pret uzraugiem varēja būt tikai kāda procenta daļa.
  Pēc vieniem no pēdējo gadu oficiāliem datiem, Staļins paša sarīkotā kara kurtuvē bija sametis 42 miljonus savu beztiesīgo bezsmadzeņu vergu. Cik no tiem varēja būt NKVDešņiku, kuri ar ložmetējiem rokās dzina nāvēs ar šautenēm bruņotus čmobikus, kurus šad tad arī no muguras nošāva vienkārši sava prieka pēc, jo šaut uz vāciešiem bija pārāk bīstami un kuri vienmēr pirmie muka, vēl atšaudoties pagūstot nogalināt arī kādu sarkanarmieti. Bieži bija tā, ka no visa pulka no kaujas atgriezās tikai viens NKVDešņiks, pārējie palika uz lauka kā mēslojums.
  Tātad, jautājums: “cik liela varbūtība, ka patriots Rajevs satiekot tādu radinieku, būtu gatavs tam dzīvam izraut aknu, jeb drīzāk 9. maijā tie abi piemautos lopā un pieminētu labās dienas, kad izvarotām Eiropas sievietēm tika grieztas nost krūtis, uz durkļiem sadurti zīdainīši un dzīvi sadedzināti sirmgalvji, par trofeju rokas pulksteņiem un asiņainām trofeju sieviešu vešiņām”?
  Labāk padomā, kādu nodomu vadīti, parasti stājas krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas kara skolā! Tur nonāca tie, kurus neuzaicināja darbā KGB, vai kuriem neizdevās komjaunatnes karjera, bet tomēr kuri juta vajadzību paveikt to, kas Staļinam neiznāca 1941. gada vasarā, proti noslīcināt visu Eiropu asinīs. Nav Rajevs ne Oļegs Gordijevskis, ne Vladimirs Rezuns un pat ne Sergejs Skripaļs, jo savādāk būtu pavisam beigts.
  Lai laupītu ilūzijas par labiem krieviem, visiem intelektuāli alternatīvi attīstītiem organismiem iesaku noskatīties 1984. gada filmu “Gremlins”.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > QAnon 25.11.2022. 10.24

  Ты, главное, не забывай, представителей какой “правильной” национальности было непропорционально много в составе ЧК и потом НКВД. Подсказка-это не евреи)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 25.11.2022. 14.20

  Izcelšanās nav nozīme, nozīme ir degradācijas pakāpei. Tādi Artur un Raimond Rubik var būt vēl krieviskāki necilvēki, nekā tu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > QAnon 25.11.2022. 10.28

  Pēc vieniem no pēdējo gadu oficiāliem datiem, Staļins paša sarīkotā kara kurtuvē bija sametis 42 miljonus savu beztiesīgo bezsmadzeņu vergu

  если слегка включить мозг, то можно понять, что ТАКОЕ количество жертв (не отрицая сам факт широчайших репрессий и 1937 и других годов) просто физически не может быть: сколько ресурсов потребовалось бы на такое огромное число.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam