Kara balsis* Par ko sapņo dienvidu frontē 1

Komentāri (1)

Atis Priedītis 10.11.2022. 09.47

Vai NLO ietekmē Zemes notikumus?

Šis raksts būs tikai manas personīgās pārdomas un mani pieņēmumi, kuri balstīti uz publiskajā telpā pieejamām publikācijām. Un vispirms mana atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu. Atbilde ir šāda – Jā, NLO cenšās ietekmēt Zemes notikumus, tikai Zemes varenāko valstu valdības šos ieteikumus ignorē.

Un tagad par visu pēc kārtas. Nākamā būs atbilde uz jautājumu kāpēc NLO tieši neiesaistās sarunās ar varenāko valstu līderiem. Atbilde ir šāda – tāpēc, ka tas varētu notikt tikai tad ja uz Zemes tiktu pārtraukti visi kari un apzinātas cilvēku nogalināšanas. Šobrīd tas ir tālas nākotnes sapnis. Pagaidām Viņi uzskata cilvēkus tikai par mežonīgiem, ar saprātu apveltītiem zvēriem.

Pašlaik visa no NLO saņemtā informācija pie cilvēkiem nonāk izmantojot kontaktpersonas. Kontaktpersonas ir cilvēki, kurus kā savas uzticības personas ir izvēlējušies paši NLO, tā ir vienīgi un tikai NLO izvēle un cilvēkiem pašiem mēģināt stāties kontaktos ar NLO, cik zinu, pagaidām nekad nav izdevies.

Tiešī šī NLO visvarenības liecība nostāda Zemes varenākos cilvēkus ļoti pazemojošā statusā – NLO viņus pilnībā ignorē, bet saistās ar pavisam vienkāršiem un ar neko neievērojamiem cilvēkiem un caur viņiem regulāri dara zināmus savus vēstījumus cilvēcei.

Pēdējais vispēcīgākais vēstījums Zemes cilvēkiem tika nodots apmēram pirms gada. Youtubē bija izvietota krievu propogandista Solovjova pārraide par NLO tematiku. Šajā pārraidē piedalījās vairākas kontaktpersonas, kuras visi kā viens pauda vienu un to pašu ideju, kuru jau esmu minējis – NLO stāsies tiešos, oficiālos kontaktos ar Zemes valdībām tikai tad, ja uz Zemes tiks pārtraukti visi kari un apzinātas cilvēku nogalināšanas.

Dažus mēnešus pēc šīs pārraides sākās Krievijas iebrukums Ukrainā. Un to var izskaidrot tikai šādi – Putins sevi ir pasludinājis par Dievu, kuram kā zināms ir atļauts viss, gan radīt pasauli, gan arī pašam to iznīcināt.

Ar ko šie Apokaliptiskie notikumi beigsies paredzēt ir grūti. Ticamākā ir iespēja, ka Putins cietīs ļoti smagu sakāvi un uz Zemes sāks rasties pavisam jauna pasaule – sadarbības un mīlestības Pasaule.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam