Mana darbība ir visiem zināma 14

Komentāri (14)

Sskaisle 27.09.2022. 22.59

Rīgas Laikā ir vienkārši ģeniāla intervija ar izraēlieti Tamiru. Kādi draudi ir Izraēlas valsts kā nacionālas valsts pastāvēšanai.
Manā jaunajā darbā,kur strādāju – krievi runā krieviski un ja es atbildu latviski, viņi nekomunicē. Sūdzējos vadībai. Tā solīja par to runāt ar konkrētiem darbiniekiem. Varbūt ir runājusi,bet pārmaiņas nejūtu. Man ir izvēle- iet bezdarbniekos ,vai runšt krieviski – kā krievijā.

Santā ir intervija ar Hermani. Piekrītu ar izņēmumiem- nedomāju,ka šobrīd ir laba doma taisīt teātri par zvērībām Ukrainā. Par labo Ukrainā- jā. Un no artusa kaimiņa man metas zosāda – to vārdu dzirdot jau nelaimes sajūta pārņem. Kyrš gan būs tas,kas ies tos kretīnismus,ko piedzīvojam skatīties teātrī.

Un tagad noklausījos cicero.de Sūzanna Schroeter – par Rietumu civilizācijas,par demokrātijas bojāeju.

Un pieņemu to zināšanai. Tā tas ir. Nu nedomāju,ka es to savā dzīvē piedzīvošu,bet nu redz – britu zinātnieki taču rakstīja,ka laiks un notikumi paātrinās.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.09.2022. 22.49

Šovakar auz dusmām un bēdām par valstī notiekošo tv neskatījos,bet vakar un aizvakar skatījos.
Progresīvo komjauniete brēc,ka Satversmes tiesu nedrīkstot likvidēt,jo tad cilvēki nevarēšot aizstāvēt savas tiesības. Neviens nepiebilda ne raidījumā,ne vēlāk,ka līdz šim ST ir aizstāvējusi tikai bagāto un ļoti bagāto intereses. Ir jābūt trūcīgam,būtībā bomzim,lai valsts sniegtu tiesisku atbalstu cilvēktiesību jautājumos.
Cara laikos zemnieki tika sūdzēties caram, mūsu laikos tas nav iespējams,ne tāpēc,ka cara nav,bet tāpēc,ka nabagiem tiesību mazāk kā cara laikos.
De facto stāsta,ka putina draugs avens,kam putins dod biznesu tā arī esot Latvijas pulsonis un baudot dzīvi. Izjumā atklāj masu kapus un spīdzināšanas kameras,bet Latvijas iekšlietu ministrs visai Latvijai stāsta,cik liels un varens vīrs ir avens un ka ar tik izciliem cilvēkiem nevar tāpat kā ar bauriem….

Tad man jautājums – ar ko savā liekulībā ,alkatībā,netaisnībā, negodīgumā atšķiramies no putina krievijas, vai lukašenko baltkrievijas vai jebkuras citas melu valsts ?

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 28.09.2022. 17.57

  Piekrītu, ka tā ST nav pieejama “parastam pilsonim”. … Trūcīgajiem formāli palīdzot. … Tas patiesi trūcīgais nemaz nevar tikt līdz ST – nevar iziet visas tiesas… līdz drīkst vērsties ST. … Kam tad reāli palīdz? … Palīdz “savējiem” pelnīt ar pieteikuma gatavošanu. … Svarīgāks ir iesniedzējs, nevis tas, ka 2×2=4. … ST nevar 90% pieteikumu izskatīt pēc būtības, tāpēc juridiski “korekti pasūta”. … … Lietderīgi būtu uzlabot likumu kvalitāti, pirms tos SAEIMA pieņem. … Lietderīgi būtu izveidot to E.Levita ieteikto konsultatīvo PADOMI, kura vērtētu tās likumu normas pirms pieņemšanas. … Tas mazinātu vajadzību … tiesāties…

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 28.09.2022. 18.59

  Ņemot vērā ST lokāciju, tieši aiz krievijas teroristu un spiegu un lielāko bezakcīzes alkohola un cigarešu tirgotāja “maļinas” žoga un to, ka Kūtrā morālā invaļida laikā ST apstiprināja par likumīgu rebi, proti Pabrika, Kalvīša un Freimanes notirgoto Abreni, godīgam cilvēkam labāk no ST turēties pa gabalu. Tad jau labāk par arbitriem aicināt bandītus, tiem noteikti ir vairāk godaprāta nekā mūsu tiesnešiem ar padumjo represīvo orgānu noziedzīgo pagātni.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.09.2022. 22.38

Tas,ko es vēroju un ko es secinu ir,ka Latvijā nevienlīdzība padziļinās kosmiskā ātrumā.
Mediķi protestē,bet – maza daļiņa no mediķu saimes,jo valsts ir tik ļoti attīstījusi privāto medicīnas daļu,ka ir pietiekami liela sabiedrības un mediķu daļa,kurai nav par ko sūdzēties- ir darbs,ir alga,ir stabilitāte un garantijas. Kamēr viena – arī pietiekami liela sabiedrības un mediķu daļa ir izmisumā. Nekur,nevienā priekšvēlēšanu kampaņā nedzirdēju konkrētus priekšlikumus kā Latvijā samazināt novēršamo nāvju skaitu.

IR publicēja rakstu par “veiksmīgo” Vesel.centra4 vadītāju Rēvaldu. Bet noklusēja,cik lielu valsts atbalstu – visāda veida viņa bizness ir saņēmis.
Vai cik mums Latvijā par miljonāriem ir kļuvuši med.zāļu un med. iekārtu tirgotāju.

Uz to pašu novēršamo nāvju rēķina,protams.

Ievērojāt- izglītībai nauda valstij nav. Mediķiem nav. Policijai utt.nav. Bet būvnieku karteļiem – cik vajag,tūlīt un tagad politiķi un ierēdņi jums – mīļie būvnieki to noservēs.

Tā nav demokrātija. Notikumi pasaulē parāda,kas nāk demokrātijas vietā…

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 27.09.2022. 23.12

  Valdība dos 125 milj cietuma būvei un pugu un pātagu sabiedrības neaizsargātākajai daļai.

  Ziņo,ka valsība nolēma dot kopā ņemot miljardu enerģētikas krīzes pārvarēšanai.

  Tikai noklusēja,ka tie miljoni atkal tiks bagātajiem un ļoti bagātajiem.

  Esot jāiet vēlēt,saka Ozoliņš,bet kāpēc nestāsta,ka pandēmijas miljardi tika tikai bagātajiem cilvēkiem? Ka nabagi mira kā mušas rudenī?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 28.09.2022. 19.20

  Kāda jēga no utubungām? Pavisam cita lieta ziedotāju un “stipendiju” maksātāji: Skonto būve, Re&Re, Binders.
  https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/gudrona-diku-savaksanai-pieskir-vel-16-5-miljonus-eiro-sola-drizuma-atsakt-darbu.d?id=44532234
  https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/stradina-slimnicas-buvniecibai-pieskir-16-miljonus-eiro.a123678/
  Kopš Šlesera saimniekošanas SM, valsts monopolists Binders, ir kļuvis par īstāko oligarhu ar naudas un ietekmes varu un, protams, arī medijiem, kas vienmēr pakārtoti caur korumpētiem politiķiem slavē to saimniekus. Bindera apetīte, kopš Šlesera vietā nākuši līdzīgi pretekļi, tā sugas brāļi: augsta ranga krievijas FSBešņika znots, Krišjaņis Janovičs Peķers, Aivis Ronis, Anrijs Maķis, Rihards Kozlovskis, Tālis Linkaits tikai augusi. Lieliski apstākļi, saņemt valsts pasūtījumu, pusi naudas atstāt sev, par pārējo darbu sadalīt apakšuzņēmējiem, kas objekta celšanas laikā nomainās vairāki, uzmet piegādātājus un darbiniekus un nozūd tālēs zilajās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 24.09.2022. 15.32

Par visiem zināmo Kariņa darbību, proti, viņa un paģeļņika, Pavļuta, vērienīgo Panikas pandēmijas rūpalu, kura rezultātā valdība izputināja vairākus liekus miljardus, nemaz nerēķinot nonāvētos un par invalīdiem padarītos, pašnāvības izdarījušos un bez medicīniskās aprūpes atstātos vēža un citus slimniekus, par apzināti nobremzēto ekonomikas un izglītības attīstību, abiem neliešiem, to tuviniekiem un abu prokremlisko kleptokrātu un sodomītu organizētās noziedzības grupējumu darboņiem pēc taisnības vajadzēt izšpricēt visus neizlietoto vakcīnu krājumus.
Tas būtu signāls arī visai ES un ASV pie silēm esošai kleptokrātijai un sodomijai, putinososiem, tās finansētājiem un ideologiem un doktoriem mengelēm: Gebreisusam un Fauči. Ne jau velti izcilais ASV Prezidents Trampa kungs bija pārtraucis finansēt zagļu un parazītu kantori, PVO, kam savukārt viņa priekšgājējs, pretīgais nēģeris, par kuru pēc loģikas varēja nobalsot tikai plānprātiņi, cilvēku nīdēji un citi fekāliju stumdītāji, par “otkatiem” tur grūda miljonus, no kuriem daļa aizgāja uz Uhaņas bioloģisko ieroču fabrikas, no kurienes izmuka SARS-CoV-2, laboratoriju. Pat Uhaņu nevaru būt pilnīgi pārliecināts, jo pus gadu pirms Uhaņas, Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas apkaimē iedzīvotāji sprāga kā mušas. Iespējams krievi aizveda infekciju uz Ķīnu, lai novērstu no sevis aizdomas.
p.s. par M.D. Mengeli man jāatvainojas vēsturei, jo viņš medicīnas vārdā veica pētījumus tikai ar uz nāvi nolemtiem, kad nolādētie izdzimteņi: Gebreisus un Fauči un miljoni tādu pašu necilvēku, to pašu darīja ar pilnīgi nevainīgiem planētas iedzīvotājiem.

0
0
Atbildēt

1

WunderGe 22.09.2022. 17.13

Atgādinājums Pabrikam par Abreni 🤺 Eleganti!

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 22.09.2022. 15.40

Bet tā arī ir, ka lielumlielākai daļai cilvēku Latvijā viss ir slikti.
Skolotājiem algas nepielika. Bērniem stundas notiek daļēji, nav kas māca.

VID ir bandītu kantoris. Superalkatīgu bandītu,pat vid čeku loterija jāpadara par bandītu pasākumu.

Veikali tiek slēgti, biznesi likvidēti.

Pat kaimiņos ir labāk kā Latvijā,kur nu vēl par aizjūras zemēm , smalkām zemēm.

Mani ārzemēs dzīvojošie radi un d4augi balsos par kariņu , Latvijā dzīv9jošie uz vēlēšanm neies.

Lai iet juristi,tiem laimes zeme –

0
-6
Atbildēt

0

jurists 22.09.2022. 15.02

Dombura raidijumu varetu nosaukt – viss slikti.lv. Viņš vienīgais gudrais , uzaicina cienījamus cilvekus, bet neļauj viņiem pat pabeigr domu. Ja Kariņš tur aizietu, viņš īpaši viņam uzbruktu.

+4
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > jurists 22.09.2022. 16.02

  Un- kurš politiķis ir cienījams cilvēks? Kurš? Kariņš? Paceliet roku,cik balsos par un cik pret kariņu. Ja pretī noliek gobzemu- tad es par kariņu,ja pretī agresīvi krievval.bari – es par kariņu,bet alternatīvas praktiski nav. JV vai kreml8s vadā FM un attiecīgi VID.
  Ja viss nav slikti,tad vienīgais labums,ka gobzems vai šļesers nav pie ruļļiem. Bet tas tad vienīgais labums

  Kur ptogresīvo kossovičš ar pusmiljonu? Kūpina cigārus un sūc rumu siltās zemēs?

  Ai nu ko tur teikt- nav vērts

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  QAnon > jurists 22.09.2022. 16.32

  Domburs ir viens no retajiem, kam Latvijā vēl saglabājusies ētika, viņš nekad nelaizīs neliešu, latviešu tautas un valsts nīdēju, anālās vagīnas.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam