Tiktoka Ostaps 11

Komentāri (11)

kolpants 31.10.2022. 15.00

Латыши молодцы) умеют работать в политике) Зачем все более спокойный ЦС? им уже не попугать избирателя. Поэтому сделали просто титанические усилия, чтобы помочь такому клоуну как Росликов, набрать такую популярность: и школы русские закрыть, и памятник срыть, и цветы трактором, и т.д. и т.п.
Прям интересно, что же придумают в 2026?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.10.2022. 08.05

Jā un man darbā tiešā priekšnuece joprojām nerunā latviski. Nē,es meloju. Divi vārdi labdien un labi ir latviski,tad ir ok un tad viss pārējais krieviski. Man vakar bija saruna ar viņu tieši tā. Nu tā ir valsts- Latvijas valsts divkosīgā,čekistainā politika- mums – latviski runājošai sabiedrības daļai stāstīt no rīta līdz vakaram par slikto Krieviju, ļauno putinu un krieviem, bet paralēli – saglabāt omupantnācijas privilēģijas Latvijā.

+1
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 31.10.2022. 14.58

  у нас разве крепостное право? кто мешает уйти работать в правильный латышский коллектив?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 31.10.2022. 16.55

  Vispār jau tāds latviešu kolektīvs nemaz nav. Es tādu nezinu. Visur ir krievi.
  Advokāts Vārpiņš uztraucas par iekšējo drošību , bet varnešiem tas pie kājas. Jāgrābj nauda un jādala vara.
  Liepājas autobusa parka šoferis – krieva,man lika stāvēt lietū un nepilnas 20 min gaidīt manu koferi. Es biju šokēta. Esmu šokēta. Pat Āfrikā vai Jamaikā tāda maucība nav pieredzēta.

  Ja F.Ozols savu apsūdzību latviešiem ,ka tie ir russofobi rakstītu šodien, es parakstītos,ka jā. Pieteiktos. Pirms tam tyrējos pretī,bet 20 min!!! lietū pārliecina.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 02.11.2022. 10.29

  Идите тогда в чиновники, там подавляющее количество латышей

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.10.2022. 07.45

Jā un vēl. Kādā krievvalodīgā skolā,kurā strādā man labi zināms cilvēks,šodien gaida valodas inspekciju. Visiem.pieteikts runāt latviski,kuri neprot, uz skolu nāk,kad inspekcija aizbrauc.
Latviešu valodas skolotāja stāsta,ka stundās krievu bērni ieslēdzot ierakstam telefonus un krieviski jautājot – kāpēc viņiem nemācot krievu valodas gramatiku. Pat mazo klašu bērni atļaujoties demonstratīvi runāt izkropļotā latviešu valodā. Skolotāja izmisīgi meklējot citu darbu un reizi mēnesī ņemot slimības lapu. Bet krievu skolu direktori – atceraties tos pirmsvēlēšanu raidījumus,žēlojas,ka neesot kas māca latviešu valodu,tik pretīgas latviešu bābas.
Nu es to uzskatu par krievu šovinismu, Federiks Ozols -žurnālists un domāju- kremļa ideju atbalstītājs,to sauc par russofobiju. Un man ir pamatota pārliecība,ka t.s. russofobi paši to nrmaz nezin,ka viņi tādi ir un klysi dzīvo savas dzīves,kamēr krievu šovinisti ar latviešu atbalsta personālu dodas pat uz ano ,lai tik aizstāvētu savas lielnācijas tiesības.

+1
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 27.10.2022. 07.45

Vates ir superstulbas , rosļākovs tāds pat , labi zināms ka solijumi būs sarķīrā… nekad pie teikšanas Latvijā nebūs vates… Komanda super … padauza saeimā, apsmiekls.

+2
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.šveiks 27.10.2022. 07.52

  Nu beidz,ja par padauzām. Prostutūcija ir pēdējais,ko es tai krievietei pārmestu. Aršķirībā no mūsu politiķiem, medijiem,tiesu sistēmas , ierwdniecības- viņa pelna ( ja tā ir,kā mediji ziņo) ar savu pakaļu,nevis mūsu,mūsu bērnu un pensionāru dzīvēm kā to dara mūsu varas sistēmas.

  Vai mārtiņš bondars,uģismagone , būvnieku kartelis,viņķele,pavļuts utt tiks tiesāti un notiesāti?

  Vienīgais sliktums no prostitūcijas ir tas,ka netiek maksāti nodokļi. Visādi citādi – pilngadīgi cilvēki,bez vardarbības – uz priekšu! Arī saeimā – jaunajā – ir miljons reižu lielākas maukas par krievu šovinistu bļāvēju grevcovu. Un tas,ka viņa vispār tika ievēlēta atkal ir mūsu valsts varas atbildība. Es labprāt sapradtu,kuri cilvēktiesību likumi,ļauj/liek vēlēt notiesātos. Es to šobrīd nesaprotu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 27.10.2022. 07.55

  Vai es pareizi saprotu,kaNA LVM valdē iecēlusi Pēteri Pūriņu,kuru atlaida no augsta amata par aizdomām uz smagu korupcimu,kas valstij izmaksāja cik tur simtus miljonus?

  Tad ir ko salīdzināt …. kas nodarīs mums visiem ļaunumu ,jau ir nodarījis un nodarīs atkal un atkal…

  Par to klusē mediji un sašķeltā ,apzināti sarīdītā sabiedrība

  0
  0
  Atbildēt

  0

  vvilums > J.šveiks 27.10.2022. 14.46

  Dažreiz jāpiekrīt IR žurnālam FSB piezīmētajai “korespondentei”- “kremļa padauzas” šamējiem pārāk maigs apzīmējums- tuvāk īstenībai laikam būtu – “rašistu gvarde”.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.10.2022. 07.28

Es domāju,ka lietas būtība ir cita. Proti,jāuzdod jautājums,kam pieder vara Latvijā.
Mums lepni ziņo,ka cik tur miljoni un simti tūkstoši ir izdoti par padomju okupekļu gāšanu. Super. Izcili,beidzot!

Vienlaicīgi valsts turpina finansēt un uzturēt divvalodību. Valsts turpina sadarboties ar Krievijas pilsoņu uzņēmumiem,kuri ir sankciju sarakstos. Kā teica A/Par Eklons- nu nevar pret krievu bagātiem cilvēkiem izturēties,tāpat kā pret latviešu nabagiem.
Oto Ozols pirmais iedrošinās uzdot jautājumu- kāpēc ww.latvija.lv ir arī krievu valodā. Airbaltic u.c. valsts uzņēmumu komunikācija notiek divvalodībā. Altum vadītāja privātais bizness vispār aizvedot pie kremļa durvīm.
Vai RD turpina maksāt bargas īres naudas Krievijas pilsoņiem.

Vakar pusnakti manā sētā bļaustījās krievi,vai precīzāk,krievvalodīgie. Es lasīju Bībeli un lūdzos un pēkšņi sapratu,ka vienīgais,ko es varu šo lumpenizēto,debilizēto cilvēku labā darīt- lūgties arī par viņiem. Un būtu jālūdzas par mūsu pašlabuma meklētājiem – tādiem kā mūsu prokremliskie sabiedriskie mediji, mūsu politiķi utt. utjprj.
Nevaru neko – ne labu,ne sliktu par šiem rosļikova krieviem pateikt,jo viņi ir Latvijas varas cilvēku ierocis. Truls un ass vienlaicīgi – kā vajadzēs. Tikai un vienīgi. Tā es domāju.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam