Ceru uz saprāta uzvaru 10

Komentāri (10)

QAnon 24.11.2022. 23.25

Es neceru, es gaidu, kad vadzis būs pilns, vai ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķija uzkraus kamielim pēdējo salmiņu. Tad es pārstāšu skatīties filmas, bet priecēšu sevi ar hronikām no ASV lielākām pilsētām, kuru būs pietiekami, ko skatīties simtiem gadu garumā.
Nupat kreisi noskaņotā CBS nāca klajā ar ziņām par narkomāna Hantera Baidena dzērumā vai narkotisko vielu iespaidā Delaveras štata, kur savu lielāko daļu laika vaļojas Staļina vārda brālis, Baidens, darbnīcā aizmirsto Laptop, kura saturu vēl 2019. gadā publicēja New York Post, kur aprakstīti viņa koruptīvie darījumi ar Ķīnas kompartiju, krieviem un citiem un, īpaši par “10 held by H for the big guy”. Paskaidrošu, tie ir 10% Putina kājslauķim, demences pacientam Josifam.
https://www.cbsnews.com/news/hunter-biden-laptop-data-analysis/
Izskatās, ka CBS laikus sajutuši sviluma smaku un jau uzsākuši gatavoties evakuācijai no grimstoša kuģa, bet līdz LA, kur starp līdzīgiem pērkamiem propagandoniem bauda dzīvi autore, vējš dūmus vēl nav aiznesis un tur valda eiforija. Nekas, kad saprāts būs uzvarējis, sāksies nožēlas laiks, bet kā teica viens gudrs cilvēks: “izspiesto zobu pastu vairs tūbiņā atpakaļ nevar iedabūt”. Es baidos, ka Josjka savu atlikušo mūžu varēs aizvadīt psihiatriskā slimnīcā, kaut gan ir pelnījis nosprāgt cietuma kamerā, starp sev mīļiem nēģeriem, kuri neliegtu tam mīlas priekus līdz pašām aknām. Viņa dēla un brāļa likteņi gan būs bēdīgāki.

0
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 23.11.2022. 13.43

Brīnišķīgs raksts. Visu cieņu! Zinta

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.11.2022. 10.18

Sabiedriskie mediji pēc pasūtījuma uztaisīja melno kampaņu,ka Rajevs apzadzis valsti. Esot izkrāpis bērnu pabalstus.

Ka vid regulāri !!! pārskaita un tad prasa atpakaļ naudu – uzņēmumiem un privātpersonām – par to sabmediji klusē. Ka kossovičs saņēma no valsys nepilnu pusmiljonu – klusē. Tā varētu turpināt dienas garumā,bet redz Rajevs nokrāpis 1600 eur.
Tas pats ltv eirovīzijā notrieks simtus tūkstošus – tas pat nav apspriežams ….

Par kādu mediju brīvību var būt runa tik korumpētā , beztiesiskā valstī …tikai saldās runās patriotu liekulības svētkos…

+1
-1
Atbildēt

0

QAnon 22.11.2022. 19.51

Nupat Polijas prokuratūra nāca klajā ar paziņojumu, ka atsaka Ukrainas izmeklētājiem piedalīties raķešu incidenta izmeklēšanā, atsaucoties uz kaut kādām Polijas likumdošanas normām. Pirms tam nekas tamlīdzīgs neizskanēja. Uzreiz pēc notikušā, Baidens nāca klajā ar paziņojumu, ka tā bijusi Ukrainas raķete, kaut arī vēl nekādas ekspertīzes nebija notikušas, visdrīzākais, viņam to paziņoja Nariškina kājslauķis, sens Putina draudziņs, Berns.
Par ko tas liecina, tikai par to, ka ir kaut kas slēpjams un Obamas – Sorosa administrācija ir izdarījusi spiedienu uz Poliju. Ja tā būtu bijusi Ukrainas pretgaisa aizsardzības sistāmas raķete, kurai uzsprāgstot izplatās šķembas, kas var iznīcināt uzreiz vairākus lidaparātus, kā bija ar krievu necilvēku notriekto MH 17, tai, aizlidojot garām mērķim, vajadzēja pašiznīcināties, kas notiek 99,99% gadījumos, bet uzsprāgstot zemē, tā nevarēja atstāt krāteri, bet šķembām bija jāaizlido plašā apkaimē.
Kā zināms, krievi bumbojot Ukrainu ar S-300, galviņas, kas paredzētas lidaparātu iznīcināšanai, tās nomaina ar galviņām, kas satur lielas jaudas komulatīvus lādiņus, lai nogalinātu maksimāli daudz Ukrainas civiliedzīvotāju un iznīcinātu objektus. Tas var liecināt tikai vienu, ka tā bija krievu raķete, ko par visu varu cenšas noliegt ASV marksistu, korumpantu un pederastu vara, lai nebūtu jāiedarbina NATO 5. pants.
Nupat beidzās farss kur par terora aktu pret MH17 tika notiesāti trīs margināli. Ne absolūtais ļaunums, ne tā nesēji – pēc cilvēku asinīm izslāpušie orki, ne to barvedis, gļēvais sadistiskais pederasts pedofīls Putins, ne sātanistu sekta, krievu pasaules necilvēcības ideologi, ne krievu sadistu, marodieru un pederastu armija, bet tikai trīs margināli. Arī šeit bija jāiedarbina NATO 5. pants, ko jau vairāk kā 100 gadus kremli apkalpojošie izdzimteņi atkal neizdarīja.
Atgādināšu, ka 5. pants tika iedarbināts pret Afganistānu, kas nekādi nevarēja būt vainojama 9/11 vērienīgā kaujas operācijā, tikai tāpēc, lai Talibi neizgrieztu krievus par 2 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju zvēriskām slepkavībām. Tie, kuriem atmiņa kā nēģiem, atgādināšu, ka Taleban jau pārņēma varu Centrālāzijā, ka viņu pakļautībā jau bija puse Tadžikistānas un viņi būtu aizgājuši arī līdz Kaukāzam un Pievolgai, tātad Taleban bija plašs darba laiks, lai nevajadzētu vēl konfliktēt ar ASV. Man negribas ticēt, ka ASV varēju uzbrukt Afganistānai tikai par to, ka tā neizdeva Osamu bin Laden, jo ASV nebija pat droši ziņu, ka talibi zin, kur tas atrodas, drīzāk, Putins bija nopircis ASV administrāciju, kas tolaik nebija labāka, kā šodienas un vērienīgā 9/11 kaujas operācija arī bija kremļa darbs. Lai nogalinātu teroristu Nr, Suleimani, Trampa kungs nesarīkoja karu 20 gadu garumā un ar kremļa teroristisko organizāciju IGIL arī tika galā bez liekas asinsizliešanas.

Mans secinājums, ka Obamas – Sorosa admistrācija ir devusi nepārprotamu mājienu pirmkārt Polijai, otrkārt fašistisko lopu krievijai, ka Obamas noslēgtais Restart, kas iedeva Putinam carte blanche uz visām zvērībās, kas tam ienāks prātā, nekāda NATO 5. panta nav un mana pārliecība, ka ar 100 svaigi nodīrātām Obamas, Baidena un Sorosa fanātu ādām, nebūs diezgan, lai kompensētu kaut vienu ukraiņu bērna asariņu, tikai aizvien nostiprinās.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 22.11.2022. 16.02

Es gan ļoti atbalstu krievu pārcelšanos uz Krieviju.
LR ziņo,ka ukrainiete 3 mēnešos iemācījusies runāt latviski.
Kamēr daudzie latviešu nīdēji krievi pat negrasās mācīties latviski.
Tas būtu tikai taisnīgi,ja tādi atgrieztos pie putina un tur kačātu savas pravas

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 22.11.2022. 16.28

  Чем вам лично поможет совсем опустевший Даугавпилс?
  Не хочу вас расстраивать, но росликовы ушаковы и жданоки останутся. В худшем случае уедут пенсионеры, которые получали российское гражданство, чтобы пораньше выйти на пенсию или ездить без виз в Беларусь и Россию. Им еще спасибо надо сказать, иначе эти более 30 000 человек полностью зависели бы от бюджета Латвии. А так им бОльшую часть платит Россия, а тратят они их тут.
  Хочется латышского Даугавпилса? Ну так переезжайте туда вместе с детьми и внуками. А не мечтайте, что 90% населения города вдруг между собой по-латышски заговорят.
  И будет интересно посмотреть, сколько будут платить коммунальные оставшиеся латыши в 3 квартирах из 30 квартирного дома.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > kolpants 22.11.2022. 19.58

  Pat jau Daugavpilī vairs nepaliktu neviena, nenozīmā, ka kādam krievam tur būtu jāsmird. Priekš tam ir strādīgie un civilizētie budisti: birmieši, taizemieši, vjetnamieši, kambodžieši, laosieši.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 23.11.2022. 10.12

  Kolpant, nav normāli,ka Latvijas valstī or tik daudz krievvalodogo,kuri zvēriski ienīst Latvijas valsts neatkarību. Kuri kā 140 milj nācijas cilvēki zvēro naidā,ka kādi pusotra –
  vai pat viena miljona latvieši drīkst atļauties sev tiesības uz savu valodu un kultūru.

  Neviens jau neskaitīs un neuzskaitīs,cik Latviju starptautiskās organizācijās pārstāv krievvalodīgie, kuri nekautrējas melot,ka viņiem Latvijā neļauj runāt krieviski,kamēr man darbā priekšniece runā tikai krieviski.

  Tā ir čekistu= krievu šovinistu ietekme Latvijas valstī, tautā. Bez alkatīgu,divkosīgu latviešu atbalsta tas nebūtu iespējams. Tas ir jāatzost.

  Esmu par savstarpēju cieņu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 22.11.2022. 15.57

Privāts medijs santa.lv ziņo,ka apmēram 46 % Latvijas iedzīvotāju plāno pārcelties uz citām zemēm.
Medijs to skaidro ar dzīves dārdzību, t.i. – sociāli visneyaisnīgākā,visnevienlīdzīgākā ES valstī ir vislielākā inflācija.

Cilvēki grib izdzīvot un dzīvot. Latvijā tas ar katru gadu kļūst arvien grūtāk un pat neiespējamāk.

Diemžēl. Nu Kariņam un ko par to kreņķu nav. Diemžēl.

Par kādu saprāta uzvaru var būt runa

+1
-1
Atbildēt

0

kolpants 22.11.2022. 09.24

Latvija šajā preses brīvības indeksā ieņem 22. vietu. Maniem studiju biedriem tas ir apbrīnojams, bet ļoti tāls mērķis. Tas ir tāls mērķis arī ASV, kas ieņem 42. vietu. Es neesmu pārsteigta par to. Diemžēl, vārda brīvības citadelē ASV patiesībā ik gadu sarūk neatkarīgu mediju un žurnālistu skaits, agrākais mediju biznesa modelis ir sadragāts, visaugstākā ranga politiķi sauc žurnālistus par tautas ienaidniekiem, bet sociālo tīklu plašumos brīvi kā meža uzgunsgrēks izplatās meli un dezinformācija.

Taču es neesmu laimīga par Latvijas 22. vietu. Jo mūsu kaimiņi Lietuvā un Igaunijā ir pirmajā desmitniekā pasaulē, līdz ar citām Ziemeļeiropas valstīm

Так может надо было ехать учиться у тех стран, которые выше по рейтингу? Как-то странно учиться у страны, которая намного ниже даже твой страны. Чему может научить такая страна? Которая не соблюдает свои же учебные курсы. Красивой теории, которую сама же не соблюдает? Или учить по принципу “свое не пахнет”? Хочешь не хочешь, а начинаешь тогда верить в теории, что эта страна просто учит “как правильно” со своей точки зрения.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam