Levits: Neticiet tiem, kuri saka, ka jūsu balsij nav nozīmes 12

Komentāri (12)

QAnon 29.09.2022. 23.07

Nupat iznākusi filma My Son Hunter, protams, tur nebija nekā sensacionāla, ko nezināju divus gadus iepriekš, tomēr uzskatīju, ka man tā bija jānoskatās. Tur bija par Baidena dēla uzdzīvi, narkotikām, padirsto laptop, kur bija visai niecīgas ziņas par viņa koruptīvām saitēm ar Ķīnas kompartijas darboņiem, krieviem, čekas firmu Burisma, utt. kas bija aprakstīts New York Post, kā rīcībā bija nonācis Hantera dzērumā vai narkotiku iespaidā padirstais rīks. Filmas budžets pavisam niecīgs, jo to jau nefinansēja tādi galējie izdzimteņi, kā Soross, Cukerbergs, Jeff Bezos, bet priekš mūsu, ne īpaši intelektuāli attīstītiem latvietīšiem, kuri labprāt ēd JV un tās kroplās atvases, A/Par, stāliņģī iemesto sapelējušo sienu, iesākumam pietiks ar mazumiņu.
National Files tiklā nonāca simtiem Ashley Biden dienasgrāmatas lappušu, dažās no tām bija aprakstīts, kā viņa bērnībā piedzīvoja seksuālu uzmākšanos, kad gāja “jocīgā” dušā, kopā ar savu tēti. Dienasgrāmatas autentiskumu apliecina FIB uzbrukums Project Veritas, nolūkā atrast šīs lapas un izņemt. Slēgtā intervijā Ashley vēlāk pati, kad ārstējās no smagām narkotikām, apliecināja, ka rakstījusi šo dienasgrāmatu. 120 dienasgrāmatas lapu, kur viņa atklāti rakstīja, kā bija pakļauta seksuālai uzmākšanās no sava tēva puses. nonāca tīklā.
Pagaidām nav ziņu par Josifa seksuālām attiecībām ar dēlu Hanteru, bet tā kā tas arī ir psihiski slims narkomāns, pilnīgi viss iespējams.
Ko teikt, labprāt ieskatītos katra lopa, kurš gatavs balsot par izdzimteni, kurš savukārt balsojis par korumpantu, Putina atsūkātāju un pedofīlu, Baidenu, vai to līdzdalībniekiem, pederastijas – pedofīlijas apoloģētiem, pretīgos purnos.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 29.09.2022. 14.30

Jūs acīmredzot neko neziniet par Latvijas mūzikas dzīvi. 70.tajos gados Latvijā bija dziesmas, kuras bija populārākas par Paula dziesmām tikai visas tika aizliegtas, jo to komponisti atteicās kļūt par “stukačiem”. Par to liecina šo komponistu atmiņas, kuras tikai pašlaik ir iespējams publiskot. Pievienoju Ivara Žinduļa interviju.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

0
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Atis Priedītis 29.09.2022. 18.15

  кто их вам мешает сейчас популяризировать? Только не рассказывайте, пожалуйста, что владельцы клубов и концертных площадок не разрешают проведение концертов, узнав, кто там будет выступать, типа опасаясь, что их бывшие коммунисты накажут

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > kolpants 29.09.2022. 18.31

  Aizliegtās dziesmas bija ļoti populāras 70.tajos gados. Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets. Arī “Katjušu” diskotēkās manuprāt, sen vairs nespēlē.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Atis Priedītis 30.09.2022. 10.33

  Так вы определитесь, их песни не играют, потому что запрещены, или потому что Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets.

  Если Šobrīd jau ir pavisam cits laikmets. , так при чем тут тогда запуганность и нежелание их воспроизводить?
  Значит, они просто неуловимые Джо. А насколько они были популярны на самом деле в прошлом, никто доказать не может

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 29.09.2022. 12.33

evitam taisnība, jo nozīmes nav pat vēlētājiem – tie ir utilizējamie bioatkritumi – utilizācija, protams, nav par brīvu, bet var arī līzingā. Kādam jau tas būs veiksmes stāsts. Re ku šeku – Neli iemācīsies, ka to pateizi parādīt pārpalicējiem.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 29.09.2022. 11.30

Ja es sākšu runāt, mani aizliegs pavisam

Atklāti sakot, šie vārdi ir briesmīgi. Un tas notiek Latvijā, kura it kā skaitās demokrātiska valsts. Bet tieši tā man uzrakstīja kāds okupācijas laika aizliegtais komponists.

Izrādās, ka pašlaik viņam ir iespēja reizēm kaut kur uzstāties un reizēm viņa dziesmas skan arī pa radio. Bet tas ir tikai tāpēc, ka viņš klusē gan par dziesmu aizliegumu okupācijas laikā, gan par VDK vajāšanām. Šis cilvēks joprojām ir tik iebiedēts, ka tiešām baidās sākt kaut ko atklāti stāstīt.

Un pats briesmīgākais ir tas, ka citi cilvēki nespēj ticēt tam, ka tie paši cilvēki kuri pakļāva un iebiedēja cilvēkus okupācijas laikā, arī pašlaik ir ļoti ietekmīgs spēks un bez kautrēšanās turpina draudēt tiem, kuri beidzot sāk kaut ko atklāti stāstīt.

+1
-2
Atbildēt

2

  kolpants > Atis Priedītis 29.09.2022. 12.51

  Вариант, что он попросту непопулярен, прям не рассматривается?)) Хотя о чем это я, каждый уверен, что супер талант, просто его зажимают, и тут уже кто на какие версии способен. Одному “КГБ мешает”, другому “быдло народ настоящее искусство не понимает”.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > kolpants 29.09.2022. 13.07

  Tie ir meli. Latvijā ir virkne tautā ļoti populāru dziesmu, kuru autori top pamazām zināmi tikai pašlaik – pēc 40 līdz 50 gadiem.
  https://lv.wikipedia.org/wiki/Okup%C4%93taj%C4%81_Latvij%C4%81_aizliegtie_komponisti

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > Atis Priedītis 29.09.2022. 14.03

  Ну, создать статью в Википедии и написать “очень популярный” еще не означает, что он или песня таковыми и были.
  Сейчас столько возможностей распространять в интернете песни. Да хоть в ютубе. Что, и там длинные руки бывших коммунистов не дают?
  Знаете анекдот про неуловимого Джо?
  Городок в западно-американской степи. Салун. За столом сидят два ковбоя, местный и приезжий, и пьют виски. Вдруг по улице кто-то проносится на огромной скорости, паля во все стороны из пистолетов. В салуне никто и ухом не ведёт. Приезжий местному:
  — Билл?
  — Да, Гарри?
  — Что это было, Билл?
  — Это был Неуловимый Джо, Гарри.
  — А почему его зовут Неуловимым Джо, Билл?
  — Потому что его никто ещё не поймал, Гарри.
  — А почему его никто ещё не поймал, Билл?
  — Потому что он нафиг никому не нужен, Гарри.

  Суровая, хоть и обидная, правда жизни

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Atis Priedītis 30.09.2022. 20.30

  Ko murgo, kas var aizliegt? Ja Latviju un Saeimu apsēdušā krievijas FSB un organizētā noziedzība, ko aizliegs, politisko patvērumu mums draudzīgās UK un Polija nekad neliegs un iespējas publicēties arī. Vēl padumjā laikā man neviens neaizliedza kvalitatīvi klausīties ziņas, aizbraucot Purvciemā aiz daudzīvokļu dzelzsbetona mājas, kas kalpoja kā ekrāns traucējošiem torņiem, bet atsevišķās vietās Latvijā vispār nedzirdēja zāģus. Vēl kādā 1982. lasīju uz “Rotoprint” (laikam VDR Rietumos nozagtā), kas pa vienam, īpašā uzskaitē, bija lielākās fabrikās nodrukāto Solžeņicina “Pirmā lokā”, bet, laikam kādā 1984. manās rokās nonāca Solžeņicina trīs daļas “Gulaga Arhipelāgs”, YMCA Press izdevums krievu valodā uz īpaši plāna un kvalitatīva papīra, lai grāmatas varētu vieglāk ievest.
  Man neviena čekas kuce nevar neko aizliegt, mani var tikai nogalināt, bet ja tas notiks, viss, ko esmu uzrakstījis ir izplatīts “in the form of distribution of chain information” un ne man ne 99% man nezināmo respondentu, nav zināms, kur tas atrodas un tad tiks izplatīts neskaitāmās valodās visā pasaulē un mūsējie zaglīgie siles lopi varēs ķerties pie memuāru rakstīšanas, jācer, ka cietumu kamerās. Padomā pats, kāpēc krievus mīlošie prokremliskie pederasti tā mīž!

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 29.09.2022. 10.10

Otrkārt, Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj jaudīgi attīstīt ekonomiku.

Значит, нельзя голосовать за партии из коалиции. Почему? Потому что, согласно статистике, Латвия в последние 3 года развивалась в 7 (СЕМЬ!!!!) раз медленнее, чем Литва и Эстония. У которых были и есть АБСОЛЮТНО такие же проблемы: ковид, цены и т.д. Более того, у Эстонии даже оккупантов такое же процентное соотношение, так что тут никак не катит даже “оккупанты мешают”. Вывод только один-нынешнее правительство НЕ СПРАВИЛОСЬ с экономическими проблемам. Ничего личного, просто цифры.

Reizēm pārdesmit balsis izšķir, kuras partijas pārstāvis kļūs par Ministru prezidentu.
Откровенное вранье (трудно представить, что Левит уже не помнит результаты прошлых выборов). Достаточно посмотреть, представитель какой партии стал в итоге ПМ. Даже факт победы на выборах ничего не означает-пример ЦС. То, кто станет ПМ, фактически решают коалиционные переговоры. А вовсе не количество голосов на выборах.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam