Sarežģītā auto straume 11

Komentāri (11)

QAnon 31.08.2022. 13.11

ASV augstākās tiesas lēmums ir pamatots, lai novērtu ārprātu, ko bija paredzējusi kremlim jau vairāk kā 100 gadus kalpojošā marksistu korumpantu un sodomītu parķija, proti, atļaut veikt abortu līdz pēdējai grūtniecības dienai un visa veida pamudināšanu to darīt, pat nedodot laiku sievietēm apdomāt neprātīgo lēmumu un nepārrunāt to ar tuviniekiem un partneri un pat piedāvot to veikt bez maksas, ar mērķi iznīcināt ASV nāciju. Nacionālisms ir katras humānas tautas izdzīvošanas pamats. Nejaukt nacionālismu ar krieviem vai serbiem piemītošo šovonismu, kā izteikti nemotivātu naidu pret pārējām tautām.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.08.2022. 22.05

Un tomēr – galvenais būtu sarunāties,strīdēties,nevis ļaut kaut kaadus asv akadēmuskos pētīmumus uzmaukt mūsu sabiedrībai kā sakas un tad strostēt mūs.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.08.2022. 22.01

Vispār jā – es domāju,ka sieviešu pasaule ir dsudz dziļāka, daudz interesantāka kā vīriešu. Un ir tik žēl,ka tādas feministes sievietes noreducē līdz cietējām

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.08.2022. 21.59

Uzzināju,kapēc manas māsīcas slepkavu,kuru notiesāja uz 10 gadiem , pēc 3 gadu sēdēšanas apžēlošot. Kā teica advokāts – oficiāli skaitāsPIEVIENOT par priekšzīmīgu uzvedību,neoficiāli – valstij nav naudas cietumniekiem.
Labi, es to nedarīšu,bey godavārds tādu stambulas konvenciju kādā rituālā ugunskurā sadedzināt gribētos,jo rā oir tik nenormāla liekulība,kretīnisms,patiesībā ņirgāšanās par cilvēkiem – drukā vienus sūda likumus pēc otra,bet iecēroti netiek paši elementārākie

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.08.2022. 21.45

Laikam tas bija 20.g.vasarā. Ar brāļa ģimenibijām Kalāčos. Ekskyrsiju mums vadīja jauna dāma,kurai brīžiem asistēja meitiņa. Man nenormāli labi patika.

Bet- visspilgtāko iespaidu ar nebeigušos pēcdomāšanu man radīja 2 aspekti. Gides stāstītais par Veidenbaumu kā ģeniālu matemātiķi. Kā tīru dzidru dabas,zemes,tautas ,ģimenes radītu ģēniju. Un brālis saka – Veidenbauma ģenialitāte bijusi tik īpaša ,ka tā robežojusies ar neprātu. Bet arī viņš nepraya atbildēt -no kurienes tas.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 26.08.2022. 21.53

  Un otra lieta- ģēnija ģimene un ģēnija māte. Labi, es to izrādi par brāļiem Veidenbaumiem redzēju un man tā aizgāja līdz kauliem,bet…
  Lūk,Kalāčos tie koki. Un no visiem dižajiem palika tikai mātes un meitas koki. Abi brāļi u n pirms tam – tēvs- nokalta. Un tie sieviešu koki ….man tādas mistiskas sajūtas bija un ir. Jo no Kalāčiem prātā ne knapsiwriņu skapis,vai pirtiņa,vai kas cits,bet tie divi nenormāli augstie,varenie un patiešām- visaptverošie koki….
  Un lūk, kukaine rājās,ka 19.gs. sievietēm nebija tiesības liecināt,bet kādas tiesības un spējas un iespējas bija 19.gs. sievietēm- par to kukaine klusē. Kāpēc?
  Gribu izlasītneputna grāmatu par Otīlimu Leščinsku. Jo – sagadīšanās vainē,bet arī manā dzimtā izglītību un mākslu,mūziku pirmās guva sievietes.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.08.2022. 21.39

Vispār par sievietēm būtu tik vajadzīgi runāt,rakstīt, reflektēt.
Lūk.bija iespēja pabūt izstādē Portrets of Lady. Reklamēts,ka mākslas darbi no aizvēstures līdz laikmetīgai mākslai atklāj sievieti.
Man neatklāja. Varbūt trūka zināšanu,iedziķināšanās. Bet uzurdīja jautājumus. Piemēram, ielikts foto ar transvestītu. Ģērbies kā sieviete. Vai foto ar nosaukumu- lēdija ar augļiem,bet nu skaidri redzams jauns vīrietis ar augļu dekorācijām. Tad jautājums – vai transvestītisms ir mākslas darbs pats par sevi? Vai tā nav tāda minoritātes – nezinu- izmantošana un vienlaicīgi mākslas kā izteiksmes devalvēšana?

Grāmatšopā bija tāda grāmatiņa – brošūrēta – marķīze de pompdūra- varas sieviete,vai varenākā sieviete. Diemžēl franču val.,ar ko man iet kā ar skaistām ,bet par mazu drēbēm. Viss varbūt ziņā.
Kāpēc tiek !!! – apzināti kultivēts sievietes upures tēls,bet noklusēts sievietes varmākas dimensija?
Astotā dzīve tai romānā – tā daktere aborta taisītāja man prātā palikusi kā čekistu necilvēcības simbols. Vai nesen lasītaisjū nesbē karaliste – tieši sievietes tur bija tās pasīvās noziedzīgās varmākas,kuras pat nemēģināja novērst noziegumus savu savtīgo interešu,vēlmju dēļ.

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 25.08.2022. 09.57

Nu par nacionālismu Jana ir iebraukusi auzās, saistot latviskās vērtības tikai ar etnogrāfisko muzeju. Sen vairs latviskās vērtības netiek uzlūkotas tik vienkāršoti. Un turpinājumā vēl dziļāk auzās, jo tiek pierakstītas šovinisma pazīmes. Ukraiņiem nebūtu ne tuvu tās jaudas, ja viņos nebūtu nacionālu jūtu, pārliecības, sakņu. Un latviešiem arī šis modelis – pastāvēt par savām vērtībām, protams, cienot arī citu tautu nacionālos pamatus, un neizšķīst kosmopolītismā – ir jākopj.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.08.2022. 06.37

Un tomēr. Vakar izlasīju tādu kriminālziņu, ka Hamburgā viesnīcā Rēperbānī,kas atrodas sarkano lukturu rajonā izsaukta policija. Narkotiku ballītē visiem palicis slikti. Viens vīrietis- 22 gadi jau miris,bet
19 un 20 gadi – krīzē. Arī 13 gadus !!! vecā pavadošā dāma arī uz slimnīcu aizvesta. 13 gadi- tas ir bērns! Visu Svēto vārdā – čekistu – liberālistu kontrolētā Vācija ar savu sasodīto stambulas konvenciju,ar sieviešu kvotām un tsisnīguma cīņu…un bērnu seksuālā izmantošana.
Gan kau,ka vecuma dēļ šonakt slikti gulēju,bet nu visu nakti domāju- kas ar mums Rietumu civilizāciju ir noticis un ka s vēl notiks.

Rīgā takš arī poličus sutenerus no trases
nocēla, smieklīgus sodus uzlika,bet biznesu taču nelikvidēja un nelikvidēs, vai ne!?

Un par to klusē. I marta, ir kukaine, i stambulas konvencija,i ir…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.08.2022. 06.27

Vēža slimnieki Latvijā ir nolemti nāvei. Pat vienkāršai saslimšanai ir maz cerību tikt atklātai un izārstētai,ja neesi liela pilna maka turētāja. Tas,ka dzemdētājām mugurkaulā netika špricēts atsāpinošs medikaments nav un nevar tikt skaidrots kā sabiedrības vēlme mocīt sievietes. Izbeidziet šo kretīnisko viduslaiku tumsonību! Tad jau man katrs pie manis aizkavējies vīrieša skatiens arī jātulko kā drauds tikt izvarotai.

Nesen bbc lasīju tādu rakstu,ka sievietes pārpludina internetu ar savuem kailfoto un tad sūdzās ,ka sabiedrība šīs kritizējot. Labi,kas tur solījis kādu izvarot,tas ir drauds,piekrītu,bet ….Debess, kaut ko taču domāji plika bildēdamās un tad visiem rādīdama.

Un Somijas p.m. Varētu domāt – skaļa diskriminācija. Bet tad lasu citā medijā,ka runa ir par uzdzīvi valdības rezidencē un tam jau ir pavisam cita nozīme. Ir milzu atšķirība, vai tu pliks ālējies privātā ,vai nodokļu maksātāju apmaksātā telpā. Es to uzreiz nebiju piefiksējusi.

Un tā pilnīgi par visu. Lasu vācu medijus. Tur politikā ir sieviešu kvotas. Bet nu nevajag. Nekas labs turvnav sanācis. Jo amatos tikuši cilvēki,kuru vienīgā ptiekšrocība,trumpis ir sieviešu dzimums un ambīcijas

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.08.2022. 06.15

Tieši tādu kā intervijas varone Kukaine dēļ, man feminisms ir vārds ar absolūtu liekulības un negatīvisma nozīmi. Negodīguma un netaisnības!

Protams,žurnāliste jau arī bumbu sit vienos vārtos un tad jau nekā jauna,protams.

Karš Ukrainā parāda sieviešu privilēģiju- tie miljoni no kara aizbēgušo pamatā ir sievietes un bērni,kamēr vīrieši karo! Nākošajā dzīvē es tāpēc vien atkal gribu būt sieviete.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam