Par 18. novembra Latviju! 2

Komentāri (2)

kolpants 29.09.2022. 10.18

Автор призывает не менять конституции, при этом приводя пример как раз изменений-преамбула появилась не так давно.
Во-вторых, пусть тогда “накатит” на президента, который продвигает новый исторический регион Селию, хотя в конституции четко указано: 3. Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.
То есть президент хочет внести раздрай в существующий порядок, отнять земли у существующих регионов, в основном от Латгале
В-третьих, сухой остаток статьи-не голосуйте за ЦС, РСЛ и очевидно, Шлесерса.
В-четвертых, про ЕС и “все первые” просто демагогия) Достаточно вспомнить о двойном большинстве, которое по многим вопросам позволяет большим странам обойти требования небольших.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 28.09.2022. 11.23

Ar katru gadu 4. maija beneficiāri, kad čekisti un komuņjagas savai politiskai varai pievienoja vēl ekonomisko, cenšas , lai 18. novembris, atkristu kā rudiments un to apkalpojošie siles lopi tiem palīdz. Vai autors no mēness nokritis un nezin, par krievus mīlošo putinososu un sodomītu pārmetumiem, ka kādi esot “noprihvatizējuši” Tēvzemi un Brīvību? Ar 18. novembra partiju, ja vien tie nebūs prokremliski kuces bērni, sanāks tas pats.
Kāda “vienotība”, kāda “saskaņa”, kāda “attīstība”, kādi konservatīvie? Nosauc trīsriteņu Tata par Bentley, nekas jau nemainīsies.
“Latvija pirmajā vietā”, vot to es saprotu, jo kur tad tas krievu popsas fanāts, čekas mūdzis, ar kura jaunības dienu bildēm cietumos aplīmētas visas urku kameru sienas, varētu vēl tik nekaunīgi zagt un vēl pat nenomaksājis parādus, atkal taisa JV, A/Par, JKP un Saskaņai sociāli, ideoloģiski un tikumiski tuvu siles parķiju. https://jauns.lv/raksts/zinas/461556-slesera-partijas-valstij-parada-palikusas-860-tukstosus-eiro-vins-skaidro-ta-bija-varas-partiju-atriebiba Kur skatās mazais čekas kurmis, Bordāns, kur iekšlietu miņistri, kur KNAB, kur SAB, kur DP? Kāpēc Latvijā nav mecenātu, kas galu galā noalgotu šāvēju brigādi?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam