Okupeklis ir kritis. Ko tālāk? 20

Komentāri (20)

QAnon 29.08.2022. 10.35

Jautājums par vietu koncertzāles, ko Latvija pēc pārcietās Covidmegaafēras, ko sarīkoja prokremliskie varturi, vietu nu būtu atrisināts, tikai šis pasākums jāatliek pagaidām vismaz uz 5 gadiem. Lai Skonto būve, Re&Re un citi Vienotības stipendiju maksātāji, valsts pasūtījumu monopilisti, pagaidām vēl paciešas.

0
-2
Atbildēt

1

  kolpants > QAnon 29.08.2022. 16.52

  Кстати, как ни странно, соглашусь. Неплохое место. Рядом центр, общественный транспорт. Недалеко аэропорт, как раз с этой стороны.
  Но… это ж невыгодно.. Выгоднее что-то перестраивать, это ж бюджет.. И как кому-то жаль, что так и не удалось протолкнуть идею строить на АБ дамбис. Ух там столько явно хотели под видом незапланированных работ и сложных работ “освоить”

  Поэтому верный друг политиков и крупного бизнеса президент спешит предложить это место занять мемориалом в честь жертв советской оккупации. Так сказать, чтобы все равно помнили по оккупацию и не рыпались

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 26.08.2022. 16.40

Kāds varētu būt turpinājums – mūziķiem – Blūma skapja atvēršana. Grupas Menuets vadītājs Jānis Blūms šajā skapī esot izglābis no nodzēšanas daudzas latviešu mūziķu ierakstītās dziesmas. Tur varētu arī atrasties aizliegtā komponista Mārča Kalniņa dziesmu ieraksti, arī dziesmas Laimesputns ieraksts grupas Kvelde izpildījumā. Ja tas notiktu Latvijas mūzikas vēsture tiktu pārrakstīta un cilvēki uzzinātu, ka bija ne tikai Pauls, bet ari komponisti, kurus Pauls aizliedza un izdzēsa no Latvijas mūzikas vēstures.

+4
0
Atbildēt

0

kolpants 26.08.2022. 13.29

Simbols nu ir novākts, āda nomainīta,nu vajadzētu iznīcināt korumpētību, bezatbildību , netaisnību,kas manā vērtējumā ir miljons reižu grūrāk
Вам не приходило в голову, что вся эта круговерть вокруг памятника для этого и нужна, чтобы отвлекать внимание и не заниматься упомянутыми вопросам?
А это означает, что скоро придумают другой символ, с которым будете все вместе бороться. Далеко и ходить не нужно- сам русский язык. Ух, тут чего только можно попридумывать!
Как говорится, было бы желание. А желание -есть. Потому что этот проще, чем iznīcināt korumpētību, bezatbildību , netaisnību
А чтобы меньше было вопросов, можно еще постоянно говорить “Это все оккупация, вы не виноваты, это русские, коммунисты и т.д”. Через этот нарратив насаживается ощущение ничего не решающей жертвы, чтобы не возникало желание заниматься и вопросами к политикам по поводу коррупции и экономики. Ведь в подкорке уже сидит “да что мы, мы ж ничего”

0
-3
Atbildēt

3

  Sskaisle > kolpants 28.08.2022. 10.19

  Nu panorāmas rata projekts manī sagrāva visas ilūzijas par mums- latviešiem un par demokrātiju,vai precīzāk tās neesamību Latvijā.

  PR projekts ir kremļa draugu ušakova – saskaņas radīts. Bet – kretīniski izpildīgo latviešu rd ierēdņu un valsts amatpersonu tālākvirzīts.
  Tā ierz. sapulce par puķu dobēm….nezinu….varbūt baronu laikos vācu kungi degunus raucot tā uzrunāja smirdīgos latviešus kā uz mumus kliedza tie ierēdņi,kyri radio tagad slydina par iedzīvotāju iesaisti lēmumu pieņemšanā

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 29.08.2022. 14.50

  Не очень понимаю, в чем такой ужас, если будет построено колесо обозрения, с которого туристам будет замечательный вид на нашу Ригу?
  В Лондоне такое колесо крайне популярно, имеет статус достопримечательности. Такие очереди и такие цены, что мы не решили идти. Но очереди огого, людям нравится.
  Его, что, в виде красной звезды собираются строить, и там будет портрет Ушакова на все колесо?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 29.08.2022. 15.52

  Protams, cilvēki nezin par projektu un brīnās – kas tāspar indes vecenēm ,kas stāv pret progresu un pilsētas vēlmi pelnīt.

  Bet iepazīsties ar propjektu un tad lem un spried. Viena lieta,ka pr atradīsies nepilni 100- 200 m !!!!no dzīvojamām mājām. Praktiski tas nozīmēs,ka tuvākām 2 mājām tas karināsies virsū un pēkšņas avārijas dēļ tas uzkritīs uz māju jumtiem.
  Otra lieta- projekta autori paziņo,ka tiks nozāģēti tikai 2 koki,bet noklysē,ka 30!!!!koki tiks pārvietoti, desmitiem košumkrūmi iznīcinštiun tūksyošiem kvm zemes noasfalēts.

  Un nekaunās to saukt par zaļu projektu. Kā čekisti – jo ciniskāki meli,jo labāki.

  Nu un tad ,iespējams,svarīgāks jautājums – kas notiks ar satiksmi uz 2.kat.maģistrāles – Raņķa dambja . Jau tagad tur kravu uz Bolderājas ostām dēļ ir sasyrēgumi. Uz slimnīcu ātrie tur brauc. Bet ja tur tūristu auto velsies?

  Par ko ir runa? Nebūvē ratu virs cilvēku galvām, neizcērt , neiznīcini parku, piedāvā alternatīvas kravas transportam. Cieni cilvēkus – iepazostini ar projektu,uzklausi viedokļus.

  Un līgums paredz,ka rodzonieki nojauks ratu par savu naudu un atjaunos teritoriju tad,kad pr vairs
  nepelnīs.

  Es saskatu baigāslīdzības pr projekts un skrejriteņi rīgā – galvenais,lai biznesmeņi var pelnīt. Cilvēku drošība un labklājība vienkārši nav arguments.

  Ar to mēs , mūsu varneši ir čekistaini kremlini,kuri būtu jāliek cietumā,nevis amatos.

  Kšpēc par 30 koku iznīcināšanu tika
  noklusēts? !! Meli un manipulācijas!

  Un lai te nelielās ar okupekļa noārdīšanu ,ja pašu darbos un attieksmē pret cilvēkiem nekas nemainās

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 29.08.2022. 16.59

  Если этот круг по высоте менее 100 метров, то вряд ли он упадет до ближайшего дома. Да, цветы, деревья, трава – это все важно. Но увы, в развитии всегда есть компромисс. Иначе нужно все заморозить, везде посадить цветы. А вот тогда откуда деньги в бюджете появятся? Это как раз и есть налоги. В том числе и благодаря торговым центрам, и паркам развлечений и т.д.
  Пример Голландии и зеленой Скандинавии не очень хорош. По той простой причине, что они вначале заработали деньги, а потом уже стали их тратить на озеленение и прочие радости. Потому что это все очень дорого стоит.
  И увы, если хочется жить в зелени и тишине, тогда остается выбрать пригород или вообще какую Кандаву или Лудзу

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 30.08.2022. 09.57

  Kolpant, Rīgā nav ne karš,ne katastrofa, ka uzņēmēju peļņas dēļ jāziedo tūkstošiem cilvēku dzīves un pat dzīvības!!!!

  Ar to mēs – latvieši un krievi un viņu politiķi kopā ņemot esam čekistaini un putiniski,ka necienam cilvēku!!,cilvēka dzīvi un dzīvību.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 30.08.2022. 11.36

  Pēdējos gados Rīgā esam piedzīvojušo it kā krasas varas maiņas, bet lielie uzstādījumi ir bez izmaiņām.
  Naudas, biznesa interešu totālai varai, dominantei pār visām citām iedzīvotāju vajadzībām un cilvēciskumu ir kāda vienojoša saite ar iepriekšējā perioda ideoloģizēto vērtību sistēmu – kur tajā laikā cilvēciskais bija pakārtots ideoloģijai, tur šodien ir biznesa diktāts.
  Šodien vārdos esam par pilsētu cilvēkiem, par ģimenēm, bērniem, visiem iedzīvotājiem labvēlīgu vidi. Uz braucamās daļas tiek iznesti puķupodi, ietves aizpilda ar soliņiem, galdiem. Ir aicinājums apdzīvot pilsētas publisko telpu.
  Praksē lielajam biznesam ir grūti atteikt. Rīgā šobrīd ir tik daudz degradētas teritorijas, pamestas rūpnieciskās zonas, kur attīstīties, bet biznesa interese ir par sakārtotu infrastruktūru, centru. Tādēļ arī ir panorāmas rats dzīvojamā kvartālā un rūpnīca, kas, kas ir sabloķēta ar dzīvojamām mājām un strādā dienakts režīmā, par spīti Eiropas regulām un zināšanām par nepārtraukta nakts trokšņa ietekmi uz veselību. Šodien ir miljonu vērtas sabiedriskās attiecības, tiek apgleznots žogs ar saldiem motīviem, bet no sētas puses likumdošanas un izsniegto atļauju aizsegā tiek izvērsts necilvēcisks eksperiments ar iedzīvotāju veselību.
  Sasaistot ar raksta tēmu, var ieteikt pārskatīt panorāmas rata biznesa plānu un pārcelt to uz jaunatbrīvoto publisko parku.
  Biznesam ar riskiem un ietekmi uz veselību un dzīves kvalitāti dzīvojamā zonā būtu jābūt ar pavisam citu nodokļu latiņu. Aizraujoties ar plsētas rotāšanu, labiekārtošanu ir aizmirstas būtiskās izvēles, kas nosaka kādēļ cilvēki izvēlas dzīvesvietu. Cita komentētāja aicinājums pārcelties uz Pierīgu ved uz pilsētas depopulāciju. Vai arī izvēlamies modeli, kur Centrs piedzīvo Vecrīgas variantu un kļūst par no pastāvīgiem iedzīvotājiem brīvu biznesa un tūrisma zonu?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 28.08.2022. 10.27

  Nolēmu nepadoties. Izlasīju visu likumdošanu,ES regulas, mūsu iestāšanāš līgumu, Helsinku u.c. konvencijas,kas bija ieteiktas tiesībsarga mājaslapā.
  Uzrakstīju vēstules -prezidentam,saeimai, tiesībsargam , rd būvvaldei, varam ministrijai, valstskancelejai. Parakstīju vismaz 5 iedzīvotāju parakstu vēstules ar lūgumu apturēt projektu ar tādiem noteikumiem kā iršobrīd.
  Rezultātā- saeima atsūtīja vēstuli uz
  , dārga papīra,kamans iesniegums saņemts, bet tā arī neatbildēja. Kamēr visi citi atbildēja apmēram tā,ka rd ir likumīgi ievēlēta un viņiem ir tiesības.

  Neviens mūsu – iedzīvotāju argumrnts par problēmām netika atspēkots vai noraidīts.
  Konvencijas esot vien idejasss

  Tas viss -šī pieredze ar pr manī noslāpē jebkādu sajūsmu par krievu okupekļa gāšanu

  Jo varas necilvēcība neiznīkst līdz ar pieminekļu uzstādīšanu vai nogāšanu

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  JRage > Sskaisle 29.08.2022. 16.41

  Jā, protams, ir daudz svarīgākas problēlamas risināmas – pagaidīsim, kad LV visi bezdarbnieki tiks pie darba, visi neizglītotie tiks izglītoti, visā pasaulē (arī putinistānā) tiks cienītas cilvēktiesības, tad būs beidzot arī pienācis laiks LV gāzt citas valsts sabūvētos okupācijas simbolus. Galu galā, ēst taču tie neprasa, vai ne? 🙁

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > JRage 29.08.2022. 17.02

  Tās ir kulta vietas krievu fašistiskiem necilvēkiem, kuri vainojami desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un labsirdīgu eiropiešu nāvē un pasaules kārtības izjaukšanā, kuras sekas mēs piedzīvojam joprojām un to bērniem un mazbērniem. Tas īpaši attiecas uz ukraiņu tautu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > JRage 30.08.2022. 10.00

  Nedemoāju,ka jūsu ironija ir vietā.

  Biju Zilupē pirms 2 vasarām. Tur bija un “droška” ir joprojām !!! tikai padarmijas pieminekļi.

  Un lai attaisnotu korupcju

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 29.08.2022. 10.37

  Nākošais solis varētu būt visiem tā saucamiem jaunpilsoņiem pārbaudīt valsts valodas zināšanas, jo, kā zināms, čekas kuce Aldermane dalīja pilsonību WWII noziedzniekiem un to noziegumu mantiniekiem pa labi un pa kreisi un nepietiekamu zināšanu, jeb demonstratīvu valsts valodas nelietošanu gadījumos nelegāļiem atgriezt PSRS pilsonību, ko tiem atņēma LC komunistu cūkas un čekas pederasti, ar visām no tā izejošām sekām. Valsts iestādēs visus apmeklētājus apkalpot tikai valsts valodā, vajadzības gadījumā piedāvājot apmaksātus tulka pakalpojumus par samazinātu maksu ES tautu valodās, bet visiem pārējiem: krieviem, mongoļiem, arābiem, nēģeriem par pilnu. Ņemot vērā kara apstākļus Ukrainā, ukraiņu valodas tulkus pagaidām piedāvāt bez maksas.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 29.08.2022. 14.51

  eb demonstratīvu valsts valodas nelietošanu gadījumos

  О, даже представляю как у кого-то зудят пальцы побыстрее настучать про нелояльного комментатора))

  я прям не представляю какой разрыв мозга случится, если окажется, что знание достаточное. Хотя согласен, тут можно такую планку задрать, что и большинство латышей не сдало бы. Изначально в первых условиях натурализации и было.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 29.08.2022. 16.51

  Valsts valodas demonstratīva nelietošana attiecas uz tevi, staļiniskais rašist un tev līdzīgiem. Lai atklātu tos nelegāļus, kas valsts valodas apliecības nopirkuši par naudu un tos bargi sodītu par kukuļošanu, aizdomu gadījumos ir veicamas pārbaudes. Krievu, tā saucamai valodai, kā absolūtā launuma atribūtam, ir jāpazūd no aprites.
  Ja kāds latvietis nav pilnībā apguvis gramatiku, tad viņam, kā pirmās pakāpes pilsonism, tas nevar būt par iemeslu pilsonības anulēšanai un nevienu latvieti ne par kādu noziegumu nav uz kurieni uz kurienu repatriēt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 29.08.2022. 16.55

  зудят, зудят ручки настучать, да? А я совсем не удивлюсь, если эти ручки лет так 40 назад ударно стучали “этот товарищ как-то пренебрежительно отзывался о великом Ленине, да и вообще нос кривит от русского языка и советской власти, уж не шпион ли он?”)
  Ведь почему-то все ярые патриоты вдруг оказываются бывшим коммунистами)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 29.08.2022. 17.07

  Tie, kuri izrādījās komunisti, jau kopš 1991. gada bija krievus mīloši nelieši.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.08.2022. 10.17

Tikko skrēju cauri vācu medijiem. Par Somijas premjeri S.Marinu ir dažādi viedokļi. Bundestāga deputāts uzskata,ka notikušais ir fsb organizēta hibrīdkara sastāvdaļa,jo nejaušību neesot. Žurnāliste uzskata,ka notikušais liecina par premjeres politiskā yn cilvēciskā brieduma trūkumu utt.
Kāpēc to rskstu? Tāpēc,ka demokrātijā ir normāli,ja ir viedokļu daudzveidība.

Mēs neesam !!! putina krievija vai baltkrievija,ka jādomā nūsu pašu čekistu caur medijiem novadītos norādījumos- kas ir un kas nav slikti vai labi.

Man okupeklis vairāk bija vienaldzīgs. Mani vairāk uztrauca mūsu valsts un rīgas vadoņu kretīniskie lēmumi blakus okupeklim celt panorāmas ratu,kas tur dzīvojošajoem tūkstošiem padarītu par elli.

Simbols nu ir novākts, āda nomainīta,nu vajadzētu iznīcināt korumpētību, bezatbildību , netaisnību,kas manā vērtējumā ir miljons reižu grūrāk

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam