Ģeopolitiskā krīze – svarīga daļa no krīžu vienādojuma 3

Komentāri (3)

Atis Priedītis 04.10.2022. 14.33

Vislielākā krīze šobrīd ir pasaules lielajās reliģijās un tiešām var beigties ar pasaules bojāju. Tikai šķiet, ka neviens nevēlas šo krīzi apzināties un dzīvo ar strausa politiku – galva smiltīs.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Atis Priedītis 04.10.2022. 22.05

  Kādas reliģijas, kādi murgi? Katoļi ar luterāņiem sen nekaro, Gruzijas kristīgie lieliski sadzīvo ar Gruzijas musulmaņiem, kas dzīvo Adžārijā. Gruzīniem ir labas attiecības ar azerbaidžāniem un turkiem. Budisti ir draudzīgi visiem. Miera sūtņa Trampa laikā AAE nodibināja diplomātiskas attiecības ar Izraēlu, Izraēlas civilās lidmašīnas tagad var izmantot SA gaisa telpu. Izraēla kopā ar turkiem karo pret prokremlisko sadistu Asadu, Irānas iebrucējiem un Hesbolah. SA vesternizējas un liberalizējas (nejaukt ar mūsu un Briseles liberastiem). Vienīgi krievu sātanistu sekta, ko es nosaucu par pravoslavnutijo IGIL un Irānas lupatgalvas strauji atgriežas viduslaikos.
  Ja ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķija kārtējo reizi neizglābs krieviju, ar krievu pasauli šoreiz būs cauri, bet sātanisma bārdainos, karnevāla kleitās tērptos barvežus, kas vienmēr bijuši krievu necilvēku zvērību ideologi, izbeigs kā trakus suņus un ja Baiģens nenoslēgs ar Irānu “kodolvienošanos” arī tās vājprātīgais režīms kritīs. Pagājušo reizi to izglāba pretīgais nēģeris, Obama, noslēdzot kodolvienošanos un atdodot lupatgalvām 140 miljardus iesaldētos dolārus, kuri daļa aizgāja, lai pabarotu un nomierinātu tautas protestus, bet pārējā nauda urāna bagātināšanas centrifūgām un raķešu būvei. “Ļaunas mēles” gan melš, ka vismaz 40 miljardi no tās summas nonāca ASV ģem-parķijas obšķakā, padarīja utubungu Obamu par ļoti bagātu, protams, netika aizmirsts Soross, Pelosi un Klintonu ģimenīte.
  Tikai krievi, abhāzi, osetīni, armēņi,Palestīnā ievazātie arābi un pāris atlikušie fašistiskie režīmi savu asinskāri vēl aizbildina ar reliģiju.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > QAnon 05.10.2022. 07.22

  Tātad tik labi nemaz nav un cilvēcei vēl stāv priekšā atbrīvošanās no agresivitātes, naida un tieksmes nogalināt citus cilvēkus. Un vispirms tam būtu jānotiek ļoti rūpīgi rediģējot esošo reliģiju Svētos tekstus vai rodoties pilnīgi Jaunai reliģijai.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam