Ārskats nr.10: ASV vēlēšanu pārsteigums; Krievijas sagrāve Hersonā; klimata pārmaiņu milzīgās izmaksas 1

Komentāri (1)

QAnon 12.11.2022. 20.19

Uz ASV vēlēšanām Lubjankā Dzeržinska laukumā strādā vesela nodaļa, tāpēc par ASV marksistu, korumpantu un pederastu partijas panākumiem vēlēšanās nav īpaši jābrīnās.
Par sarkanām mušmirēm, ieteiktu Ozoliņam pamēģināt lietot to uzlējumu, kas lieliski palīdz pret alkoholismu. Protams, tas jādara dozēti, lai izslēgtu halucinācijas un ar kliedzienu: “naciķi nāk”, tas paskvilants neizmestos laukā pa logu. Atklāšu noslēpumu, ka visas pasaules mediķi ir atzinuši, ka halucinatori ir nekaitīgākais līdzeklis depresijas ārstēšanai un ne velti lietuvieši uzpērk sarkanās mušmires un tirgo tās Kanādas farmācijas firmām.
Par Irānu atbildīgi vecais mērglis Karters, kas palīdzēja gāzt viņam nīstā Pehlevī varu un imigrants no Kenijas, nēģeris Obama, kas palīdzēja lupatgalvām noturēt varu, atdodot tiem iesaldētos 140 miljardus caurumu lāpīšanai, urāna bagātināšanas centrifūgām un raķešu būvei, jo režīms karājās mata galā. Cerēsim, ka jaunievēlētais kongress nepieļaus Baidenam noslēgt jaunu kodolvienošanos, lai atkal izglābtu lupatgalvu režīmu.
p.s. par tiem 140 miljardiem “ļaunas mēles” melš, ka ievēroja daļa kļuva par kādreizējā utubungas, Obamas, tagadējās bagātības pamatu un būtiski papildināja ģem-parķijas obšķaku, jeb kriminālo kasi.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam