Uģis Mitrēvics: Raivis Dzintars ir mūsu vērtību nesējs

12

Komentāri (12)

QAnon 22.09.2022. 20.37

Par Raivi Dzintaru man jāpiekrīt Mitrēvica kungam, jo partijas vadība tā ir ideoloģija. Protams, ņemot vērā, kāds premjers bija Dombrovskis un Straujuma, vai čekas viķirāns, Pabriks, ko gribēja iebāzt premjera amatā, vai nominētās komuņjagu cūkas: Riekstiņš un Vaivars, vai latviešu nācijas varmācīgais nošpricētājs, Kariņš, tad par premjeru varēja būt arī Raivja vecāmāte. NA, atšķirībā no Vienotības, tās kroplām atvasēm un Saskaņas sugasbrāļiem, kuri vergo kremlim un Zelta teļam, kaut arī gauži nepietiekami, ir ideololoģija, morāle un principi, bet JV, JKP, A/Par morāle ir: “nekādas morāles”, bet princips: “nekādu principu”.
Dzintara kungs nākotnē varētu būt arī labs Prezidents, jo vadītāja galvenā īpašība ir apzināties, ka patiesībā neesi nekāds ģēnijs, kā mūsu daudzie pie silēm esošie dunduki ar diplomiem. Paši izcilākie ASV prezidenti, kā Niksons, kurš izglāba valsti pēc Kenedija, kuru pastāvīgi uzraudzīja čekas kuce, Norma Jean, kurš bija tieši vainojams Karību krizē, Reigans pēc Kartera, kurš ar savu nodokļu politiku bija iedzinis valsti krīzē un uz kura rokām ir, pēc kremļa sarīkotiem asiņainiem apvērsumiem, 1978. Afganistānas un 1979. gada Irākas un Irānas upuru asinis un Tramps pēc pretīgā melnādaiņa, imigranta no Kenijas, kurš gandrīz iznīcināja vienu no pasaulē labākās medicīnas, kurš iznīcināja biznesus, vairoja bezdarbu, noslēdzot ar savu kremļa saimnieku Klintones sagatavoto “restart”, iedeva Putinam Carte Blance visām zvērībām, īpaši, ko tagad redzam Ukrainā. Visus šos brīnišķīgos cilvēkus vienoja tas, ka viņi ap sevi bija nolasījuši nesalīdzināmi talantīgākus darbiniekus, kā viņi paši un, galvenais, neskauda viņus par panākumiem.

+2
-3
Atbildēt

1

  lindab456 > QAnon 23.09.2022. 10.55

  Piekrītu par nacionālo ideoloģiju un komandas darbu, nebaidīšanos no talantīgiem, spējīgiem cilvēkiem, aizrautību. Vienīgais, kas raisa pārdomas ir, manuprāt, pārāk šaurā attieksme pret Skultes projektu un mežu-burkāndobes apsaimniekošanas modeli – ekonomisko kritēriju pacelšana pāri citiem, kas ilgtermiņā var attstāt daudz spēcīgāku ietekmi uz Latvijas attīstību.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > lindab456 24.09.2022. 20.55

  Pret NA man vagons preteziju, piemēram, neviens neieradās aizvadīt pēdējā gaitā čekas nonāvēto Latvijas patriotu, Uldi Freimani, par visu laiku bīdīto Gerhardu, kurš iestājās NA tikai pēc tam, kad čekas parķijas to bija pieņēmušas kā miņistru, par atbalstu Kariņa – Pavļuta plāniem, līdz nāvei nošpicēt latviešu nāciju un vēl Mūrnieces un, neatceros kura vēl, apsveikumu vecam korumpētam prokremliskam mēslam, Baiģenam par uzvaru vēlēšanās pirms 20 janvāra, kad to izdzimteni oficiāli apstiprināja. Protams, ja vēl savulaik netika uzbūvēts gāzes termināls neaizsalstošā Ventspils ostā, bet tagad atbalstīts korumpanta un čekas mērgļa, Bordāna, stumtais Skultes projekts, arī par to.
  Neskatoties uz visu, kamēr vēl nav izveidota nacionālistiskā (nacistiskā) Eiropas savienība, kur NA loma būtu kreisi centrāliska sociāldemokrātiska strādnieku partija, bet visa Vienotība un tās atvasinājumi, kopā ar SC vasarās raktu kūdru, bet ziemā tuneļus uz Rīgas lidostu un Rīgas metro, tikmēr es iestājos par NA, kā mazāko ļaunumu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Zinta Arista Zemzare 22.09.2022. 12.24

Cilvēks vadīs valsti — bet daudzos jautājumos: “Neesmu redzējis, neesmu lasījis, neesmu padomājis; šis tas agrāk nepareizi pieņemts, tad mainīts”… un tādā garā.

+3
-2
Atbildēt

2

  kolpants > Zinta Arista Zemzare 22.09.2022. 14.41

  Да, тоже на это обратил внимание. Простому чиновнику так можно отвечать. Будущему премьеру.. Больше похоже было на уход от неудобных вопросов

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Zinta Arista Zemzare 22.09.2022. 15.48

  Tā bija izcila intervija, kas mani pārsteidza. No tik augsta līmeņa demagoģijas speciālistes, Māras Jansones, neko tādu negaidīju. Vēl pāris tādu līdzīgu interviju ar nacionālpatriotiem un no krievijas FSB LR1 pieliktā kuratora viņa varētu saņemt ar celi pa dibenu un izlidot, ja vien nav piepildījušies mani jaunekļa sapņi par Wind of Change.
  Noklausoties tādu interviju pat tādi demences pārņemtie, padumjos gados nozombētie penši, pārgulētājas ar krievu oficieriem – deģenerātiem, vai nodzērušies pedofīli, kuri bija balsojuši par Gorbunova “smuko frizūru”, kuri visus savus ietaupījumus bija aiznesuši LC saimniekam, Laventam, kuri balsoja par “noziedzības apkarotāju”, Čeveru, “cīnītāju pret korupciju”, Šleseru, par Kalvīša “septiņiem trekniem gadiem”, pēc kuriem tā mērgļa mūlis nevienā TV ekrānā vairs nelīda”, par Dombrovska “veiksmes stāstu”, kam pateicoties tas nelietis sava stulbuma un alkatības sekas, proti, vairāk kā miljonu lielo parādu, iemanījās uzkraut uz naivo reņģēdāju kamiešiem, “oligarhu apkarotāju”, Zatļeru, par OIK afēristiem: Pavļutu un Pūci, vai Abrenes andelētāju, Pabriku, varētu aizdomāties, ka varbūt labāk sakopta latviska pilsēta, kurā rūpējas par iedzīvotājiem, nekā krievu Rīga, kur, pateicoties saliktiem ceļa stabiņiem, jāosta sastrēgumos stāvošo mašīnu izplūdes gāzes, kur nespēj salabot Ģertrūdes ielas posmu, kur nevar palaist pāris pasažieru vilciena vagonus uz Bolģeraju un Berģu Baložiem, kur sen bija jābūt Park & Ride, kur par velti vizina no krievijas ievazātos naidīgos organismus, kad latviešu pensionāriem, kuru senči un viņi paši būvējuši savu valsti, iebraucot latviešu valsts galvaspilsētā par transportu jāmaksā pilna cena. Rīgu, kuras nozīmīgākā izklaide ir “praids”, kur var aiziet ar savu zilo draudziņu, vai mīļāko kaķīti vai sunīti, vai ar tabureti, vai savādāk demonstrēt savu deviāciju.
  Viena lieta man tomēr nepatika, tā bija laipošana starp prokrievisko sodomītu “progresīvajiem” un latvisko ZZS. Arī man kādreiz Lembergs skaitījās ļaundaris Nr1, bet pēc čekas projekta, Zatļera parķijas, kurš tika momentā uzcepts (ar jau sen Lubjankas kabinetos gatavu sarakstu) aizejošās čekas zagļu un sodomītu Šlesera varzas vietā, uznāciena, Lembergs bez žēlastības tika aizbīdīts uz kādu 20. vietu, bet, kad tur vēl sastājās visa Vienotība, tad jau vēl daudz tālāk.

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > QAnon 23.09.2022. 15.03

  Iesalnieks tviterī gan teica,ka ar regresīvajiem NA nebūs pa ceļam.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Vahamurka 23.09.2022. 16.21

  Un tad? Iesalniekam bija publiski vismaz TV vai radio jāpaziņo, ka latviešu tautas un valsts interešu vadīti nekad nepasniegs roku krievus mīlošiem, latviešus nīstošiem fekāliju stumdītājiem: zarnu infekciju perēkļiem un izplatītājiem. Twitter Latvijā nav twitter ASV, ar kura palīdzību, vēršoties pie tautas, Trampa kungs, iztērējot tīro nieku, uzvarēja Klintoni, kura vēlēšanu kampaņā iztērēja vismaz miljardu, tai skaitā 100 miljonus kremļa naudas un kuru atbalstīja visi marksistu MZL( masu zombēšanas) .

  +1
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 22.09.2022. 11.25

Что ж про школы не спросили? Чтобы не было цирка, как при школьной реформе 60/40? Когда НО на каждом углу кричали, что они против сегрегации, хотят, чтобы русские и латыши вместе учились. А у самих на сайте на вопрос избирателя “ой, я волнуюсь, что русские придут в наши школы и упадет уровень”, честно и бесхитростно отвечали “не волнуйтесь, мы и не думали объединять школы, а просто русские школы на латышский перевести”. Уже тогда было понятно, что это просто демагогия про сегрегацию. Правда, потом этот ответ “вдруг” пропал, после того как его стали активно цитировать в комментариях на латышских новостных порталах, к чему и я руку приложил.
Теперь НО эти “грабли” стратегически правильно уступили JKP, министр которых сейчас так сладостно говорит в рекламе “И наши дети будут коммуницировать вместе ради будущего Латвии”, стыдливо “забывая” уточнить, что нет и не планируется никаких механизмов, как бы перемешать учеников и школы между собой. Потому как понятно, что такое историческое деление школ будет еще очень долго, и родители будут выбирать соответствующие школы.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 22.09.2022. 19.33

  Protams, segredētā izglītība ir Latvijas nelaime, pie kuras tieši vainīgi bija LC prokremliskie izdzimteņi un LZS, kas tolaik atbalstīja LC. Ja pāreja uz izglītību valsts valodā būtu veikta deviņdesmito gadu sākumā, Latvijas sabiedrība šodien būtu nesalīdzināmi humānāka un krievu trīsdesmit un četrdesmitgadinieki būtu ar cilvēciskām sejām, bet ne asinskāra tumsonīga biomasa un valsts finansētās skolās mazākumtautības varētu kopt savu kultūru fakultatīvi. Šodienas situācija ir tāda, ka neviens negribēs lai skolās krievi fakultatīvi apgūtu balalaikas spēli, lapķju pīšanu, vai studētu pretīgo krievu impērastu, ragnesi, etiopu Kuškinu, tāpēc pārejai uz kopīgu skološanu un krievu humanizēšanai būs jānotiek pakāpeniski.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 22.09.2022. 11.15

Cik siguldieši faktiski strādā pašā Siguldā un cik citās pilsētās?
Tas vērtējums ir dažāds, tas sen nav taisīts. 30% vai 40% tiešām dodas uz darbiem ārpus Siguldas.

Мало того, это достаточно обеспеченные жители. которые на личных авто едут в Ригу, пользуются инфраструктурой, а свой подоходный налог отдают по месту декларации в Сигулде. Чтобы потом сидеть и ругать Ригу, которой остается подоходный от менее обеспеченных. И уж не заслуга мэра Сигулды в том, что это красивое место и красивая природа. Как и не заслуга Гаркалне и Юрмалы, где тоже много обеспеченных жителей, что позволяет местных думам проводить различные улучшения территорий и инфраструктуры.

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 22.09.2022. 16.29

  Ko lai saka par latviešiem, kuri negrib dzīvot Rīgā? Rīga ir demogrāfiski piesārņotākā pilsēta uz planētas un tas nevar neizraisīt nepatiku. Apdāvinot Latvijā ievazātos nelegāļus ar dzīvokļiem, LC komunistu cūkas un čekas pederasti izropļoja vēl pat nesākušos NĪ tirgu un šobrīd 1/4 nekustamo stāv neizmantoti, kur varētu dzīvot latvieši, kur uz darbu vai skolu varētu aiziet kājām vai nobraucot pāris pieturu ar sabiedrisko un tas būtu daudz patīkamāk, nekā katru dienu dzīties 2 stundas, bet bieži vēl ilgāk, ja iznāk braukt cauri pilsētai. Ja mēs dzīvotu Ulmaņa Latvijā, Rīga būtu viena no vispatīkamākām un zaļākām, pilsētām Eiropā.
  Nevaru vainot tikai NKVDešņiku pēcteci, Latvijas krievu sodomītu līderi, Ušakovu, komuņjagu Ameriku un čekas stukaču, Šleseru. Arī pirms viņiem Rīgā valdīja komunisti, čekisti, krievu sātanisti, krievu militāristi – deģenerāti un tas turpinās vēl šobaltdien. Tā bija, kad par zicmēru bija ielikts naivais Birks, ko ik nedēļu par Bojāra, Amerika, Dolgopolova, Ģiņēviča, Ludviga sastrādātām nelietībām LR1 nežēlīgi dīrāja žurnaļjugas, kad tai pašā laikā Ameriks Radio Baltkom stāstīja, cik ļoti gādā par rīdziniekiem.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam