Vēlēšanu monopols 2

Komentāri (2)

QAnon 24.09.2022. 18.44

Pateicoties vēl nēģera, Obamas, laikā ieviestām Dominion Voting Systems, protams ne tikai, (2020.gadā vēl vēlēšanu biļetenu skaitīšanā tika iesaistītas pretīgas smirdīgas resnas nēģerietes, bezdarbnieces, kam pa 4 bērniem un kuras ne dienu mūžā nav strādājušas, kuras fekālijās pārstrādā vairāk barības, nekā var atļauties vidēja krievijas krievu ģimenīte), tika nozagtas prezidenta vēlēšanas un Baltā namā nonāca Kariņam, Streipam, Raudsepam un nu jau pie Ģina Rida un Kabzdona ellē nonākušam Ojāram Ērikam Kalniņam un daudziem citiem latviski runājošiem mēsliem, ideoloģiski, intelektuāli un tikumiski tuvais Baiģens, kuru vēl Brežņeva laikā kremlī uzņēma ne mazāk pompozi, kā Āfrikas nēģerus – kanibālus.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2022. 17.38

nu kāpēc nē?
kas jauns.lv bija valsts pasūtījumu favorīta gerkāna īpašumi pašā jūras krastā un komentars, ka visas gerkana firmas – tās, kuras vienmēr ! saņem valsts pasūtījumus un garantijas strādā bez peļņas ….

nu kariņš pucē ģīmi , reirs arī un visi citi arī, kamēr valstī bardaks – nu tas nieks, galvenais labi izskatīties un vienam otru labi apslavēt

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam