Bailes no atšķirīgā – kad pieņemšanas muskulis nav trenēts 6

Komentāri (6)

Sskaisle 18.10.2022. 23.22

Par cik LALIGABA vārās savā pašapdāvināšanās katliņā, es tai vairs nesekoju, bet …. lūk, lasu un skatos, jā – nu vērtīgi noskatīties arī par vācu kreiso varoni un tad tomēr – mans pieņemošais iekļaušanas un saprašanas muskulis atrofējas

Es domāju, ka tādā Vācijā kā šobrīd es nemaz nespētu dzīvot

https://www.tagesschau.de/kultur/deutscher-buchpreis-2022-103.html

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.10.2022. 21.40

Jā- LA.LV ir Roberta Zīles raksts.

Progresīvie ir Vācijas zaļās partijas idejiskie tuvinieki- domubiedri. Arī T.Ždanoka. Nav jālasa,ko raksta R.Zīle – nacionālists.

Izvērtējiet,kāda ir Vācijas nostāja Ukrainas kara sakarā- cik simti ukraiņu bērnu vien tika nomocīti un noslepkavoti,jo zaļie vācieši – varas partija – ārlietu ministre taču ir par mieru ,nevis karu

0
0
Atbildēt

0

andrejs 18.10.2022. 21.38

Kur šī tanta bija pirms gada, kad tika ierobežotas elementāras cilvēktiesības latviešiem strādāt, mācīties un pārvietoties simtiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.10.2022. 21.33

Nra.lv ir intervija ar Nilu Konstantinovu- viņa komentāri par pusaudžu dzimuma maiņu.

AK jaunieši,kuri pusaudžu gados mainīja dzimumu,jo valsts=sabiedrība bija “iekļaujoša” ,lai takš bērni ir laimīgi, tagad sūdz tiesā klīnikas,kuras viņus kastrēja. Jo tas neatrisināha nevienu šo pusaudžu problēmu,tikai izpostīja viņu dzīves.

Jā, es izjūtu diskrimināciju, naidu un nepatiku pret mani kā pusmūža cilvēku. Eidžisms. Nez kāpēc “iekļāvējus” tas neuztrauc? Nez kāpēc autori un piem. progresīvos neuztrauc vecīšu diskriminācija Latvijā? Es domāju,ka tāpēc,ka mēs sabiedrībai esam tikai traucēklis,kamēr jauniešus var operēt, izņemt un notirgot orgānus,barot ķīmiju un tā daudzas reizes. Tur ir nevis miljoni,bet miljardi,kamēr vecie jebkurai sabiedrībai ir tikai izmaksas.

Nu tie ir tikai daži aspekti,protams….

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.10.2022. 21.22

Rīgas Laiks oktobra numurā ir vienkārši ģeniāla O. SILABRIEŽA saruna ar A.Klotiņu.
Jālasa vēlreiz, bet – Klotiņa vairākas idejas manī neraisīja ne mazākās šaubas.
Viena no tām,ka Eiropā notiek nevis musulmaņu integrēšanās Eiropas civilizācijā,bet Eiropas civilizācijas asimilēšana musulmaņu kopienās. Citiem vārdiem- notiek Eiropas islamizācija.

Un šī nav viena Klotiņa atziņa, tā ir skarba realitāte par kuru ceļ trauksmi daudzi izcili Eiropas cilvēki.

Un tieši šādā aspektā – ka svešais pie mums latviešiem,eiropiešiem atnāk ar agresiju,ar varmācību- man ir nepieņemama šāda sludinātja. Viņa aicina mums parakstīties par labprātīgu pašnāvību.

Kur mūs ir novedusi krievu – okupantu pieņemšana? Atceraties satori.lv ,ko sludināja ikstena- johansone? Ka latvieši esot pārāk naidīgi pret krieviem…..

Nē un miljons reižu nē…

Pat nerunājot par progresīvo – simanovskas aicinājumu ļaut kastrēt mūsu jauniešus. Esot jāciena jaunieši…..

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 18.10.2022. 21.47

  Un vēlreiz – mums putinistu pavisam noteikti ir vairāk,kā civilizētu pilsoņu.

  Man darbā,manas nodaļas vadītāja krieviete – 50 gadus dzīvojot Latvijā nerunā latviski. Un kāpēc gan mācīties fašistu valodu. Jo….esam taču tik zaļi un labi un mums taču jābūt pieņemošiem,iekļaujošiem…

  Nē nu pati vainīga esmu – nevajadzēja man vērt šito un lasīt….
  Tie kremlinu progresīvie apsolījumi smacē nost.

  Vai varbūt sanervozēja filma – netflix – par sievieti,kura savu mīļāko- precētu vīrieti apsūdz izvarošanā,kad tas viņu pamet…

  Traki jau vispār

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam