Arhitektūra atspoguļo sabiedrības vērtības un vēsturi 1

Komentāri (1)

Sskaisle 05.10.2022. 22.29

Lūdzu ejat uz satori satoristi. Nav jau tik traki jums tur – nabadzībā dzīvojošie nodokļu maksātāji būs spiesti maksāt jums par savu smadzeņu drāšanu tik un tā. Dzimtes un dzimumus, nacionālismu un vispār – visu pastāvošo kārtību izvarojāt, nu patriotiem kārta. Nē, man nebūtu iebildumu – domājiet un dariet, ko gribiet – nu brīva valsts esam, ja vien mums par to nebūtu jāmaksā un ja jūs tik aktīvi nemāktos ar to virsū.
Klau – šovakar secināju,ka nervu drapes izdzertas. Atradu citas, bet beidzies derīguma termiņš. Domāju – riskēt, neriskēt. Bet tad nolēmu, ka nē – neriskēšu Iedzēru piparmētru tējiņu.

tvnet raksta- https://www.tvnet.lv/7620282/eiropas-birzas-butiski-nokritusies-gazes-cena- ka Eiropā cilvēki dzīvo kā baltie cilvēki – civilizēti, droši un pārliecinoši. Šiem cena gāzei kritusies , mums atkal nē. Lolita- ja reiz te esat iemaldījusies – tad kas notiek? Nu esam mēs ES vai tomēr putina priekškambara valsts.?

Šovakar tīrīju māju un šo to metu laukā, jo ja tās rēķinu cenas ies uz augšu, bet siltums dzīvokļos uz leju – nu tad nevarēs pa dzīvokli. Tad vai pie ugunskuriem vai es nezinu – jārāpo plikām kājām uz krieviju pie putina lūgties apželošanu. Un tā neziņa ir drausmīga – neko nevaru solīt, plānot un domāt. Ne biļetes pirkt, ne ko. Vajadzētu vēl dārgu sakopt, ķiplokus iestādīt utt. Bet nevar saprast – ir nav jēga to darīt

Tomēr gribas skaidrību – kas notiek Latvijā. LTV1 politiķi tā muld, ka nav tur ko klausīties.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam