Nekustamā īpašuma darījumu krēslas zona – noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija 2

Komentāri (2)

kolpants 10.11.2022. 13.21

после таких статей появляется ощущение, что сейчас будет “чистка-2”, только в недвижимости. И как уже было с банками, начнут просто отказывать в покупке и кредитовании, если фамилия русская. Ну так, чисто на всякий случай, наученные опытом чистки банковского сектора

0
0
Atbildēt

0

QAnon 08.11.2022. 18.47

“Termiņuzturēšanās atļauju ļaunprātīgas izmantošanas risku mazināšanai risinājums varētu būt obligāta notāra vai Latvijā reģistrētas bankas iesaiste….”
———————
Nekādas vajadzības, pietiek atcelt pretlikumīgās Šlesera noziedzīgā grupējuma ieviestās un viņa kājslauķu, Vienotības, atbalstītās UA (nez kāpēc tās sauc pat TERMIŅ) par fiktīviem darījumiem ar nekustamiem īpašumiem, vai fiktīvām investīcijām, kas ienesa naudu tikai krievijas organizēto noziedzību un FSB apkalpojošām naudas mazgātuvēm un starptautisko terorismu finansētājām: ABLV un Rietumu banku, īpašniekiem un citam kriminālam un to stipendiātiem.
Ja valsts gribētu pelnīt uz uzturēšanās atļaujām, vienīgie veidi, protams pēc pretendenta visrūpīgākās pārbaudes, lai šleseri, zatļeri, dombrovski valstī neievazātu savas sugas un saprāta brāļus: krievu bandītus, čekistus, militārpersonas, kremļa ideologus un krievu sātanistu sektas priesterus, atļaujas varētu tirgot par naudu + drošības nauda, vai par noguldījumu Valsts investīciju bankā, kas būtu kā ķīla, lai atļaujas saņēmējam mazinātu kārdinājumu pastrādāt noziegumus. Par nepatiesu ziņu un personas datu sniegšanu, nolūkā saņemt atļauju, būtu jāparedz iemaksātās naudas konfiskācija un liegums iebraukt Šengenas zonā uz 5 gadiem.
Jebkuru līgumu var piereģistrēt pie notāra un gadiem ilgi nereģistrēt zemesgrāmatā, tā neuzrādot īpašuma patieso saimnieku.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam